Проходження: Expedition
Fire Temple · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 6:21
- 5 гравців
- 15 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 15,4 тис. · 14,5% бою · Місце 4 із 5 · Активний час 3:58
15,8 тис.DPSШкода 4,43 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
11,6 тис.Середній DPS
15,1 тис.DPS лічильника
4,43 млнШкода
345HPS
132 тис.Лікування
34,6%Надлишкове лікування
288 тис.Отримана шкода
4Смерті
947Удари
66,2%Critical Hit
3:58Активний час
4:52Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit66,2%
Втрачений час17,1%
Back Attack Hits23,2%
Частка влучань100%
Perfect Hits19%
Parryнемає
Double Hits16,3%
Найбільше шкоди під ефектом
100%Undefeated Mantra
87,3%Fury
83,1%Prepare for Battle
Ключові навички44,5% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 76,8% · Theostone: частка шкоди 0,2%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 701 тис. | 15,8% | 50% | 20 | 10 | 35 тис. | |
| 652 тис. | 14,7% | 100% | 40 | 40 | 16,3 тис. | |
| 619 тис. | 14% | 100% | 81 | 53 | 7 643 | |
| 590 тис. | 13,3% | 53,6% | 179 | 107 | 3 298 | |
| 540 тис. | 12,2% | 59,2% | 179 | 117 | 3 016 | |
| 293 тис. | 6,6% | 51,9% | 52 | 48 | 5 639 | |
| 223 тис. | 5% | 56% | 50 | 45 | 4 451 | |
| 182 тис. | 4,1% | 97,2% | 108 | 53 | 1 686 | |
| 157 тис. | 3,6% | 35,8% | 53 | 51 | 2 969 | |
| 129 тис. | 2,9% | 45,8% | 48 | 47 | 2 687 | |
| 58 тис. | 1,3% | 62,5% | 16 | 14 | 3 627 | |
| 50,7 тис. | 1,1% | 50% | 4 | 4 | 12,7 тис. | |
| 48,9 тис. | 1,1% | 100% | 24 | 24 | 2 038 | |
| 48,3 тис. | 1,1% | 64,3% | 14 | 7 | 3 449 | |
| 36 тис. | 0,8% | 50% | 10 | 5 | 3 596 | |
| 28,8 тис. | 0,6% | 75% | 4 | 2 | 7 191 | |
| 23,4 тис. | 0,5% | 0% | 1 | 1 | 23,4 тис. | |
| 21,6 тис. | 0,5% | 100% | 1 | 1 | 21,6 тис. | |
| 20,3 тис. | 0,5% | 0% | 1 | 1 | 20,3 тис. | |
| 8 928 | 0,2% | 62,9% | 62 | 57 | 144 |
Parry немає · Multi-Hit 383. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 1,90 млн | 42,8% | 69% | Вбито на 2:41 | |
| 1,21 млн | 27,3% | 66,4% | Вбито на 1:12 | |
| 1,20 млн | 27,1% | 64% | Вбито на 0:51 | |
Flame Spirit | 72,8 тис. | 1,6% | 47,8% | Вбито 2 |
Merciless Spark Spirit | 29,5 тис. | 0,7% | 42,9% | Вбито на 0:22 |
Merciless Flame Spirit | 15,4 тис. | 0,3% | 50% | Вбито на 0:23 |
Lava Spider | 5 074 | 0,1% | 66,7% | Вбито 2 |
DPS за 5 сПік 55,2 тис. · середнє 15,8 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Red Spark IgnusБій 1:08 | Black Smoke MuruteБій 0:50 | Kromede's DesireБій 2:41 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| NeksysUlgorn | 19 816 | 21 960 | 13 008 | 12 112 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| SiMitoZFafnir | 18 965 | 24 316 | 11 734 | 11 619 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| TankMePlsPhernos | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Приховано до перевірки | 44 359 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| HvorgandrHadala | 12 380 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 4 833 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| lHERRUMERRUTiamat | 37 847 | 38 359 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NeksysUlgorn | – | Вивантаження проходження цього не вказують | 2 486 | 99 789 | 196 444 | 1 | 5 |
| SiMitoZFafnir | – | 115 639 | 2 123 | 131 641 | 288 330 | 4 | 2 |
| TankMePlsPhernos | – | 152 327 | 2 643 | 151 763 | 178 014 | 0 | 3 |
| HvorgandrHadala | – | 90 128 | 2 102 | 105 629 | 256 817 | 4 | 18 |
| lHERRUMERRUTiamat | – | 131 589 | 2 603 | 292 066 | 212 679 | 0 | 3 |