Проходження: Expedition
Fire Temple · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 5:57
- 5 гравців
- 6 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 11,1 тис. · 9,1% бою · Місце 5 із 5 · Активний час 3:58
11,1 тис.DPSШкода 3,03 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
8 483Середній DPS
11,1 тис.DPS лічильника
3,03 млнШкода
912HPS
326 тис.Лікування
58,4%Надлишкове лікування
1 351Щити
100 тис.Отримана шкода
0Смерті
783Удари
25%Critical Hit
12,8%Частка призваних істот
3:58Активний час
4:32Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit25%
Втрачений час12,5%
Back Attack Hits50,7%
Частка влучань100%
Perfect Hits13,9%
Parry0
Double Hits5,5%
Ключові навички43,6% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 30,9%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 545 тис. | 18% | 46,9% | 49 | 45 | 11,1 тис. | |
| 388 тис. | 12,8% | 6,8% | 117 | 117 | 3 319 | |
| 388 тис. | 12,8% | 10,5% | 86 | 76 | 4 510 | |
| 377 тис. | 12,4% | 8,7% | 92 | 84 | 4 096 | |
| 285 тис. | 9,4% | 31% | 87 | 87 | 3 273 | |
| 197 тис. | 6,5% | 14,5% | 145 | 145 | 1 359 | |
| 187 тис. | 6,2% | 96,7% | 92 | 44 | 2 032 | |
| 177 тис. | 5,8% | 0% | 25 | 22 | 3 468 | |
| 125 тис. | 4,1% | 14,3% | 7 | 7 | 17,9 тис. | |
| 120 тис. | 3,9% | 9,1% | 11 | 11 | 4 313 | |
| 94,8 тис. | 3,1% | 14,3% | 7 | 7 | 7 895 | |
| 56,1 тис. | 1,9% | 8,6% | 35 | 35 | 1 604 | |
| 52,8 тис. | 1,7% | 33,3% | 6 | 6 | 8 799 | |
| 39,3 тис. | 1,3% | 12,5% | 24 | 24 | 1 637 |
Parry 0 · Multi-Hit 290
DPS за 5 сПік 27,9 тис. · середнє 11,1 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Red Spark IgnusБій 0:59 | Black Smoke MuruteБій 1:08 | Kromede's DesireБій 2:24 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| AshweyEreshkigal | 28 660 | 11 012 | 18 443 | 14 354 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| QueIsraphel | 51 501 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 36 446 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| TarisonFarmLumiel | 37 051 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 25 172 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| ReVooLumiel | 25 579 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 17 412 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| ParadiseNiIZikel | 14 563 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 9 818 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AshweyEreshkigal | – | Вивантаження проходження цього не вказують | 2 243 | 61 155 | 138 876 | 0 | 3 |
| QueIsraphel | – | 111 935 | 2 144 | 127 307 | 163 156 | 0 | 7 |
| TarisonFarmLumiel | – | 110 188 | 2 169 | 14 690 | 73 571 | 0 | 3 |
| ReVooLumiel | – | 100 679 | 2 169 | 111 349 | 215 339 | 0 | 5 |
| ParadiseNiIZikel | – | 93 472 | 2 274 | 326 104 | 100 231 | 0 | 3 |