Проходження: Expedition
Fire Temple · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 8:49
- 5 гравців
- 9 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 14,8 тис. · 20,2% бою · Місце 2 із 5 · Активний час 6:43
15,4 тис.DPSШкода 6,70 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
12,6 тис.Середній DPS
14,7 тис.DPS лічильника
6,70 млнШкода
97HPS
51,4 тис.Лікування
1,3%Надлишкове лікування
236 тис.Отримана шкода
5Смерті
1 758Удари
37,8%Critical Hit
6:43Активний час
7:35Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit37,8%
Втрачений час10,7%
Back Attack Hits45,7%
Частка влучань100%
Perfect Hits10,1%
Parryнемає
Double Hits12,2%
Найбільше шкоди під ефектом
91,6%Insignia
88%Fire Mark
84,5%Sprint Mantra
Ключові навички37,1% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 35,2% · Theostone: частка шкоди 2,2%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 995 тис. | 14,9% | 23,1% | 26 | 11 | 38,3 тис. | |
| 864 тис. | 12,9% | 16,4% | 61 | 61 | 14,2 тис. | |
| 627 тис. | 9,3% | 18,9% | 281 | 57 | 2 230 | |
| 623 тис. | 9,3% | 100% | 263 | 140 | 2 368 | |
| 499 тис. | 7,4% | 14,3% | 91 | 91 | 5 155 | |
| 453 тис. | 6,8% | 5,7% | 88 | 66 | 4 787 | |
| 444 тис. | 6,6% | 21,7% | 92 | 92 | 4 821 | |
| 430 тис. | 6,4% | 17,5% | 103 | 103 | 4 176 | |
| 363 тис. | 5,4% | 16,8% | 107 | 107 | 3 391 | |
| 281 тис. | 4,2% | 96,7% | 152 | 68 | 1 849 | |
| 275 тис. | 4,1% | 31,5% | 108 | 108 | 2 542 | |
| 234 тис. | 3,5% | 19% | 21 | 20 | 11,1 тис. | |
| 117 тис. | 1,7% | 21,5% | 191 | 191 | 612 | |
| 113 тис. | 1,7% | 28,6% | 7 | 7 | 16,1 тис. | |
| 98 тис. | 1,5% | 16,7% | 6 | 6 | 16,3 тис. | |
| 97,2 тис. | 1,4% | 16,4% | 55 | 55 | 1 767 | |
| 95,7 тис. | 1,4% | 9,1% | 11 | 11 | 8 697 | |
| 57,8 тис. | 0,9% | 20% | 95 | 95 | 608 | |
| 36,7 тис. | 0,5% | — | 0 | 0 | — |
Parry немає · Multi-Hit 645. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 3,12 млн | 46,6% | 39,2% | Вбито на 3:42 | |
| 1,91 млн | 28,6% | 32,7% | Вбито на 2:07 | |
| 1,43 млн | 21,4% | 39,8% | Вбито на 1:42 | |
Flame Spirit | 88 тис. | 1,3% | 63,6% | Вбито на 0:43 |
Spark Spirit | 77,9 тис. | 1,2% | 69,2% | Вбито на 0:51 |
Merciless Spark Spirit | 67,3 тис. | 1% | 50% | Вбито на 0:45 |
DPS за 5 сПік 50,7 тис. · середнє 15,4 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Red Spark IgnusБій 1:24 | Black Smoke MuruteБій 2:07 | Kromede's DesireБій 3:42 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| NeksysUlgorn | 15 919 | 12 981 | 9 784 | 9 798 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| AethelionBaba | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 20 621 | 19 616 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| PromiseKaisinel | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 10 749 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| FireQueenMunin | 19 623 | 15 014 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| 5LeeBaba | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NeksysUlgorn | – | Вивантаження проходження цього не вказують | 2 486 | 131 331 | 309 453 | 3 | 9 |
| AethelionBaba | – | 115 342 | 2 357 | 673 484 | 529 239 | 7 | 13 |
| PromiseKaisinel | – | 108 716 | 2 343 | 170 049 | 440 446 | 4 | 8 |
| FireQueenMunin | – | 114 326 | 2 323 | 51 422 | 235 737 | 5 | 8 |
| 5LeeBaba | – | 127 849 | 2 411 | 61 551 | 388 032 | 7 | 2 |