Проходження: Expedition
Fire Temple · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 7:29
- 5 гравців
- 12 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 23,6 тис. · 25,2% бою · Місце 2 із 5 · Активний час 5:16
23,6 тис.DPSШкода 8,73 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
19,4 тис.Середній DPS
23,2 тис.DPS лічильника
8,73 млнШкода
704HPS
317 тис.Лікування
35,4%Надлишкове лікування
430 тис.Отримана шкода
0Смерті
1 620Удари
57,2%Critical Hit
5:16Активний час
6:16Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit57,2%
Втрачений час14,5%
Back Attack Hits27%
Частка влучань100%
Perfect Hits21,5%
Parryнемає
Double Hits13,5%
Найбільше шкоди під ефектом
92,2%Sprint Mantra
92,1%Undefeated Mantra
78,7%Murderous Burst
Ключові навички62,1% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 67,8%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2,24 млн | 25,7% | 57,6% | 165 | 165 | 13,6 тис. | |
| 2,17 млн | 24,8% | 52,9% | 342 | 222 | 6 341 | |
| 1,01 млн | 11,6% | 54,1% | 314 | 183 | 3 225 | |
| 899 тис. | 10,3% | 52,8% | 324 | 183 | 2 775 | |
| 797 тис. | 9,1% | 55,6% | 27 | 12 | 29,5 тис. | |
| 563 тис. | 6,4% | 60% | 85 | 74 | 6 627 | |
| 420 тис. | 4,8% | 57,8% | 147 | 147 | 2 858 | |
| 122 тис. | 1,4% | 98,4% | 64 | 35 | 1 901 | |
| 103 тис. | 1,2% | 50% | 30 | 29 | 3 436 | |
| 99,3 тис. | 1,1% | 57,7% | 26 | 13 | 3 821 | |
| 89,3 тис. | 1% | 54,2% | 24 | 24 | 3 723 | |
| 80,7 тис. | 0,9% | 100% | 34 | 34 | 2 373 | |
| 73,1 тис. | 0,8% | 55,6% | 18 | 18 | 4 060 | |
| 51,4 тис. | 0,6% | 37,5% | 16 | 16 | 3 213 | |
| 14,4 тис. | 0,2% | 50% | 4 | 2 | 3 599 |
Parry немає · Multi-Hit 696. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 3,95 млн | 45,3% | 56,7% | Вбито на 3:17 | |
| 2,26 млн | 25,8% | 57,9% | Вбито на 1:35 | |
| 2,05 млн | 23,5% | 58% | Вбито на 1:17 | |
Merciless Spark Spirit | 157 тис. | 1,8% | 50% | Вбито 2 · Залишилось здоров'я 100% |
Lava Spider | 155 тис. | 1,8% | 50% | Вбито 3 |
Merciless Flame Spirit | 75,6 тис. | 0,9% | 60% | Вбито на 0:15 |
Spark Spirit | 68,8 тис. | 0,8% | 66,7% | Вбито на 0:26 |
Flame Spirit | 13 тис. | 0,1% | 50% | Вбито на 0:21 |
DPS за 5 сПік 75,4 тис. · середнє 23,6 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Red Spark IgnusБій 1:17 | Black Smoke MuruteБій 1:35 | Kromede's DesireБій 3:17 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| NeksysUlgorn | 22 365 | 16 188 | 13 895 | 13 470 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| KawaBaba | 29 391 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 20 622 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| TeiAzphel | 20 821 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 12 970 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| ShanarraBaba | 17 732 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 11 421 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| ElectedLuteros | 29 194 | 27 403 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NeksysUlgorn | – | Вивантаження проходження цього не вказують | 2 467 | 118 491 | 244 956 | 2 | 6 |
| KawaBaba | – | 124 182 | 2 433 | 316 590 | 429 580 | 0 | 3 |
| TeiAzphel | – | 110 103 | 2 279 | 522 123 | 327 859 | 3 | 4 |
| ShanarraBaba | – | 97 587 | 2 188 | 137 672 | 241 522 | 4 | 7 |
| ElectedLuteros | – | 117 665 | 2 204 | 278 512 | 348 134 | 0 | 9 |