Проходження: Expedition
Fire Temple · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 6:21
- 5 гравців
- 15 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 7 938 · 7,5% бою · Місце 5 із 5 · Активний час 3:44
8 139DPSШкода 2,29 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
6 113Середній DPS
7 956DPS лічильника
2,33 млнШкода
276HPS
106 тис.Лікування
61,9%Надлишкове лікування
257 тис.Отримана шкода
4Смерті
785Удари
48,7%Critical Hit
3:49Активний час
4:52Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit48,4%
Втрачений час22%
Back Attack Hits65,4%
Частка влучань100%
Perfect Hits17%
Parryнемає
Double Hits11,4%
Найбільше шкоди під ефектом
100%Undefeated Mantra
88%Benediction Scroll
87,9%Grilled Pujery
Ключові навички37,2% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 53% · Theostone: частка шкоди 1,3%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 320 тис. | 14% | 45,2% | 135 | 72 | 2 369 | |
| 290 тис. | 12,7% | 37,4% | 147 | 80 | 1 974 | |
| 240 тис. | 10,5% | 56,6% | 53 | 42 | 4 534 | |
| 231 тис. | 10,1% | 27,9% | 61 | 30 | 3 788 | |
| 201 тис. | 8,8% | 50% | 20 | 19 | 10 тис. | |
| 181 тис. | 7,9% | 25% | 12 | 6 | 15,1 тис. | |
| 157 тис. | 6,8% | 99% | 105 | 48 | 1 491 | |
| 109 тис. | 4,8% | 24,2% | 33 | 17 | 3 315 | |
| 67,5 тис. | 3% | 36,4% | 22 | 10 | 3 069 | |
| 65,5 тис. | 2,9% | 47,6% | 21 | 21 | 3 117 | |
| 53,5 тис. | 2,3% | 28,6% | 28 | 27 | 1 912 | |
| 51,5 тис. | 2,3% | 47,6% | 21 | 13 | 2 453 | |
| 49,8 тис. | 2,2% | 27,8% | 18 | 9 | 2 765 | |
| 45,1 тис. | 2% | 19% | 21 | 21 | 2 148 | |
| 44,5 тис. | 1,9% | 16,7% | 6 | 6 | 7 416 | |
| 43,5 тис. | 1,9% | 66,7% | 6 | 6 | 7 248 | |
| 37,8 тис. | 1,7% | 20% | 5 | 4 | 7 557 | |
| 35,3 тис. | 1,5% | 95,2% | 21 | 21 | 1 682 | |
| 28,9 тис. | 1,3% | 36,7% | 30 | 30 | 962 | |
| 22,5 тис. | 1% | 100% | 1 | 1 | 22,5 тис. | |
| 13,3 тис. | 0,6% | 50% | 4 | 2 | 3 323 |
Parry немає · Multi-Hit 247. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 782 тис. | 34,2% | 56,7% | Вбито на 2:41 | |
| 709 тис. | 31% | 37,6% | Вбито на 1:12 | |
| 550 тис. | 24% | 49,4% | Вбито на 0:51 | |
Flame Spirit | 110 тис. | 4,8% | 60% | Вбито 3 |
Merciless Flame Spirit | 84,1 тис. | 3,7% | 42,3% | Вбито на 0:23 |
Lava Spider | 36,4 тис. | 1,6% | 45,5% | Вбито 2 |
Merciless Spark Spirit | 12,3 тис. | 0,5% | 0% | Вбито на 0:22 |
Spark Spirit | 3 551 | 0,2% | 0% | Вбито на 0:50 |
DPS за 5 сПік 30,3 тис. · середнє 8 139 (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Red Spark IgnusБій 1:08 | Black Smoke MuruteБій 0:50 | Kromede's DesireБій 2:41 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| NeksysUlgorn | 19 816 | 21 960 | 13 008 | 12 112 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| SiMitoZFafnir | 18 965 | 24 316 | 11 734 | 11 619 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| TankMePlsPhernos | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Приховано до перевірки | 44 359 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| HvorgandrHadala | 12 380 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 4 833 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| lHERRUMERRUTiamat | 37 847 | 38 359 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NeksysUlgorn | – | Вивантаження проходження цього не вказують | 2 486 | 99 789 | 196 444 | 1 | 5 |
| SiMitoZFafnir | – | 115 639 | 2 123 | 131 641 | 288 330 | 4 | 2 |
| TankMePlsPhernos | – | 152 327 | 2 643 | 151 763 | 178 014 | 0 | 3 |
| HvorgandrHadala | – | 90 128 | 2 102 | 105 629 | 256 817 | 4 | 18 |
| lHERRUMERRUTiamat | – | 131 589 | 2 603 | 292 066 | 212 679 | 0 | 3 |