Проходження: Expedition
Fire Temple · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 5:57
- 5 гравців
- 6 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 42,4 тис. · 34,6% бою · Місце 1 із 5 · Активний час 4:12
42,4 тис.DPSШкода 11,57 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
32,4 тис.Середній DPS
42,4 тис.DPS лічильника
11,57 млнШкода
356HPS
127 тис.Лікування
44,6%Надлишкове лікування
98,4 тис.Щити
163 тис.Отримана шкода
0Смерті
1 189Удари
59,6%Critical Hit
4:12Активний час
4:32Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit59,6%
Втрачений час7,3%
Back Attack Hits90,9%
Частка влучань100%
Perfect Hits17,7%
Parry0
Double Hits8,6%
Ключові навички53% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 77,9%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2,46 млн | 21,3% | 100% | 122 | 122 | 20,2 тис. | |
| 2,01 млн | 17,3% | 61,4% | 88 | 87 | 22,8 тис. | |
| 1,66 млн | 14,4% | 59,9% | 182 | 96 | 9 133 | |
| 1,34 млн | 11,6% | 56,9% | 65 | 64 | 20,6 тис. | |
| 1,27 млн | 11% | 43,5% | 23 | 22 | 55,2 тис. | |
| 1,08 млн | 9,3% | 51,1% | 131 | 131 | 8 207 | |
| 563 тис. | 4,9% | 48,5% | 66 | 65 | 8 531 | |
| 415 тис. | 3,6% | 53,8% | 327 | 66 | 1 269 | |
| 342 тис. | 3% | 49,2% | 128 | 61 | 2 673 | |
| 283 тис. | 2,5% | 57,9% | 19 | 19 | 14,9 тис. | |
| 51 тис. | 0,4% | 100% | 24 | 24 | 2 126 | |
| 39,3 тис. | 0,3% | 0% | 5 | 5 | 7 860 | |
| 26,7 тис. | 0,2% | 100% | 2 | 2 | 13,3 тис. | |
| 21,4 тис. | 0,2% | 33,3% | 3 | 3 | 7 122 | |
| 10,6 тис. | 0,1% | 25% | 4 | 2 | 2 643 |
Parry 0 · Multi-Hit 267
DPS за 5 сПік 86,4 тис. · середнє 42,4 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Red Spark IgnusБій 0:59 | Black Smoke MuruteБій 1:08 | Kromede's DesireБій 2:24 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| AshweyEreshkigal | 28 660 | 11 012 | 18 443 | 14 354 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| QueIsraphel | 51 501 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 36 446 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| TarisonFarmLumiel | 37 051 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 25 172 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| ReVooLumiel | 25 579 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 17 412 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| ParadiseNiIZikel | 14 563 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 9 818 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AshweyEreshkigal | – | Вивантаження проходження цього не вказують | 2 243 | 61 155 | 138 876 | 0 | 3 |
| QueIsraphel | – | 111 935 | 2 144 | 127 307 | 163 156 | 0 | 7 |
| TarisonFarmLumiel | – | 110 188 | 2 169 | 14 690 | 73 571 | 0 | 3 |
| ReVooLumiel | – | 100 679 | 2 169 | 111 349 | 215 339 | 0 | 5 |
| ParadiseNiIZikel | – | 93 472 | 2 274 | 326 104 | 100 231 | 0 | 3 |