Проходження: Expedition
Fire Temple · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 8:49
- 5 гравців
- 9 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 10,8 тис. · 14,7% бою · Місце 5 із 5 · Активний час 6:31
11,2 тис.DPSШкода 4,89 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
9 224Середній DPS
10,7 тис.DPS лічильника
4,89 млнШкода
320HPS
170 тис.Лікування
15,1%Надлишкове лікування
440 тис.Отримана шкода
4Смерті
1 489Удари
43,8%Critical Hit
6:31Активний час
7:35Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit43,8%
Втрачений час13,4%
Back Attack Hits74,3%
Частка влучань97,2%
Perfect Hits11,5%
Parry42
Double Hits15%
Найбільше шкоди під ефектом
95,7%Insignia
86,6%Poison
85,7%Fire Mark
Ключові навички45,3% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 56,7% · Theostone: частка шкоди 2,1%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар | Parry |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1,06 млн | 21,8% | 54,4% | 171 | 109 | 6 225 | 5 | |
| 725 тис. | 14,8% | 28,3% | 46 | 43 | 15,8 тис. | 4 | |
| 427 тис. | 8,7% | 25,3% | 79 | 71 | 5 409 | немає | |
| 422 тис. | 8,6% | 34,1% | 85 | 81 | 4 960 | 3 | |
| 373 тис. | 7,6% | 34,4% | 154 | 115 | 2 420 | 6 | |
| 279 тис. | 5,7% | 36% | 161 | 161 | 1 731 | 7 | |
| 252 тис. | 5,2% | 95,6% | 136 | 64 | 1 855 | немає | |
| 206 тис. | 4,2% | 42,9% | 112 | 112 | 1 838 | 2 | |
| 154 тис. | 3,1% | 16,1% | 31 | 28 | 4 952 | немає | |
| 140 тис. | 2,9% | 33,3% | 87 | 45 | 1 609 | 4 | |
| 119 тис. | 2,4% | 35,6% | 87 | 32 | 1 366 | 2 | |
| 104 тис. | 2,1% | 47,4% | 19 | 18 | 5 470 | немає | |
| 101 тис. | 2,1% | 50% | 10 | 10 | 10,1 тис. | немає | |
| 86,9 тис. | 1,8% | 0% | 10 | 5 | 8 693 | 2 | |
| 76,6 тис. | 1,6% | 31,3% | 64 | 16 | 1 197 | 1 | |
| 69 тис. | 1,4% | 25,9% | 27 | 14 | 2 555 | 2 | |
| 66,6 тис. | 1,4% | 68,2% | 22 | 10 | 3 028 | немає | |
| 55,2 тис. | 1,1% | 44,4% | 9 | 9 | 6 138 | немає | |
| 49,4 тис. | 1% | — | 0 | 0 | — | немає | |
| 48,1 тис. | 1% | 50,8% | 130 | 103 | 370 | 3 | |
| 46,3 тис. | 0,9% | 38,6% | 44 | 44 | 1 053 | 1 | |
| 24,8 тис. | 0,5% | 0% | 5 | 4 | 4 962 | немає |
Parry 42 · Multi-Hit 382. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 2,40 млн | 49% | 47,5% | Вбито на 3:42 | |
| 1,18 млн | 24,1% | 41,6% | Вбито на 1:42 | |
| 1,16 млн | 23,7% | 38,3% | Вбито на 2:07 | |
Lava Spider | 72,6 тис. | 1,5% | 44,4% | Вбито 3 |
Merciless Spark Spirit | 49,2 тис. | 1% | 55,6% | Вбито на 0:45 |
Spark Spirit | 24,6 тис. | 0,5% | 71,4% | Вбито на 0:51 |
Flame Spirit | 5 371 | 0,1% | 0% | Вбито на 0:43 |
DPS за 5 сПік 32,2 тис. · середнє 11,2 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Red Spark IgnusБій 1:24 | Black Smoke MuruteБій 2:07 | Kromede's DesireБій 3:42 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| NeksysUlgorn | 15 919 | 12 981 | 9 784 | 9 798 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| AethelionBaba | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 20 621 | 19 616 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| PromiseKaisinel | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 10 749 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| FireQueenMunin | 19 623 | 15 014 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| 5LeeBaba | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NeksysUlgorn | – | Вивантаження проходження цього не вказують | 2 486 | 131 331 | 309 453 | 3 | 9 |
| AethelionBaba | – | 115 342 | 2 357 | 673 484 | 529 239 | 7 | 13 |
| PromiseKaisinel | – | 108 716 | 2 343 | 170 049 | 440 446 | 4 | 8 |
| FireQueenMunin | – | 114 326 | 2 323 | 51 422 | 235 737 | 5 | 8 |
| 5LeeBaba | – | 127 849 | 2 411 | 61 551 | 388 032 | 7 | 2 |