Проходження: Expedition
Fire Temple · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 7:29
- 5 гравців
- 12 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 16,2 тис. · 17,3% бою · Місце 3 із 5 · Активний час 5:53
16,3 тис.DPSШкода 6,01 млн
Усе проходження, разом із боями між босами
13,5 тис.Середній DPS
16,1 тис.DPS лічильника
6,06 млнШкода
263HPS
118 тис.Лікування
47,5%Надлишкове лікування
245 тис.Отримана шкода
2Смерті
2 401Удари
56,1%Critical Hit
0,5%Частка призваних істот
6:00Активний час
6:16Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit56,1%
Втрачений час4,4%
Back Attack Hits49,5%
Частка влучань100%
Perfect Hits17,4%
Parryнемає
Double Hits10%
Найбільше шкоди під ефектом
95,6%Precision
89,1%Undefeated Mantra
89%Sprint Mantra
Ключові навички46,2% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 70,7% · Theostone: частка шкоди 1,7%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1,38 млн | 23% | 57% | 823 | 387 | 1 683 | |
| 888 тис. | 14,8% | 47,6% | 21 | 21 | 42,3 тис. | |
| 502 тис. | 8,4% | 54,2% | 59 | 53 | 7 748 | |
| 421 тис. | 7% | 52,5% | 162 | 162 | 2 596 | |
| 388 тис. | 6,5% | 100% | 39 | 39 | 9 958 | |
| 227 тис. | 3,8% | 59,1% | 154 | 154 | 1 474 | |
| 208 тис. | 3,5% | 58,6% | 70 | 70 | 2 968 | |
| 205 тис. | 3,4% | 47,4% | 190 | 190 | 1 079 | |
| 204 тис. | 3,4% | 50% | 108 | 108 | 1 889 | |
| 197 тис. | 3,3% | 64,7% | 17 | 17 | 11,6 тис. | |
| 185 тис. | 3,1% | 35,7% | 14 | 13 | 13,2 тис. | |
| 182 тис. | 3% | 57,7% | 234 | 87 | 776 | |
| 170 тис. | 2,8% | 52,9% | 87 | 87 | 1 955 | |
| 147 тис. | 2,4% | 57,4% | 148 | 148 | 992 | |
| 143 тис. | 2,4% | 78,6% | 14 | 14 | 10,2 тис. | |
| 123 тис. | 2,1% | 73,3% | 15 | 13 | 8 221 | |
| 111 тис. | 1,8% | 45% | 20 | 18 | 5 548 | |
| 109 тис. | 1,8% | 57,4% | 115 | 115 | 950 | |
| 88,4 тис. | 1,5% | 25% | 8 | 8 | 8 048 | |
| 65,9 тис. | 1,1% | 57,8% | 64 | 64 | 1 030 | |
| 35,3 тис. | 0,6% | 40,7% | 27 | 27 | 1 307 | |
| 26,7 тис. | 0,4% | 100% | 3 | 2 | 8 903 |
Parry немає · Multi-Hit 774. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 2,47 млн | 41,1% | 59,1% | Вбито на 3:17 | |
| 1,59 млн | 26,5% | 55,8% | Вбито на 1:17 | |
| 1,34 млн | 22,2% | 53,9% | Вбито на 1:35 | |
Merciless Spark Spirit | 214 тис. | 3,6% | 49,6% | Вбито 2 · Залишилось здоров'я 100% |
Flame Stone Guardian Statue | 163 тис. | 2,7% | 49,2% | Вбито на 1:07 |
Flame Spirit | 160 тис. | 2,7% | 52,9% | Вбито 1 · Залишилось здоров'я 100% |
Merciless Flame Spirit | 37,7 тис. | 0,6% | 66,7% | Вбито на 0:15 |
Spark Spirit | 20,4 тис. | 0,3% | 60% | Вбито на 0:26 |
Lava Spider | 18,2 тис. | 0,3% | 75% | Вбито 2 |
DPS за 5 сПік 37,1 тис. · середнє 16,3 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Red Spark IgnusБій 1:17 | Black Smoke MuruteБій 1:35 | Kromede's DesireБій 3:17 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| NeksysUlgorn | 22 365 | 16 188 | 13 895 | 13 470 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| KawaBaba | 29 391 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 20 622 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| TeiAzphel | 20 821 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 12 970 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| ShanarraBaba | 17 732 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 11 421 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| ElectedLuteros | 29 194 | 27 403 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NeksysUlgorn | – | Вивантаження проходження цього не вказують | 2 467 | 118 491 | 244 956 | 2 | 6 |
| KawaBaba | – | 124 182 | 2 433 | 316 590 | 429 580 | 0 | 3 |
| TeiAzphel | – | 110 103 | 2 279 | 522 123 | 327 859 | 3 | 4 |
| ShanarraBaba | – | 97 587 | 2 188 | 137 672 | 241 522 | 4 | 7 |
| ElectedLuteros | – | 117 665 | 2 204 | 278 512 | 348 134 | 0 | 9 |