Проходження: Expedition
Fire Temple · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 4:50
- 5 гравців
- 7 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 20,8 тис. · 13,6% бою · Місце 5 із 5 · Активний час 3:17
20,5 тис.DPSШкода 4,50 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
15,5 тис.Середній DPS
20,8 тис.DPS лічильника
4,50 млнШкода
59HPS
17,3 тис.Лікування
71%Надлишкове лікування
88,4 тис.Отримана шкода
0Смерті
1 315Удари
40,8%Critical Hit
2,2%Частка призваних істот
3:17Активний час
3:36Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit40,8%
Втрачений час8,4%
Back Attack Hits74,7%
Частка влучань100%
Perfect Hits19,8%
Parry0
Double Hits10,7%
Ключові навички46,4% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 43,3% · Theostone: частка шкоди 0,6%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 994 тис. | 22,1% | 19,2% | 26 | 13 | 38,2 тис. | |
| 772 тис. | 17,2% | 37,3% | 359 | 197 | 2 151 | |
| 322 тис. | 7,2% | 33,3% | 33 | 31 | 8 611 | |
| 313 тис. | 7% | 40,3% | 72 | 72 | 4 346 | |
| 308 тис. | 6,8% | 33,3% | 111 | 111 | 2 775 | |
| 195 тис. | 4,3% | 37,8% | 119 | 119 | 1 638 | |
| 156 тис. | 3,5% | 11,1% | 9 | 8 | 17,3 тис. | |
| 143 тис. | 3,2% | 40,3% | 72 | 72 | 1 987 | |
| 139 тис. | 3,1% | 15,4% | 13 | 12 | 10,7 тис. | |
| 135 тис. | 3% | 35,7% | 126 | 42 | 1 074 | |
| 133 тис. | 3% | 44% | 50 | 50 | 2 662 | |
| 131 тис. | 2,9% | 94,4% | 125 | 55 | 1 044 | |
| 128 тис. | 2,9% | 27,8% | 36 | 36 | 3 568 | |
| 127 тис. | 2,8% | 35,7% | 98 | 98 | 1 292 | |
| 109 тис. | 2,4% | 13,3% | 15 | 13 | 7 263 | |
| 108 тис. | 2,4% | 13,3% | 15 | 15 | 7 174 | |
| 101 тис. | 2,2% | 21,4% | 14 | 14 | 7 192 | |
| 78,8 тис. | 1,8% | 40% | 5 | 5 | 13,3 тис. | |
| 78,5 тис. | 1,7% | 25% | 8 | 8 | 9 807 | |
| 28,3 тис. | 0,6% | 22,2% | 9 | 9 | 3 149 |
Parry 0 · Multi-Hit 423
DPS за 5 сПік 54,8 тис. · середнє 20,5 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Red Spark IgnusБій 0:46 | Black Smoke MuruteБій 0:45 | Kromede's DesireБій 2:07 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| AmaretHithanya | 54 861 | 54 067 | 37 788 | 33 746 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| AnduinSiel | 44 849 | 37 241 | 27 513 | 25 020 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| xAutumnLeafxSiel | 31 236 | 22 735 | 15 860 | 15 480 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| kritozzHithanya | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 33 126 | 19 422 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| DiFeRiDoXKasaka | 39 851 | 33 623 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AmaretHithanya | – | Вивантаження проходження цього не вказують | 2 669 | 383 398 | 43 090 | 0 | 8 |
| AnduinSiel | – | 139 105 | 2 691 | 55 992 | 170 348 | 0 | 1 |
| xAutumnLeafxSiel | – | 112 573 | 2 399 | 17 276 | 88 407 | 0 | 4 |
| kritozzHithanya | – | 128 574 | 2 245 | 32 923 | 144 060 | 0 | 5 |
| DiFeRiDoXKasaka | – | 104 641 | 2 208 | 4 942 | 63 386 | 0 | 3 |