Проходження: Expedition
Fire Temple · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 7:19
- 5 гравців
- 6 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 18,9 тис. · 20,5% бою · Місце 3 із 5 · Активний час 4:40
19 тис.DPSШкода 5,41 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
12,3 тис.Середній DPS
18,9 тис.DPS лічильника
5,41 млнШкода
274HPS
121 тис.Лікування
54,1%Надлишкове лікування
213 тис.Отримана шкода
0Смерті
1 519Удари
62,9%Critical Hit
4:40Активний час
4:46Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit62,9%
Втрачений час1,9%
Back Attack Hits40%
Частка влучань100%
Perfect Hits28,6%
Parry0
Double Hits12,3%
Найбільше шкоди під ефектом
94,1%Light of Protection
85,2%Fire Mark
83,5%Light of Regeneration
Ключові навички74% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 77,5% · Theostone: частка шкоди 1,1%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2,99 млн | 55,3% | 100% | 507 | 285 | 5 898 | |
| 541 тис. | 10% | 30% | 247 | 136 | 2 189 | |
| 467 тис. | 8,6% | 28,6% | 259 | 144 | 1 804 | |
| 420 тис. | 7,8% | 36,4% | 22 | 10 | 19,1 тис. | |
| 301 тис. | 5,6% | 38,2% | 76 | 70 | 3 957 | |
| 220 тис. | 4,1% | 98,6% | 139 | 69 | 1 584 | |
| 87,5 тис. | 1,6% | 34,6% | 26 | 13 | 3 367 | |
| 68,3 тис. | 1,3% | 25% | 44 | 43 | 1 553 | |
| 57,5 тис. | 1,1% | 34,8% | 23 | 22 | 2 502 | |
| 55,4 тис. | 1% | 33,3% | 30 | 29 | 1 848 | |
| 53,3 тис. | 1% | 100% | 35 | 35 | 1 522 | |
| 48,7 тис. | 0,9% | 100% | 15 | 15 | 3 245 | |
| 46 тис. | 0,9% | — | 0 | 0 | — | |
| 24,4 тис. | 0,5% | 50% | 8 | 4 | 3 056 | |
| 12,8 тис. | 0,2% | 0% | 2 | 2 | 6 403 | |
| 12,6 тис. | 0,2% | 40,7% | 86 | 86 | 146 |
Parry 0 · Multi-Hit 393
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| Kromede's Desire | 3,39 млн | 62,7% | 66,2% | Вбито 1 |
| Black Smoke Murute | 1,48 млн | 27,3% | 59,3% | Вбито 1 |
| Red Spark Ignus | 414 тис. | 7,7% | 57,4% | Вбито 1 |
| Silver Blade Rotan | 36,6 тис. | 0,7% | 50% | Вбито 1 |
| Інші цілі | 88,1 тис. | 1,6% | 45% | Вбито 2 |
DPS за 5 сПік 36,9 тис. · середнє 19 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Red Spark IgnusБій 0:21 | Black Smoke MuruteБій 1:13 | Kromede's DesireБій 3:09 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| SchkiperLumiel | 4 513 | 24 130 | 16 147 | 11 207 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| ShintaAgnita | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 38 119 | 20 515 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| SkywalkerBakarma | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 21 403 | 17 857 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| CyberShotAzphel | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 17 426 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| NeylaBakarma | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 9 779 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SchkiperLumiel | – | 94 136 | 2 110 | 39 388 | 107 618 | 0 | 7 |
| ShintaAgnita | – | 147 317 | 2 704 | 416 995 | 65 818 | 0 | 2 |
| SkywalkerBakarma | – | 112 030 | 2 314 | 120 885 | 213 234 | 0 | 4 |
| CyberShotAzphel | – | 129 753 | 2 434 | 74 164 | 208 460 | 2 | 3 |
| NeylaBakarma | – | 89 166 | 2 117 | 94 551 | 290 087 | 2 | 7 |