Проходження: Expedition
Fire Temple · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 7:19
- 5 гравців
- 6 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 19,6 тис. · 21,2% бою · Місце 2 із 5 · Активний час 4:11
19,7 тис.DPSШкода 5,59 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
12,9 тис.Середній DPS
19,7 тис.DPS лічильника
5,65 млнШкода
168HPS
74,2 тис.Лікування
62,8%Надлишкове лікування
208 тис.Отримана шкода
2Смерті
1 640Удари
59,4%Critical Hit
4:12Активний час
4:46Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit59,4%
Втрачений час12,1%
Back Attack Hits34,3%
Частка влучань100%
Perfect Hits24,4%
Parry0
Double Hits8,8%
Найбільше шкоди під ефектом
94,1%Light of Protection
91,4%Precision
88,2%Insignia
Ключові навички39,9% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 72,6% · Theostone: частка шкоди 1,6%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 997 тис. | 17,8% | 61,1% | 18 | 18 | 55,4 тис. | |
| 737 тис. | 13,2% | 59,4% | 441 | 249 | 1 671 | |
| 495 тис. | 8,9% | 62,9% | 116 | 116 | 4 269 | |
| 494 тис. | 8,8% | 54,7% | 53 | 50 | 8 620 | |
| 389 тис. | 7% | 62,2% | 37 | 37 | 10,5 тис. | |
| 277 тис. | 5% | 56,4% | 117 | 117 | 2 371 | |
| 218 тис. | 3,9% | 52,5% | 120 | 120 | 1 815 | |
| 216 тис. | 3,9% | 58,2% | 141 | 141 | 1 535 | |
| 207 тис. | 3,7% | 60% | 20 | 20 | 10,4 тис. | |
| 206 тис. | 3,7% | 50% | 14 | 14 | 14,7 тис. | |
| 185 тис. | 3,3% | 58,8% | 17 | 17 | 10,9 тис. | |
| 182 тис. | 3,3% | 64,3% | 14 | 14 | 13 тис. | |
| 176 тис. | 3,1% | 99,1% | 113 | 67 | 1 556 | |
| 136 тис. | 2,4% | 59,8% | 107 | 107 | 1 271 | |
| 129 тис. | 2,3% | 58,5% | 41 | 41 | 3 135 | |
| 121 тис. | 2,2% | 45% | 20 | 20 | 6 062 | |
| 114 тис. | 2% | 50,9% | 55 | 55 | 2 068 | |
| 114 тис. | 2% | 44,4% | 9 | 9 | 10,2 тис. | |
| 111 тис. | 2% | 44,9% | 136 | 46 | 813 | |
| 74,3 тис. | 1,3% | 45,5% | 11 | 11 | 6 756 | |
| 14,4 тис. | 0,3% | 50% | 32 | 32 | 450 |
Parry 0 · Multi-Hit 652
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| Kromede's Desire | 3,31 млн | 59,1% | 59,2% | Вбито 1 |
| Black Smoke Murute | 1,62 млн | 29% | 60,6% | Вбито 1 |
| Red Spark Ignus | 531 тис. | 9,5% | 61,6% | Вбито 1 |
| Silver Blade Rotan | 80 тис. | 1,4% | 54,2% | Вбито 1 |
| Інші цілі | 51,8 тис. | 0,9% | 40,6% | Вбито 2 |
DPS за 5 сПік 51,8 тис. · середнє 19,7 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Red Spark IgnusБій 0:21 | Black Smoke MuruteБій 1:13 | Kromede's DesireБій 3:09 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| SchkiperLumiel | 4 513 | 24 130 | 16 147 | 11 207 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| ShintaAgnita | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 38 119 | 20 515 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| SkywalkerBakarma | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 21 403 | 17 857 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| CyberShotAzphel | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 17 426 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| NeylaBakarma | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 9 779 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SchkiperLumiel | – | 94 136 | 2 110 | 39 388 | 107 618 | 0 | 7 |
| ShintaAgnita | – | 147 317 | 2 704 | 416 995 | 65 818 | 0 | 2 |
| SkywalkerBakarma | – | 112 030 | 2 314 | 120 885 | 213 234 | 0 | 4 |
| CyberShotAzphel | – | 129 753 | 2 434 | 74 164 | 208 460 | 2 | 3 |
| NeylaBakarma | – | 89 166 | 2 117 | 94 551 | 290 087 | 2 | 7 |