Проходження: Expedition
Fire Temple · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 4:50
- 5 гравців
- 7 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 25,4 тис. · 16,5% бою · Місце 4 із 5 · Активний час 2:59
25,1 тис.DPSШкода 5,49 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
18,9 тис.Середній DPS
25,4 тис.DPS лічильника
5,49 млнШкода
113HPS
32,9 тис.Лікування
72,8%Надлишкове лікування
144 тис.Отримана шкода
0Смерті
1 618Удари
53,2%Critical Hit
2:59Активний час
3:36Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit53,2%
Втрачений час16,9%
Back Attack Hits90,6%
Частка влучань100%
Perfect Hits9,1%
Parry0
Double Hits7,8%
Ключові навички56,1% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 67,8%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1,75 млн | 31,9% | 49% | 245 | 119 | 7 143 | |
| 913 тис. | 16,6% | 39,2% | 51 | 27 | 17,9 тис. | |
| 416 тис. | 7,6% | 56,2% | 324 | 46 | 1 283 | |
| 340 тис. | 6,2% | 54% | 174 | 50 | 1 957 | |
| 329 тис. | 6% | 41,3% | 252 | 75 | 1 305 | |
| 255 тис. | 4,7% | 57,9% | 19 | 18 | 13,4 тис. | |
| 232 тис. | 4,2% | 55,3% | 76 | 76 | 3 055 | |
| 225 тис. | 4,1% | 57,5% | 87 | 87 | 2 583 | |
| 163 тис. | 3% | 61,1% | 175 | 120 | 932 | |
| 153 тис. | 2,8% | 59,6% | 57 | 57 | 2 692 | |
| 116 тис. | 2,1% | 44,4% | 18 | 15 | 6 467 | |
| 115 тис. | 2,1% | 98% | 51 | 23 | 2 248 | |
| 93,7 тис. | 1,7% | 29,4% | 34 | 19 | 2 754 | |
| 86,8 тис. | 1,6% | 23,5% | 17 | 17 | 5 105 | |
| 81,8 тис. | 1,5% | 62,5% | 16 | 11 | 5 110 | |
| 75,8 тис. | 1,4% | 57,1% | 14 | 5 | 5 415 | |
| 58,5 тис. | 1,1% | — | 0 | 0 | — | |
| 33,9 тис. | 0,6% | 100% | 2 | 2 | 16,9 тис. | |
| 31,6 тис. | 0,6% | 100% | 2 | 2 | 15,8 тис. | |
| 17,2 тис. | 0,3% | 75% | 4 | 2 | 4 305 |
Parry 0 · Multi-Hit 1 047
DPS за 5 сПік 78,2 тис. · середнє 25,1 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Red Spark IgnusБій 0:46 | Black Smoke MuruteБій 0:45 | Kromede's DesireБій 2:07 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| AmaretHithanya | 54 861 | 54 067 | 37 788 | 33 746 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| AnduinSiel | 44 849 | 37 241 | 27 513 | 25 020 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| xAutumnLeafxSiel | 31 236 | 22 735 | 15 860 | 15 480 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| kritozzHithanya | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 33 126 | 19 422 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| DiFeRiDoXKasaka | 39 851 | 33 623 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AmaretHithanya | – | Вивантаження проходження цього не вказують | 2 669 | 383 398 | 43 090 | 0 | 8 |
| AnduinSiel | – | 139 105 | 2 691 | 55 992 | 170 348 | 0 | 1 |
| xAutumnLeafxSiel | – | 112 573 | 2 399 | 17 276 | 88 407 | 0 | 4 |
| kritozzHithanya | – | 128 574 | 2 245 | 32 923 | 144 060 | 0 | 5 |
| DiFeRiDoXKasaka | – | 104 641 | 2 208 | 4 942 | 63 386 | 0 | 3 |