Проходження: Expedition
Fire Temple · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 4:50
- 5 гравців
- 7 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 28,3 тис. · 18,4% бою · Місце 3 із 5 · Активний час 3:21
27,9 тис.DPSШкода 6,11 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
21 тис.Середній DPS
28,3 тис.DPS лічильника
6,11 млнШкода
17HPS
4 942Лікування
76,9%Надлишкове лікування
63,4 тис.Отримана шкода
0Смерті
1 091Удари
56,9%Critical Hit
3:21Активний час
3:36Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit56,9%
Втрачений час6,7%
Back Attack Hits49,5%
Частка влучань100%
Perfect Hits10%
Parry0
Double Hits11,2%
Ключові навички46,6% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 58,5% · Theostone: частка шкоди 0,2%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1,54 млн | 25,2% | 54,5% | 22 | 12 | 69,9 тис. | |
| 693 тис. | 11,3% | 34% | 50 | 50 | 13,9 тис. | |
| 618 тис. | 10,1% | 100% | 211 | 103 | 2 928 | |
| 506 тис. | 8,3% | 48,5% | 68 | 68 | 6 645 | |
| 458 тис. | 7,5% | 37,1% | 140 | 28 | 3 273 | |
| 382 тис. | 6,2% | 40,8% | 49 | 49 | 7 786 | |
| 313 тис. | 5,1% | 43,1% | 51 | 51 | 6 136 | |
| 289 тис. | 4,7% | 32,4% | 37 | 29 | 7 149 | |
| 285 тис. | 4,7% | 29,8% | 57 | 57 | 4 997 | |
| 227 тис. | 3,7% | 99,1% | 114 | 50 | 1 990 | |
| 203 тис. | 3,3% | 37,3% | 51 | 51 | 3 980 | |
| 149 тис. | 2,4% | 75% | 8 | 8 | 18,6 тис. | |
| 117 тис. | 1,9% | 20% | 5 | 5 | 23,4 тис. | |
| 110 тис. | 1,8% | 37,5% | 104 | 104 | 1 055 | |
| 79,1 тис. | 1,3% | 60% | 5 | 5 | 15,8 тис. | |
| 77 тис. | 1,3% | 35,7% | 28 | 28 | 2 751 | |
| 59,5 тис. | 1% | 30,5% | 59 | 59 | 1 008 | |
| 10,8 тис. | 0,2% | 50% | 32 | 32 | 336 |
Parry 0 · Multi-Hit 376
DPS за 5 сПік 71,3 тис. · середнє 27,9 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Red Spark IgnusБій 0:46 | Black Smoke MuruteБій 0:45 | Kromede's DesireБій 2:07 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| AmaretHithanya | 54 861 | 54 067 | 37 788 | 33 746 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| AnduinSiel | 44 849 | 37 241 | 27 513 | 25 020 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| xAutumnLeafxSiel | 31 236 | 22 735 | 15 860 | 15 480 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| kritozzHithanya | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 33 126 | 19 422 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| DiFeRiDoXKasaka | 39 851 | 33 623 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AmaretHithanya | – | Вивантаження проходження цього не вказують | 2 669 | 383 398 | 43 090 | 0 | 8 |
| AnduinSiel | – | 139 105 | 2 691 | 55 992 | 170 348 | 0 | 1 |
| xAutumnLeafxSiel | – | 112 573 | 2 399 | 17 276 | 88 407 | 0 | 4 |
| kritozzHithanya | – | 128 574 | 2 245 | 32 923 | 144 060 | 0 | 5 |
| DiFeRiDoXKasaka | – | 104 641 | 2 208 | 4 942 | 63 386 | 0 | 3 |