Проходження: Expedition
Fire Temple · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 6:21
- 5 гравців
- 15 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 47,5 тис. · 36,8% бою · Місце 1 із 5 · Активний час 3:20
48,9 тис.DPSШкода 11,28 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Для деяких із цих боїв немає розбивки, тому таблиці їх не враховують.
Усе проходження, разом із боями між босами
41,4 тис.Середній DPS
53,9 тис.DPS лічильника
15,78 млнШкода
397HPS
152 тис.Лікування
54,9%Надлишкове лікування
30,7 тис.Щити
178 тис.Отримана шкода
0Смерті
1 204Удари
70,2%Critical Hit
4:15Активний час
4:52Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit69,1%
Втрачений час15,8%
Back Attack Hits37,1%
Частка влучань100%
Perfect Hits10,6%
Parryнемає
Double Hits13,3%
Найбільше шкоди під ефектом
100%Noble Armor
100%Undefeated Mantra
93,5%Punishing Benediction
Ключові навички60,5% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 84,1%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5,15 млн | 45,7% | 100% | 282 | 142 | 18,3 тис. | |
| 979 тис. | 8,7% | 56,3% | 16 | 16 | 61,2 тис. | |
| 693 тис. | 6,1% | 46,3% | 80 | 39 | 8 667 | |
| 574 тис. | 5,1% | 52,9% | 51 | 48 | 11,3 тис. | |
| 504 тис. | 4,5% | 51,9% | 54 | 51 | 9 332 | |
| 489 тис. | 4,3% | 100% | 4 | 4 | 107 тис. | |
| 460 тис. | 4,1% | 60,9% | 128 | 61 | 3 596 | |
| 442 тис. | 3,9% | 49,1% | 55 | 51 | 8 028 | |
| 383 тис. | 3,4% | 100% | 3 | 2 | 128 тис. | |
| 372 тис. | 3,3% | 64,7% | 17 | 16 | 21,9 тис. | |
| 324 тис. | 2,9% | 42,1% | 19 | 17 | 17,1 тис. | |
| 315 тис. | 2,8% | 59,1% | 22 | 20 | 14,3 тис. | |
| 256 тис. | 2,3% | 50,5% | 97 | 97 | 2 642 | |
| 185 тис. | 1,6% | 60% | 10 | 10 | 18,5 тис. | |
| 57,9 тис. | 0,5% | 36,4% | 11 | 5 | 5 259 | |
| 44,1 тис. | 0,4% | 80% | 5 | 5 | 8 825 | |
| 43,5 тис. | 0,4% | 66,7% | 6 | 6 | 7 247 |
Parry немає · Multi-Hit 193. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 7,18 млн | 63,6% | 71,3% | Вбито на 2:41 | |
| 3,42 млн | 30,4% | 67% | Вбито на 1:12 | |
Flame Spirit | 295 тис. | 2,6% | 44,4% | Вбито 3 |
Merciless Spark Spirit | 202 тис. | 1,8% | 72,7% | Вбито на 1:15 |
Lava Spider | 162 тис. | 1,4% | 66,7% | Вбито 2 |
Merciless Flame Spirit | 17,8 тис. | 0,2% | 50% | Вбито на 0:23 |
DPS за 5 сПік 111 тис. · середнє 48,9 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Red Spark IgnusБій 1:08 | Black Smoke MuruteБій 0:50 | Kromede's DesireБій 2:41 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| NeksysUlgorn | 19 816 | 21 960 | 13 008 | 12 112 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| SiMitoZFafnir | 18 965 | 24 316 | 11 734 | 11 619 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| TankMePlsPhernos | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Приховано до перевірки | 44 359 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| HvorgandrHadala | 12 380 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 4 833 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| lHERRUMERRUTiamat | 37 847 | 38 359 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NeksysUlgorn | – | Вивантаження проходження цього не вказують | 2 486 | 99 789 | 196 444 | 1 | 5 |
| SiMitoZFafnir | – | 115 639 | 2 123 | 131 641 | 288 330 | 4 | 2 |
| TankMePlsPhernos | – | 152 327 | 2 643 | 151 763 | 178 014 | 0 | 3 |
| HvorgandrHadala | – | 90 128 | 2 102 | 105 629 | 256 817 | 4 | 18 |
| lHERRUMERRUTiamat | – | 131 589 | 2 603 | 292 066 | 212 679 | 0 | 3 |