Проходження: Expedition
Fire Temple · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 7:29
- 5 гравців
- 12 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 13,8 тис. · 14,7% бою · Місце 4 із 5 · Активний час 5:03
13,8 тис.DPSШкода 5,11 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
11,4 тис.Середній DPS
13,6 тис.DPS лічильника
5,11 млнШкода
1 161HPS
522 тис.Лікування
46,8%Надлишкове лікування
106 тис.Щити
328 тис.Отримана шкода
3Смерті
963Удари
31,4%Critical Hit
5:03Активний час
6:16Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit31,4%
Втрачений час18%
Back Attack Hits55,6%
Частка влучань100%
Perfect Hits12,7%
Parryнемає
Double Hits11,9%
Найбільше шкоди під ефектом
99,5%Sprint Mantra
99,5%Undefeated Mantra
96,2%Spinning Strike
Ключові навички62,5% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 25,8% · Theostone: частка шкоди 0,1%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1,49 млн | 29,2% | 8,4% | 119 | 108 | 12,5 тис. | |
| 1,22 млн | 23,9% | 8,2% | 233 | 125 | 5 239 | |
| 480 тис. | 9,4% | 13,3% | 15 | 15 | 32 тис. | |
| 375 тис. | 7,3% | 3,8% | 26 | 26 | 14,4 тис. | |
| 331 тис. | 6,5% | 92,2% | 179 | 82 | 1 851 | |
| 296 тис. | 5,8% | 9,4% | 32 | 32 | 9 245 | |
| 204 тис. | 4% | 89,7% | 29 | 29 | 7 026 | |
| 170 тис. | 3,3% | 0% | 19 | 18 | 8 962 | |
| 156 тис. | 3,1% | 14,3% | 14 | 12 | 11,1 тис. | |
| 87,1 тис. | 1,7% | 16,3% | 123 | 123 | 708 | |
| 71,9 тис. | 1,4% | 14,3% | 7 | 7 | 10,3 тис. | |
| 70,5 тис. | 1,4% | 100% | 33 | 33 | 2 136 | |
| 47,5 тис. | 0,9% | 15% | 20 | 10 | 2 376 | |
| 31 тис. | 0,6% | 4,8% | 21 | 14 | 1 477 | |
| 26,9 тис. | 0,5% | 13,3% | 30 | 11 | 896 | |
| 23,5 тис. | 0,5% | 25% | 4 | 3 | 5 880 | |
| 20,6 тис. | 0,4% | 0% | 4 | 4 | 5 146 | |
| 7 100 | 0,1% | 20% | 55 | 53 | 129 |
Parry немає · Multi-Hit 350. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 2,55 млн | 49,9% | 36% | Вбито на 3:17 | |
| 1,31 млн | 25,6% | 26,6% | Вбито на 1:17 | |
| 888 тис. | 17,4% | 27,2% | Вбито на 1:35 | |
Lava Spider | 108 тис. | 2,1% | 15,4% | Вбито 3 |
Flame Spirit | 103 тис. | 2% | 16,7% | Вбито на 0:21 |
Merciless Spark Spirit | 87,6 тис. | 1,7% | 46,7% | Вбито 2 |
Spark Spirit | 70 тис. | 1,4% | 11,1% | Вбито на 0:26 |
Merciless Flame Spirit | 376 | 0% | 0% | Вбито на 0:15 |
DPS за 5 сПік 47,3 тис. · середнє 13,8 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Red Spark IgnusБій 1:17 | Black Smoke MuruteБій 1:35 | Kromede's DesireБій 3:17 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| NeksysUlgorn | 22 365 | 16 188 | 13 895 | 13 470 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| KawaBaba | 29 391 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 20 622 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| TeiAzphel | 20 821 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 12 970 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| ShanarraBaba | 17 732 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 11 421 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| ElectedLuteros | 29 194 | 27 403 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NeksysUlgorn | – | Вивантаження проходження цього не вказують | 2 467 | 118 491 | 244 956 | 2 | 6 |
| KawaBaba | – | 124 182 | 2 433 | 316 590 | 429 580 | 0 | 3 |
| TeiAzphel | – | 110 103 | 2 279 | 522 123 | 327 859 | 3 | 4 |
| ShanarraBaba | – | 97 587 | 2 188 | 137 672 | 241 522 | 4 | 7 |
| ElectedLuteros | – | 117 665 | 2 204 | 278 512 | 348 134 | 0 | 9 |