Проходження: Expedition
Fire Temple · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 5:57
- 5 гравців
- 6 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 21,2 тис. · 17,3% бою · Місце 3 із 5 · Активний час 4:05
21,2 тис.DPSШкода 5,79 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
16,2 тис.Середній DPS
21,2 тис.DPS лічильника
5,79 млнШкода
311HPS
111 тис.Лікування
61,1%Надлишкове лікування
215 тис.Отримана шкода
0Смерті
1 280Удари
72,7%Critical Hit
4:05Активний час
4:32Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit72,7%
Втрачений час10%
Back Attack Hits50,8%
Частка влучань100%
Perfect Hits15,7%
Parry0
Double Hits9,1%
Ключові навички78,4% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 84,1%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3,06 млн | 52,9% | 100% | 448 | 304 | 6 832 | |
| 772 тис. | 13,3% | 52,7% | 256 | 163 | 3 014 | |
| 702 тис. | 12,1% | 55,2% | 270 | 174 | 2 600 | |
| 419 тис. | 7,2% | 50% | 16 | 8 | 26,2 тис. | |
| 302 тис. | 5,2% | 49,3% | 69 | 61 | 4 372 | |
| 100 тис. | 1,7% | 100% | 75 | 54 | 1 337 | |
| 92,7 тис. | 1,6% | 43,9% | 41 | 38 | 2 261 | |
| 70,9 тис. | 1,2% | 41,4% | 29 | 27 | 2 444 | |
| 70,2 тис. | 1,2% | 50% | 4 | 4 | 17,5 тис. | |
| 56,2 тис. | 1% | 52,9% | 17 | 17 | 3 306 | |
| 38,2 тис. | 0,7% | 66,7% | 12 | 6 | 3 183 | |
| 34,2 тис. | 0,6% | 100% | 25 | 25 | 1 370 | |
| 28,4 тис. | 0,5% | 45,5% | 11 | 11 | 2 586 | |
| 23,7 тис. | 0,4% | 16,7% | 6 | 3 | 3 947 | |
| 15,4 тис. | 0,3% | 100% | 1 | 1 | 15,4 тис. |
Parry 0 · Multi-Hit 339
DPS за 5 сПік 42,7 тис. · середнє 21,2 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Red Spark IgnusБій 0:59 | Black Smoke MuruteБій 1:08 | Kromede's DesireБій 2:24 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| AshweyEreshkigal | 28 660 | 11 012 | 18 443 | 14 354 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| QueIsraphel | 51 501 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 36 446 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| TarisonFarmLumiel | 37 051 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 25 172 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| ReVooLumiel | 25 579 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 17 412 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| ParadiseNiIZikel | 14 563 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 9 818 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AshweyEreshkigal | – | Вивантаження проходження цього не вказують | 2 243 | 61 155 | 138 876 | 0 | 3 |
| QueIsraphel | – | 111 935 | 2 144 | 127 307 | 163 156 | 0 | 7 |
| TarisonFarmLumiel | – | 110 188 | 2 169 | 14 690 | 73 571 | 0 | 3 |
| ReVooLumiel | – | 100 679 | 2 169 | 111 349 | 215 339 | 0 | 5 |
| ParadiseNiIZikel | – | 93 472 | 2 274 | 326 104 | 100 231 | 0 | 3 |