Проходження: Expedition
Fire Temple · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 7:19
- 5 гравців
- 6 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 17,2 тис. · 18,7% бою · Місце 4 із 5 · Активний час 3:58
17,3 тис.DPSШкода 4,93 млн
Усе проходження, разом із боями між босами
11,2 тис.Середній DPS
17,2 тис.DPS лічильника
4,93 млнШкода
89HPS
39,4 тис.Лікування
59,8%Надлишкове лікування
108 тис.Отримана шкода
0Смерті
1 592Удари
26,1%Critical Hit
3:58Активний час
4:46Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit26,1%
Втрачений час16,6%
Back Attack Hits53,1%
Частка влучань100%
Perfect Hits19,2%
Parry0
Double Hits6%
Найбільше шкоди під ефектом
100%Light of Protection
99,7%Courage Scroll
99,6%Benediction Scroll
Ключові навички35,2% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 23,5% · Theostone: частка шкоди 1,5%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 813 тис. | 16,5% | 7,7% | 26 | 12 | 31,3 тис. | |
| 485 тис. | 9,8% | 10% | 90 | 84 | 5 389 | |
| 434 тис. | 8,8% | 12,5% | 40 | 40 | 10,9 тис. | |
| 404 тис. | 8,2% | 13,3% | 249 | 118 | 1 623 | |
| 401 тис. | 8,1% | 10,3% | 87 | 82 | 4 614 | |
| 360 тис. | 7,3% | 96,3% | 218 | 82 | 1 650 | |
| 324 тис. | 6,6% | 6,9% | 175 | 35 | 1 854 | |
| 308 тис. | 6,3% | 31% | 84 | 84 | 3 371 | |
| 223 тис. | 4,5% | 12,7% | 63 | 51 | 3 290 | |
| 167 тис. | 3,4% | 4,8% | 21 | 18 | 7 949 | |
| 152 тис. | 3,1% | 32,8% | 67 | 67 | 2 266 | |
| 131 тис. | 2,6% | 6% | 50 | 50 | 2 610 | |
| 128 тис. | 2,6% | 5,9% | 34 | 34 | 3 763 | |
| 120 тис. | 2,4% | 14,6% | 41 | 41 | 2 918 | |
| 81,4 тис. | 1,7% | 14,3% | 7 | 7 | 11,6 тис. | |
| 78,2 тис. | 1,6% | 11,1% | 9 | 9 | 8 693 | |
| 73,6 тис. | 1,5% | 18,2% | 11 | 11 | 6 694 | |
| 68,3 тис. | 1,4% | 21,4% | 126 | 126 | 542 | |
| 58,5 тис. | 1,2% | 17,5% | 40 | 40 | 1 462 | |
| 54,8 тис. | 1,1% | 20,9% | 139 | 138 | 394 | |
| 39,9 тис. | 0,8% | 0% | 7 | 7 | 5 706 | |
| 21,8 тис. | 0,4% | 0% | 8 | 8 | 2 722 |
Parry 0 · Multi-Hit 524
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| Kromede's Desire | 3,06 млн | 62,2% | 26,6% | Вбито 1 |
| Black Smoke Murute | 1,52 млн | 30,9% | 26,2% | Вбито 1 |
| Red Spark Ignus | 96 тис. | 1,9% | 3,1% | Вбито 1 |
| Silver Blade Rotan | 1 530 | 0% | 0% | Вбито 1 |
| Інші цілі | 242 тис. | 4,9% | 29,1% | Вбито 2 |
DPS за 5 сПік 50,8 тис. · середнє 17,3 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Red Spark IgnusБій 0:21 | Black Smoke MuruteБій 1:13 | Kromede's DesireБій 3:09 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| SchkiperLumiel | 4 513 | 24 130 | 16 147 | 11 207 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| ShintaAgnita | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 38 119 | 20 515 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| SkywalkerBakarma | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 21 403 | 17 857 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| CyberShotAzphel | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 17 426 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| NeylaBakarma | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 9 779 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SchkiperLumiel | – | 94 136 | 2 110 | 39 388 | 107 618 | 0 | 7 |
| ShintaAgnita | – | 147 317 | 2 704 | 416 995 | 65 818 | 0 | 2 |
| SkywalkerBakarma | – | 112 030 | 2 314 | 120 885 | 213 234 | 0 | 4 |
| CyberShotAzphel | – | 129 753 | 2 434 | 74 164 | 208 460 | 2 | 3 |
| NeylaBakarma | – | 89 166 | 2 117 | 94 551 | 290 087 | 2 | 7 |