Проходження: Expedition
Fire Temple · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 8:49
- 5 гравців
- 9 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 21,5 тис. · 29,3% бою · Місце 1 із 5 · Активний час 6:40
22,3 тис.DPSШкода 9,73 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
18,4 тис.Середній DPS
21,3 тис.DPS лічильника
9,73 млнШкода
1 270HPS
673 тис.Лікування
32,6%Надлишкове лікування
90,1 тис.Щити
529 тис.Отримана шкода
7Смерті
1 419Удари
44%Critical Hit
6:40Активний час
7:35Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit44%
Втрачений час11,3%
Back Attack Hits70,2%
Частка влучань98,7%
Perfect Hits19,7%
Parry18
Double Hits12,7%
Найбільше шкоди під ефектом
89,5%Protection Circle
88,7%Insignia
87,8%Sprint Mantra
Ключові навички56,8% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 64,6%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар | Parry |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2,50 млн | 25,8% | 100% | 150 | 150 | 16,7 тис. | 1 | |
| 1,67 млн | 17,2% | 45,7% | 105 | 102 | 15,9 тис. | 1 | |
| 1,35 млн | 13,9% | 33,6% | 226 | 121 | 5 981 | 2 | |
| 1,04 млн | 10,7% | 14,8% | 27 | 27 | 38,4 тис. | немає | |
| 1,04 млн | 10,6% | 33,3% | 72 | 67 | 14,4 тис. | 1 | |
| 527 тис. | 5,4% | 44% | 125 | 125 | 4 214 | 2 | |
| 481 тис. | 4,9% | 34,2% | 79 | 75 | 6 092 | 1 | |
| 364 тис. | 3,7% | 35,5% | 403 | 80 | 903 | 6 | |
| 323 тис. | 3,3% | 38,3% | 167 | 79 | 1 932 | 3 | |
| 270 тис. | 2,8% | 33,3% | 27 | 27 | 10 тис. | 1 | |
| 138 тис. | 1,4% | 25% | 16 | 16 | 8 605 | немає | |
| 26,4 тис. | 0,3% | 95,5% | 22 | 22 | 1 199 | немає |
Parry 18 · Multi-Hit 424. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 4,37 млн | 45% | 47,4% | Вбито на 3:42 | |
| 2,63 млн | 27% | 43,8% | Вбито на 2:07 | |
| 2,30 млн | 23,6% | 38,8% | Вбито на 1:42 | |
Merciless Spark Spirit | 131 тис. | 1,3% | 50% | Вбито на 0:45 |
Flame Spirit | 120 тис. | 1,2% | 40% | Вбито на 0:43 |
Lava Spider | 103 тис. | 1,1% | 27,8% | Вбито 3 |
Spark Spirit | 75,1 тис. | 0,8% | 61,5% | Вбито на 0:51 |
DPS за 5 сПік 67,8 тис. · середнє 22,3 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Red Spark IgnusБій 1:24 | Black Smoke MuruteБій 2:07 | Kromede's DesireБій 3:42 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| NeksysUlgorn | 15 919 | 12 981 | 9 784 | 9 798 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| AethelionBaba | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 20 621 | 19 616 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| PromiseKaisinel | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 10 749 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| FireQueenMunin | 19 623 | 15 014 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| 5LeeBaba | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NeksysUlgorn | – | Вивантаження проходження цього не вказують | 2 486 | 131 331 | 309 453 | 3 | 9 |
| AethelionBaba | – | 115 342 | 2 357 | 673 484 | 529 239 | 7 | 13 |
| PromiseKaisinel | – | 108 716 | 2 343 | 170 049 | 440 446 | 4 | 8 |
| FireQueenMunin | – | 114 326 | 2 323 | 51 422 | 235 737 | 5 | 8 |
| 5LeeBaba | – | 127 849 | 2 411 | 61 551 | 388 032 | 7 | 2 |