Проходження: Expedition
Fire Temple · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 4:50
- 5 гравців
- 7 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 33,7 тис. · 21,9% бою · Місце 2 із 5 · Активний час 3:18
33,2 тис.DPSШкода 7,27 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
25 тис.Середній DPS
33,7 тис.DPS лічильника
7,27 млнШкода
192HPS
56 тис.Лікування
82,4%Надлишкове лікування
8 465Щити
170 тис.Отримана шкода
0Смерті
709Удари
49,2%Critical Hit
3:18Активний час
3:36Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit49,2%
Втрачений час8,1%
Back Attack Hits8,2%
Частка влучань100%
Perfect Hits11%
Parry0
Double Hits14,2%
Ключові навички56,7% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 60,9% · Theostone: частка шкоди 0,5%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2,74 млн | 37,7% | 100% | 107 | 107 | 25,6 тис. | |
| 906 тис. | 12,5% | 30% | 10 | 9 | 90,6 тис. | |
| 479 тис. | 6,6% | 20% | 10 | 10 | 47,9 тис. | |
| 405 тис. | 5,6% | 95% | 139 | 61 | 2 916 | |
| 383 тис. | 5,3% | 22,2% | 45 | 43 | 8 501 | |
| 365 тис. | 5% | 20% | 35 | 34 | 10,4 тис. | |
| 292 тис. | 4% | 20,9% | 43 | 41 | 6 795 | |
| 263 тис. | 3,6% | 19,1% | 89 | 48 | 2 954 | |
| 257 тис. | 3,5% | 31% | 100 | 100 | 2 570 | |
| 249 тис. | 3,4% | 31,3% | 16 | 14 | 15,6 тис. | |
| 244 тис. | 3,4% | 15,4% | 26 | 24 | 9 382 | |
| 187 тис. | 2,6% | 7,7% | 13 | 12 | 14,4 тис. | |
| 116 тис. | 1,6% | 20% | 15 | 15 | 7 703 | |
| 103 тис. | 1,4% | 33,3% | 9 | 9 | 11,5 тис. | |
| 96,8 тис. | 1,3% | 14,3% | 7 | 7 | 13,8 тис. | |
| 90,5 тис. | 1,2% | 16,7% | 6 | 6 | 15,1 тис. | |
| 57 тис. | 0,8% | 9,1% | 11 | 11 | 5 186 | |
| 39 тис. | 0,5% | 42,9% | 28 | 28 | 1 392 |
Parry 0 · Multi-Hit 144
DPS за 5 сПік 68,3 тис. · середнє 33,2 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Red Spark IgnusБій 0:46 | Black Smoke MuruteБій 0:45 | Kromede's DesireБій 2:07 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| AmaretHithanya | 54 861 | 54 067 | 37 788 | 33 746 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| AnduinSiel | 44 849 | 37 241 | 27 513 | 25 020 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| xAutumnLeafxSiel | 31 236 | 22 735 | 15 860 | 15 480 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| kritozzHithanya | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 33 126 | 19 422 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| DiFeRiDoXKasaka | 39 851 | 33 623 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AmaretHithanya | – | Вивантаження проходження цього не вказують | 2 669 | 383 398 | 43 090 | 0 | 8 |
| AnduinSiel | – | 139 105 | 2 691 | 55 992 | 170 348 | 0 | 1 |
| xAutumnLeafxSiel | – | 112 573 | 2 399 | 17 276 | 88 407 | 0 | 4 |
| kritozzHithanya | – | 128 574 | 2 245 | 32 923 | 144 060 | 0 | 5 |
| DiFeRiDoXKasaka | – | 104 641 | 2 208 | 4 942 | 63 386 | 0 | 3 |