Проходження: Expedition
Fire Temple · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 6:21
- 5 гравців
- 15 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 15,9 тис. · 14,9% бою · Місце 3 із 5 · Активний час 4:17
16,3 тис.DPSШкода 4,58 млн
Усе проходження, разом із боями між босами
12,1 тис.Середній DPS
15,8 тис.DPS лічильника
4,62 млнШкода
261HPS
99,8 тис.Лікування
36,2%Надлишкове лікування
196 тис.Отримана шкода
1Смерті
1 555Удари
55,6%Critical Hit
4:18Активний час
4:52Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit55,5%
Втрачений час10,7%
Back Attack Hits44,8%
Частка влучань100%
Perfect Hits19%
Parryнемає
Double Hits10,4%
Найбільше шкоди під ефектом
100%Undefeated Mantra
94,2%Precision
85,8%Fury
Ключові навички51,6% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 68,2% · Theostone: частка шкоди 1,4%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1,25 млн | 27,3% | 54,2% | 675 | 322 | 1 848 | |
| 704 тис. | 15,4% | 53,8% | 13 | 13 | 54,2 тис. | |
| 412 тис. | 9% | 53,1% | 49 | 42 | 7 593 | |
| 355 тис. | 7,8% | 100% | 32 | 32 | 11,1 тис. | |
| 335 тис. | 7,3% | 57,5% | 113 | 113 | 2 967 | |
| 189 тис. | 4,1% | 46,1% | 89 | 89 | 2 119 | |
| 173 тис. | 3,8% | 57,8% | 135 | 135 | 1 285 | |
| 134 тис. | 2,9% | 42,9% | 14 | 13 | 9 588 | |
| 125 тис. | 2,7% | 83,3% | 6 | 6 | 20,9 тис. | |
| 123 тис. | 2,7% | 56,4% | 110 | 110 | 1 120 | |
| 114 тис. | 2,5% | 72,7% | 11 | 9 | 10,4 тис. | |
| 109 тис. | 2,4% | 50% | 52 | 52 | 2 096 | |
| 98,4 тис. | 2,2% | 40% | 10 | 10 | 9 842 | |
| 96 тис. | 2,1% | 65,5% | 29 | 29 | 3 309 | |
| 95,4 тис. | 2,1% | 60,6% | 104 | 39 | 918 | |
| 75,9 тис. | 1,7% | 16,7% | 6 | 6 | 8 032 | |
| 65,6 тис. | 1,4% | 30,8% | 13 | 11 | 5 048 | |
| 61,6 тис. | 1,3% | 58,3% | 36 | 36 | 1 712 | |
| 46,5 тис. | 1% | 51,2% | 41 | 41 | 1 133 | |
| 15,9 тис. | 0,3% | 45,5% | 11 | 11 | 1 441 |
Parry немає · Multi-Hit 438. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 2,10 млн | 46% | 55,8% | Вбито на 2:41 | |
| 986 тис. | 21,5% | 58,8% | Вбито на 0:51 | |
| 979 тис. | 21,4% | 52,5% | Вбито на 1:12 | |
Flame Spirit | 225 тис. | 4,9% | 58,2% | Вбито 4 |
Merciless Spark Spirit | 143 тис. | 3,1% | 55% | Вбито 2 |
Merciless Flame Spirit | 47,1 тис. | 1% | 42,9% | Вбито на 0:23 |
Spark Spirit | 46,1 тис. | 1% | 50% | Вбито на 0:50 |
Lava Spider | 45,6 тис. | 1% | 60% | Вбито 2 |
DPS за 5 сПік 41,8 тис. · середнє 16,3 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Red Spark IgnusБій 1:08 | Black Smoke MuruteБій 0:50 | Kromede's DesireБій 2:41 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| NeksysUlgorn | 19 816 | 21 960 | 13 008 | 12 112 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| SiMitoZFafnir | 18 965 | 24 316 | 11 734 | 11 619 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| TankMePlsPhernos | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Приховано до перевірки | 44 359 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| HvorgandrHadala | 12 380 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 4 833 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| lHERRUMERRUTiamat | 37 847 | 38 359 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NeksysUlgorn | – | Вивантаження проходження цього не вказують | 2 486 | 99 789 | 196 444 | 1 | 5 |
| SiMitoZFafnir | – | 115 639 | 2 123 | 131 641 | 288 330 | 4 | 2 |
| TankMePlsPhernos | – | 152 327 | 2 643 | 151 763 | 178 014 | 0 | 3 |
| HvorgandrHadala | – | 90 128 | 2 102 | 105 629 | 256 817 | 4 | 18 |
| lHERRUMERRUTiamat | – | 131 589 | 2 603 | 292 066 | 212 679 | 0 | 3 |