Проходження: Expedition
Fire Temple · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 7:50
- 5 гравців
- 18 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 13,3 тис. · 14,1% бою · Місце 4 із 5 · Активний час 5:20
13,6 тис.DPSШкода 5,09 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
10,8 тис.Середній DPS
13,3 тис.DPS лічильника
5,09 млнШкода
129HPS
60,7 тис.Лікування
29,3%Надлишкове лікування
171 тис.Отримана шкода
1Смерті
2 126Удари
49,2%Critical Hit
5:20Активний час
6:23Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit49,2%
Втрачений час16,3%
Back Attack Hits65,5%
Частка влучань100%
Perfect Hits18,5%
Parry0
Double Hits10,2%
Ключові навички49,4% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 59,6% · Theostone: частка шкоди 2,1%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1,05 млн | 20,7% | 43,5% | 46 | 23 | 22,9 тис. | |
| 1,03 млн | 20,3% | 50% | 750 | 372 | 1 378 | |
| 430 тис. | 8,4% | 57,9% | 57 | 49 | 6 815 | |
| 381 тис. | 7,5% | 58,3% | 127 | 127 | 2 999 | |
| 226 тис. | 4,4% | 18,8% | 16 | 14 | 14,1 тис. | |
| 225 тис. | 4,4% | 18,8% | 32 | 32 | 7 042 | |
| 198 тис. | 3,9% | 51,9% | 158 | 158 | 1 256 | |
| 196 тис. | 3,8% | 53,8% | 78 | 78 | 2 508 | |
| 178 тис. | 3,5% | 38,9% | 18 | 16 | 9 904 | |
| 172 тис. | 3,4% | 48,2% | 253 | 85 | 679 | |
| 170 тис. | 3,3% | 47,6% | 187 | 187 | 909 | |
| 170 тис. | 3,3% | 53,7% | 95 | 95 | 1 788 | |
| 137 тис. | 2,7% | 46% | 87 | 87 | 1 572 | |
| 133 тис. | 2,6% | 44% | 25 | 22 | 5 306 | |
| 106 тис. | 2,1% | 55,2% | 29 | 29 | 3 642 | |
| 104 тис. | 2,1% | 43,6% | 149 | 149 | 701 | |
| 93,2 тис. | 1,8% | 37,5% | 8 | 7 | 9 912 | |
| 84,4 тис. | 1,7% | 63,6% | 11 | 11 | 7 674 |
Parry 0 · Multi-Hit 715
DPS за 5 сПік 46,8 тис. · середнє 13,6 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Red Spark IgnusБій 1:17 | Black Smoke MuruteБій 1:23 | Kromede's DesireБій 3:33 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| RESTBeritra | 26 226 | 20 427 | 15 995 | 15 209 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| NyrixEreshkigal | 25 610 | 22 720 | 13 675 | 14 459 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| xLordxBaba | 36 806 | 53 599 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| FugasAzphel | 21 157 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| АзартОхотыGauss | 19 049 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| RESTBeritra | – | 113 577 | 2 218 | 103 155 | 215 576 | 3 | 12 |
| NyrixEreshkigal | – | 96 042 | 2 100 | 90 128 | 244 771 | 0 | 11 |
| xLordxBaba | – | 140 280 | 2 712 | 503 224 | 314 402 | 1 | 6 |
| FugasAzphel | – | 100 212 | 2 118 | 60 686 | 170 654 | 1 | 10 |
| АзартОхотыGauss | – | 100 304 | 2 202 | 79 522 | 196 891 | 1 | 2 |