Проходження: Expedition
Fire Temple · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 7:19
- 5 гравців
- 6 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 11,1 тис. · 12,1% бою · Місце 5 із 5 · Активний час 4:26
11,2 тис.DPSШкода 3,18 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
7 244Середній DPS
11,1 тис.DPS лічильника
3,18 млнШкода
215HPS
94,6 тис.Лікування
70,3%Надлишкове лікування
290 тис.Отримана шкода
2Смерті
1 837Удари
43,7%Critical Hit
4:26Активний час
4:46Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit43,7%
Втрачений час6,7%
Back Attack Hits87,8%
Частка влучань98,6%
Perfect Hits17,8%
Parry25
Double Hits9,3%
Найбільше шкоди під ефектом
94,9%Light of Protection
91,4%Ambush Stance
87,9%Fire Mark
Ключові навички47,6% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 60,1%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 760 тис. | 23,9% | 64,4% | 205 | 111 | 3 708 | |
| 567 тис. | 17,8% | 37,3% | 51 | 34 | 11,1 тис. | |
| 186 тис. | 5,9% | 26,8% | 56 | 50 | 3 324 | |
| 177 тис. | 5,6% | 27,6% | 123 | 91 | 1 437 | |
| 171 тис. | 5,4% | 32,2% | 298 | 57 | 575 | |
| 160 тис. | 5% | 44,8% | 29 | 23 | 5 520 | |
| 153 тис. | 4,8% | 41,6% | 154 | 154 | 994 | |
| 151 тис. | 4,8% | 30% | 60 | 55 | 2 520 | |
| 146 тис. | 4,6% | 38% | 166 | 59 | 881 | |
| 138 тис. | 4,3% | 25,7% | 226 | 69 | 609 | |
| 106 тис. | 3,3% | 98,6% | 139 | 61 | 765 | |
| 97,3 тис. | 3,1% | 43% | 86 | 86 | 1 131 | |
| 95,5 тис. | 3% | 45,5% | 11 | 8 | 8 682 | |
| 81,8 тис. | 2,6% | 81,8% | 11 | 8 | 7 434 | |
| 46,8 тис. | 1,5% | 42,9% | 28 | 14 | 1 672 | |
| 44,9 тис. | 1,4% | — | 0 | 0 | — | |
| 35,3 тис. | 1,1% | 25% | 12 | 10 | 2 939 | |
| 33,6 тис. | 1,1% | 52,5% | 162 | 117 | 207 | |
| 26,9 тис. | 0,8% | 7,1% | 14 | 12 | 1 919 |
Parry 25 · Multi-Hit 380
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| Kromede's Desire | 1,86 млн | 58,4% | 43% | Вбито 1 |
| Black Smoke Murute | 992 тис. | 31,2% | 46,5% | Вбито 1 |
| Red Spark Ignus | 208 тис. | 6,6% | 40,3% | Вбито 1 |
| Silver Blade Rotan | 35,9 тис. | 1,1% | 14,3% | Вбито 1 |
| Інші цілі | 86,4 тис. | 2,7% | 44,7% | Вбито 2 |
DPS за 5 сПік 40,1 тис. · середнє 11,2 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Red Spark IgnusБій 0:21 | Black Smoke MuruteБій 1:13 | Kromede's DesireБій 3:09 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| SchkiperLumiel | 4 513 | 24 130 | 16 147 | 11 207 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| ShintaAgnita | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 38 119 | 20 515 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| SkywalkerBakarma | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 21 403 | 17 857 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| CyberShotAzphel | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 17 426 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| NeylaBakarma | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 9 779 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SchkiperLumiel | – | 94 136 | 2 110 | 39 388 | 107 618 | 0 | 7 |
| ShintaAgnita | – | 147 317 | 2 704 | 416 995 | 65 818 | 0 | 2 |
| SkywalkerBakarma | – | 112 030 | 2 314 | 120 885 | 213 234 | 0 | 4 |
| CyberShotAzphel | – | 129 753 | 2 434 | 74 164 | 208 460 | 2 | 3 |
| NeylaBakarma | – | 89 166 | 2 117 | 94 551 | 290 087 | 2 | 7 |