Проходження: Expedition
Fire Temple · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 7:29
- 5 гравців
- 12 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 26,8 тис. · 28,6% бою · Місце 1 із 5 · Активний час 5:56
26,8 тис.DPSШкода 9,92 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
22,1 тис.Середній DPS
26,3 тис.DPS лічильника
9,92 млнШкода
619HPS
279 тис.Лікування
52,2%Надлишкове лікування
348 тис.Отримана шкода
0Смерті
1 837Удари
56,5%Critical Hit
5:56Активний час
6:16Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit56,5%
Втрачений час3,7%
Back Attack Hits63,3%
Частка влучань100%
Perfect Hits20,5%
Parryнемає
Double Hits13,7%
Найбільше шкоди під ефектом
88,9%Undefeated Mantra
88,8%Sprint Mantra
78,5%Murderous Burst
Ключові навички59,9% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 70,2% · Theostone: частка шкоди 2,9%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2,86 млн | 28,9% | 61,3% | 204 | 204 | 14 тис. | |
| 2,49 млн | 25,1% | 53,5% | 404 | 268 | 6 166 | |
| 592 тис. | 6% | 58,3% | 12 | 12 | 49,3 тис. | |
| 534 тис. | 5,4% | 51% | 96 | 83 | 5 564 | |
| 433 тис. | 4,4% | 50,5% | 107 | 103 | 4 050 | |
| 332 тис. | 3,4% | 39,7% | 116 | 111 | 2 865 | |
| 309 тис. | 3,1% | 42,2% | 128 | 120 | 2 414 | |
| 267 тис. | 2,7% | 52% | 152 | 139 | 1 760 | |
| 224 тис. | 2,3% | 99,1% | 109 | 77 | 2 058 | |
| 215 тис. | 2,2% | 50% | 56 | 28 | 3 831 | |
| 190 тис. | 1,9% | 54,5% | 11 | 8 | 17,3 тис. | |
| 169 тис. | 1,7% | 58,6% | 29 | 13 | 5 837 | |
| 166 тис. | 1,7% | 54,2% | 142 | 142 | 1 170 | |
| 164 тис. | 1,7% | 72,7% | 33 | 33 | 4 982 | |
| 128 тис. | 1,3% | 64,3% | 14 | 14 | 9 123 | |
| 128 тис. | 1,3% | 53,3% | 30 | 15 | 4 255 | |
| 117 тис. | 1,2% | 61% | 41 | 24 | 2 864 | |
| 107 тис. | 1,1% | 57,5% | 40 | 27 | 2 670 | |
| 99,4 тис. | 1% | 52,6% | 19 | 19 | 5 234 | |
| 96,8 тис. | 1% | 36,7% | 30 | 15 | 3 227 | |
| 82,1 тис. | 0,8% | 100% | 5 | 5 | 16,4 тис. | |
| 76,3 тис. | 0,8% | 66,7% | 3 | 3 | 25,4 тис. | |
| 69,4 тис. | 0,7% | 100% | 36 | 36 | 1 929 | |
| 62,7 тис. | 0,6% | 50% | 20 | 20 | 3 133 |
Parry немає · Multi-Hit 665. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 4,47 млн | 45,1% | 62,8% | Вбито на 3:17 | |
| 2,58 млн | 26% | 52,9% | Вбито на 1:35 | |
| 2,16 млн | 21,8% | 50,2% | Вбито на 1:17 | |
Flame Stone Guardian Statue | 302 тис. | 3% | 45,3% | Вбито на 1:07 |
Merciless Flame Spirit | 164 тис. | 1,7% | 52,2% | Вбито на 0:15 |
Merciless Spark Spirit | 161 тис. | 1,6% | 61,5% | Вбито 2 · Залишилось здоров'я 100% |
Lava Spider | 41,7 тис. | 0,4% | 71,4% | Вбито 3 |
Spark Spirit | 25 тис. | 0,3% | 44,4% | Вбито на 0:26 |
Flame Spirit | 16,1 тис. | 0,2% | 100% | Вбито на 0:21 |
DPS за 5 сПік 68,4 тис. · середнє 26,8 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Red Spark IgnusБій 1:17 | Black Smoke MuruteБій 1:35 | Kromede's DesireБій 3:17 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| NeksysUlgorn | 22 365 | 16 188 | 13 895 | 13 470 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| KawaBaba | 29 391 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 20 622 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| TeiAzphel | 20 821 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 12 970 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| ShanarraBaba | 17 732 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 11 421 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| ElectedLuteros | 29 194 | 27 403 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NeksysUlgorn | – | Вивантаження проходження цього не вказують | 2 467 | 118 491 | 244 956 | 2 | 6 |
| KawaBaba | – | 124 182 | 2 433 | 316 590 | 429 580 | 0 | 3 |
| TeiAzphel | – | 110 103 | 2 279 | 522 123 | 327 859 | 3 | 4 |
| ShanarraBaba | – | 97 587 | 2 188 | 137 672 | 241 522 | 4 | 7 |
| ElectedLuteros | – | 117 665 | 2 204 | 278 512 | 348 134 | 0 | 9 |