Проходження: Expedition
Fire Temple · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 8:49
- 5 гравців
- 9 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 11,5 тис. · 15,6% бою · Місце 4 із 5 · Активний час 6:40
11,9 тис.DPSШкода 5,19 млн
Усе проходження, разом із боями між босами
9 798Середній DPS
11,4 тис.DPS лічильника
5,19 млнШкода
247HPS
131 тис.Лікування
48,4%Надлишкове лікування
309 тис.Отримана шкода
3Смерті
2 495Удари
47,1%Critical Hit
0,4%Частка призваних істот
6:40Активний час
7:35Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit47,2%
Втрачений час11,3%
Back Attack Hits31,6%
Частка влучань100%
Perfect Hits16,5%
Parryнемає
Double Hits10,3%
Найбільше шкоди під ефектом
91,1%Precision
90,4%Insignia
85,3%Fire Mark
Ключові навички49,5% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 60,3% · Theostone: частка шкоди 1,5%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1,31 млн | 25,3% | 45,2% | 995 | 522 | 1 320 | |
| 804 тис. | 15,5% | 38,1% | 21 | 21 | 38,3 тис. | |
| 453 тис. | 8,7% | 48,5% | 66 | 63 | 6 199 | |
| 416 тис. | 8% | 100% | 46 | 46 | 9 037 | |
| 367 тис. | 7,1% | 52,6% | 171 | 171 | 2 146 | |
| 280 тис. | 5,4% | 46,9% | 177 | 177 | 1 582 | |
| 191 тис. | 3,7% | 48,5% | 229 | 229 | 833 | |
| 157 тис. | 3% | 50% | 10 | 10 | 15,7 тис. | |
| 149 тис. | 2,9% | 21,1% | 19 | 19 | 7 820 | |
| 129 тис. | 2,5% | 43,8% | 185 | 185 | 696 | |
| 121 тис. | 2,3% | 61,5% | 52 | 52 | 2 328 | |
| 120 тис. | 2,3% | 53,3% | 105 | 105 | 1 147 | |
| 119 тис. | 2,3% | 42,1% | 195 | 71 | 611 | |
| 108 тис. | 2,1% | 37,3% | 75 | 75 | 1 437 | |
| 107 тис. | 2,1% | 37,5% | 16 | 16 | 6 709 | |
| 102 тис. | 2% | 22,2% | 9 | 9 | 7 550 | |
| 86,6 тис. | 1,7% | 58,8% | 17 | 17 | 5 092 | |
| 71,6 тис. | 1,4% | 41,7% | 12 | 12 | 5 967 | |
| 44,9 тис. | 0,9% | 50% | 62 | 62 | 725 | |
| 32,7 тис. | 0,6% | 44,8% | 29 | 29 | 1 127 | |
| 18 тис. | 0,3% | 33,3% | 3 | 2 | 5 987 |
Parry немає · Multi-Hit 696. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 2,18 млн | 42% | 47,5% | Вбито на 3:42 | |
| 1,66 млн | 31,9% | 45,8% | Вбито на 2:07 | |
| 1,12 млн | 21,6% | 46,9% | Вбито на 1:42 | |
Lava Spider | 147 тис. | 2,8% | 64,4% | Вбито 3 |
Spark Spirit | 40,5 тис. | 0,8% | 47,8% | Вбито на 0:51 |
Flame Spirit | 22,6 тис. | 0,4% | 40% | Вбито на 0:43 |
Merciless Spark Spirit | 19,4 тис. | 0,4% | 18,2% | Вбито на 0:45 |
DPS за 5 сПік 34,9 тис. · середнє 11,9 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Red Spark IgnusБій 1:24 | Black Smoke MuruteБій 2:07 | Kromede's DesireБій 3:42 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| NeksysUlgorn | 15 919 | 12 981 | 9 784 | 9 798 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| AethelionBaba | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 20 621 | 19 616 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| PromiseKaisinel | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 10 749 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| FireQueenMunin | 19 623 | 15 014 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| 5LeeBaba | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NeksysUlgorn | – | Вивантаження проходження цього не вказують | 2 486 | 131 331 | 309 453 | 3 | 9 |
| AethelionBaba | – | 115 342 | 2 357 | 673 484 | 529 239 | 7 | 13 |
| PromiseKaisinel | – | 108 716 | 2 343 | 170 049 | 440 446 | 4 | 8 |
| FireQueenMunin | – | 114 326 | 2 323 | 51 422 | 235 737 | 5 | 8 |
| 5LeeBaba | – | 127 849 | 2 411 | 61 551 | 388 032 | 7 | 2 |