Проходження: Expedition
Fire Temple · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 5:57
- 5 гравців
- 6 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 18,8 тис. · 15,3% бою · Місце 4 із 5 · Активний час 3:34
18,8 тис.DPSШкода 5,13 млн
Усе проходження, разом із боями між босами
14,4 тис.Середній DPS
18,8 тис.DPS лічильника
5,13 млнШкода
171HPS
61,2 тис.Лікування
49%Надлишкове лікування
8 501Щити
139 тис.Отримана шкода
0Смерті
662Удари
43,4%Critical Hit
3:34Активний час
4:32Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit43,4%
Втрачений час21,4%
Back Attack Hits27,2%
Частка влучань100%
Perfect Hits12,8%
Parry0
Double Hits7,3%
Ключові навички61,3% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 70,1% · Theostone: частка шкоди 0,3%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2,05 млн | 40% | 100% | 139 | 139 | 14,8 тис. | |
| 670 тис. | 13,1% | 100% | 8 | 8 | 83,7 тис. | |
| 423 тис. | 8,2% | 6,7% | 15 | 15 | 28,2 тис. | |
| 332 тис. | 6,5% | 21,4% | 56 | 51 | 5 934 | |
| 281 тис. | 5,5% | 39,7% | 63 | 58 | 4 454 | |
| 280 тис. | 5,5% | 31% | 58 | 55 | 4 828 | |
| 244 тис. | 4,8% | 23,7% | 38 | 35 | 6 415 | |
| 216 тис. | 4,2% | 47,4% | 19 | 17 | 11,4 тис. | |
| 195 тис. | 3,8% | 24,8% | 117 | 61 | 1 668 | |
| 191 тис. | 3,7% | 36% | 25 | 23 | 7 640 | |
| 134 тис. | 2,6% | 23,5% | 102 | 102 | 1 317 | |
| 58,8 тис. | 1,1% | 16,7% | 6 | 6 | 9 800 | |
| 29,7 тис. | 0,6% | 28,6% | 7 | 7 | 4 247 | |
| 16,8 тис. | 0,3% | 14,3% | 7 | 7 | 2 397 | |
| 5 404 | 0,1% | 0% | 2 | 2 | 2 702 |
Parry 0 · Multi-Hit 271
DPS за 5 сПік 47,8 тис. · середнє 18,8 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Red Spark IgnusБій 0:59 | Black Smoke MuruteБій 1:08 | Kromede's DesireБій 2:24 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| AshweyEreshkigal | 28 660 | 11 012 | 18 443 | 14 354 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| QueIsraphel | 51 501 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 36 446 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| TarisonFarmLumiel | 37 051 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 25 172 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| ReVooLumiel | 25 579 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 17 412 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| ParadiseNiIZikel | 14 563 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 9 818 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AshweyEreshkigal | – | Вивантаження проходження цього не вказують | 2 243 | 61 155 | 138 876 | 0 | 3 |
| QueIsraphel | – | 111 935 | 2 144 | 127 307 | 163 156 | 0 | 7 |
| TarisonFarmLumiel | – | 110 188 | 2 169 | 14 690 | 73 571 | 0 | 3 |
| ReVooLumiel | – | 100 679 | 2 169 | 111 349 | 215 339 | 0 | 5 |
| ParadiseNiIZikel | – | 93 472 | 2 274 | 326 104 | 100 231 | 0 | 3 |