Проходження: Expedition
Fire Temple · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 8:49
- 5 гравців
- 9 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 14,8 тис. · 20,2% бою · Місце 3 із 5 · Активний час 5:15
15,4 тис.DPSШкода 6,69 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
12,6 тис.Середній DPS
14,7 тис.DPS лічильника
6,69 млнШкода
116HPS
61,6 тис.Лікування
72,2%Надлишкове лікування
388 тис.Отримана шкода
7Смерті
2 265Удари
47,7%Critical Hit
5:15Активний час
7:35Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit47,7%
Втрачений час30,1%
Back Attack Hits83,2%
Частка влучань100%
Perfect Hits17,4%
Parryнемає
Double Hits10,2%
Найбільше шкоди під ефектом
95,3%Insignia
91,9%Speed Scroll
87,2%Courage Scroll
Ключові навички43,5% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 59,5% · Theostone: частка шкоди 2,6%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1,49 млн | 22,3% | 40,8% | 223 | 130 | 6 677 | |
| 1,03 млн | 15,4% | 36,2% | 58 | 40 | 17,7 тис. | |
| 395 тис. | 5,9% | 47,9% | 328 | 62 | 1 203 | |
| 368 тис. | 5,5% | 49,3% | 288 | 89 | 1 278 | |
| 348 тис. | 5,2% | 35% | 140 | 78 | 2 484 | |
| 347 тис. | 5,2% | 42% | 69 | 59 | 5 031 | |
| 332 тис. | 5% | 23,9% | 67 | 56 | 4 962 | |
| 308 тис. | 4,6% | 39,1% | 197 | 68 | 1 566 | |
| 276 тис. | 4,1% | 47,1% | 34 | 25 | 8 116 | |
| 274 тис. | 4,1% | 44,2% | 154 | 154 | 1 782 | |
| 232 тис. | 3,5% | 97,6% | 124 | 56 | 1 873 | |
| 171 тис. | 2,6% | 53,8% | 13 | 8 | 13,1 тис. | |
| 164 тис. | 2,5% | 47,2% | 72 | 72 | 2 284 | |
| 150 тис. | 2,2% | 39,8% | 88 | 88 | 1 709 | |
| 125 тис. | 1,9% | 40,6% | 32 | 21 | 3 914 | |
| 116 тис. | 1,7% | 43,8% | 16 | 16 | 7 274 | |
| 111 тис. | 1,7% | 15,4% | 13 | 9 | 8 500 | |
| 110 тис. | 1,6% | 57,8% | 244 | 158 | 450 | |
| 108 тис. | 1,6% | 45,5% | 22 | 16 | 4 924 | |
| 68,1 тис. | 1% | — | 0 | 0 | — | |
| 57,6 тис. | 0,9% | 65% | 20 | 9 | 2 880 | |
| 55,6 тис. | 0,8% | 80% | 5 | 4 | 11,1 тис. | |
| 55,5 тис. | 0,8% | 46,6% | 58 | 58 | 957 |
Parry немає · Multi-Hit 1 136. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 3,45 млн | 51,5% | 49,5% | Вбито на 3:42 | |
| 2,21 млн | 33% | 48,3% | Вбито на 1:42 | |
| 858 тис. | 12,8% | 39,1% | Вбито на 2:07 | |
Merciless Spark Spirit | 55,3 тис. | 0,8% | 58,8% | Вбито на 0:45 |
Spark Spirit | 49,5 тис. | 0,7% | 50% | Вбито на 0:51 |
Flame Spirit | 38 тис. | 0,6% | 42,9% | Вбито на 0:43 |
Lava Spider | 31,5 тис. | 0,5% | 40% | Вбито 2 |
DPS за 5 сПік 72,2 тис. · середнє 15,4 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Red Spark IgnusБій 1:24 | Black Smoke MuruteБій 2:07 | Kromede's DesireБій 3:42 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| NeksysUlgorn | 15 919 | 12 981 | 9 784 | 9 798 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| AethelionBaba | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 20 621 | 19 616 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| PromiseKaisinel | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 10 749 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| FireQueenMunin | 19 623 | 15 014 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| 5LeeBaba | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NeksysUlgorn | – | Вивантаження проходження цього не вказують | 2 486 | 131 331 | 309 453 | 3 | 9 |
| AethelionBaba | – | 115 342 | 2 357 | 673 484 | 529 239 | 7 | 13 |
| PromiseKaisinel | – | 108 716 | 2 343 | 170 049 | 440 446 | 4 | 8 |
| FireQueenMunin | – | 114 326 | 2 323 | 51 422 | 235 737 | 5 | 8 |
| 5LeeBaba | – | 127 849 | 2 411 | 61 551 | 388 032 | 7 | 2 |