Проходження: Expedition
Fire Temple · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 7:29
- 5 гравців
- 12 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 13,3 тис. · 14,2% бою · Місце 5 із 5 · Активний час 6:05
13,3 тис.DPSШкода 4,91 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
10,9 тис.Середній DPS
13 тис.DPS лічильника
4,91 млнШкода
306HPS
138 тис.Лікування
64,5%Надлишкове лікування
242 тис.Отримана шкода
4Смерті
2 181Удари
40,6%Critical Hit
37,4%Частка призваних істот
6:05Активний час
6:16Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit40,6%
Втрачений час1,2%
Back Attack Hits47,5%
Частка влучань100%
Perfect Hits17,9%
Parryнемає
Double Hits12,9%
Найбільше шкоди під ефектом
65,5%Element Unification
60,9%Undefeated Mantra
60,5%Sprint Mantra
Ключові навички38,6% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 46,1% · Theostone: частка шкоди 0,2%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 780 тис. | 15,9% | 34,6% | 78 | 74 | 9 999 | |
| 643 тис. | 13,1% | 37,3% | 244 | 215 | 2 633 | |
| 472 тис. | 9,6% | 33,8% | 198 | 128 | 2 383 | |
| 285 тис. | 5,8% | 28,1% | 32 | 29 | 3 009 | |
| 281 тис. | 5,7% | 36,3% | 80 | 35 | 3 510 | |
| 251 тис. | 5,1% | 46,3% | 41 | 34 | 6 112 | |
| 246 тис. | 5% | 34,1% | 123 | 123 | 1 997 | |
| 245 тис. | 5% | 34,9% | 126 | 70 | 1 767 | |
| 212 тис. | 4,3% | 29,6% | 27 | 27 | 7 867 | |
| 205 тис. | 4,2% | 46,6% | 88 | 88 | 2 335 | |
| 158 тис. | 3,2% | 55,5% | 119 | 89 | 1 329 | |
| 147 тис. | 3% | 32% | 25 | 25 | 5 877 | |
| 121 тис. | 2,5% | 38,3% | 196 | 196 | 619 | |
| 106 тис. | 2,2% | 36,9% | 157 | 157 | 673 | |
| 84,2 тис. | 1,7% | 31,8% | 44 | 44 | 1 913 | |
| 81,8 тис. | 1,7% | 89,3% | 75 | 44 | 1 091 | |
| 77,2 тис. | 1,6% | 38,2% | 102 | 102 | 757 | |
| 76,9 тис. | 1,6% | 43% | 86 | 71 | 895 | |
| 75,1 тис. | 1,5% | 33,3% | 48 | 48 | 1 564 | |
| 61,2 тис. | 1,2% | 44,4% | 9 | 9 | 2 539 | |
| 56,9 тис. | 1,2% | 51,2% | 86 | 85 | 661 | |
| 49,7 тис. | 1% | 34,6% | 26 | 26 | 1 912 | |
| 45,6 тис. | 0,9% | 45,8% | 59 | 59 | 773 | |
| 24,6 тис. | 0,5% | 50% | 2 | 2 | 12,3 тис. | |
| 13,9 тис. | 0,3% | 14,3% | 7 | 7 | 1 991 | |
| 8 912 | 0,2% | 42,9% | 7 | 7 | 1 273 | |
| 8 518 | 0,2% | 0% | 2 | 2 | 4 259 | |
| 91,2 тис. | 1,9% | 41,5% | 94 | 84 | 971 |
Parry немає · Multi-Hit 386. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 2,08 млн | 42,5% | 40,2% | Вбито на 3:17 | |
| 1,16 млн | 23,7% | 35,2% | Вбито на 1:35 | |
| 1,11 млн | 22,7% | 43,1% | Вбито на 1:17 | |
Merciless Spark Spirit | 220 тис. | 4,5% | 54,6% | Вбито 2 · Залишилось здоров'я 100% |
Flame Spirit | 89,1 тис. | 1,8% | 52,4% | Вбито 1 · Залишилось здоров'я 100% |
Spark Spirit | 88,5 тис. | 1,8% | 44,4% | Вбито на 0:26 |
Flame Stone Guardian Statue | 80,8 тис. | 1,6% | 41,7% | Вбито на 1:07 |
Lava Spider | 37,1 тис. | 0,8% | 66,7% | Вбито 2 |
Merciless Flame Spirit | 31,2 тис. | 0,6% | 38,9% | Вбито на 0:15 |
DPS за 5 сПік 34,3 тис. · середнє 13,3 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Red Spark IgnusБій 1:17 | Black Smoke MuruteБій 1:35 | Kromede's DesireБій 3:17 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| NeksysUlgorn | 22 365 | 16 188 | 13 895 | 13 470 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| KawaBaba | 29 391 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 20 622 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| TeiAzphel | 20 821 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 12 970 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| ShanarraBaba | 17 732 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 11 421 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| ElectedLuteros | 29 194 | 27 403 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NeksysUlgorn | – | Вивантаження проходження цього не вказують | 2 467 | 118 491 | 244 956 | 2 | 6 |
| KawaBaba | – | 124 182 | 2 433 | 316 590 | 429 580 | 0 | 3 |
| TeiAzphel | – | 110 103 | 2 279 | 522 123 | 327 859 | 3 | 4 |
| ShanarraBaba | – | 97 587 | 2 188 | 137 672 | 241 522 | 4 | 7 |
| ElectedLuteros | – | 117 665 | 2 204 | 278 512 | 348 134 | 0 | 9 |