Проходження: Expedition
Fire Temple · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 6:21
- 5 гравців
- 15 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 28,1 тис. · 26,4% бою · Місце 2 із 5 · Активний час 4:20
28,8 тис.DPSШкода 8,09 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
21,2 тис.Середній DPS
27,6 тис.DPS лічильника
8,09 млнШкода
765HPS
292 тис.Лікування
38,6%Надлишкове лікування
96,7 тис.Щити
213 тис.Отримана шкода
0Смерті
630Удари
56,2%Critical Hit
4:20Активний час
4:52Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit56,2%
Втрачений час9,5%
Back Attack Hits57,1%
Частка влучань100%
Perfect Hits20,6%
Parryнемає
Double Hits15,4%
Найбільше шкоди під ефектом
100%Speed Scroll
98,8%Spinning Strike
98,3%Undefeated Mantra
Ключові навички50,4% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 71,3% · Theostone: частка шкоди 0,2%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1,48 млн | 18,3% | 49,2% | 61 | 61 | 24,3 тис. | |
| 1,33 млн | 16,5% | 54,7% | 64 | 53 | 20,8 тис. | |
| 1,26 млн | 15,6% | 50% | 70 | 70 | 18 тис. | |
| 1,05 млн | 13% | 41,1% | 124 | 57 | 8 482 | |
| 1,04 млн | 12,9% | 56,3% | 16 | 14 | 65 тис. | |
| 758 тис. | 9,4% | 52,8% | 72 | 72 | 10,5 тис. | |
| 308 тис. | 3,8% | 57,9% | 19 | 19 | 16,2 тис. | |
| 199 тис. | 2,5% | 66,7% | 9 | 7 | 22,1 тис. | |
| 173 тис. | 2,1% | 53,8% | 13 | 11 | 13,3 тис. | |
| 124 тис. | 1,5% | 96,9% | 65 | 31 | 1 909 | |
| 88 тис. | 1,1% | 96,3% | 27 | 27 | 3 260 | |
| 65,7 тис. | 0,8% | 45,8% | 24 | 20 | 2 738 | |
| 62,1 тис. | 0,8% | 66,7% | 3 | 3 | 20,7 тис. | |
| 50,5 тис. | 0,6% | 45,2% | 42 | 17 | 1 202 | |
| 44,1 тис. | 0,5% | 60% | 5 | 5 | 8 816 | |
| 20,5 тис. | 0,3% | 100% | 4 | 2 | 5 115 | |
| 16,6 тис. | 0,2% | 33,3% | 3 | 3 | 5 540 | |
| 14,1 тис. | 0,2% | 33,3% | 9 | 7 | 1 566 |
Parry немає · Multi-Hit 167. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 3,55 млн | 43,9% | 64,1% | Вбито на 2:41 | |
| 1,89 млн | 23,3% | 51,7% | Вбито на 1:12 | |
| 1,58 млн | 19,5% | 51,1% | Вбито на 0:51 | |
Flame Spirit | 418 тис. | 5,2% | 35,5% | Вбито 4 |
Spark Spirit | 219 тис. | 2,7% | 37,5% | Вбито на 0:50 |
Merciless Spark Spirit | 208 тис. | 2,6% | 60% | Вбито на 0:22 |
Merciless Flame Spirit | 148 тис. | 1,8% | 50% | Вбито на 0:23 |
Lava Spider | 82 тис. | 1% | 100% | Вбито на 0:52 |
DPS за 5 сПік 66,7 тис. · середнє 28,8 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Red Spark IgnusБій 1:08 | Black Smoke MuruteБій 0:50 | Kromede's DesireБій 2:41 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| NeksysUlgorn | 19 816 | 21 960 | 13 008 | 12 112 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| SiMitoZFafnir | 18 965 | 24 316 | 11 734 | 11 619 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| TankMePlsPhernos | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Приховано до перевірки | 44 359 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| HvorgandrHadala | 12 380 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 4 833 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| lHERRUMERRUTiamat | 37 847 | 38 359 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NeksysUlgorn | – | Вивантаження проходження цього не вказують | 2 486 | 99 789 | 196 444 | 1 | 5 |
| SiMitoZFafnir | – | 115 639 | 2 123 | 131 641 | 288 330 | 4 | 2 |
| TankMePlsPhernos | – | 152 327 | 2 643 | 151 763 | 178 014 | 0 | 3 |
| HvorgandrHadala | – | 90 128 | 2 102 | 105 629 | 256 817 | 4 | 18 |
| lHERRUMERRUTiamat | – | 131 589 | 2 603 | 292 066 | 212 679 | 0 | 3 |