Проходження: Expedition
Fire Temple · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 7:50
- 5 гравців
- 18 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 17,7 тис. · 18,8% бою · Місце 3 із 5 · Активний час 6:11
18,2 тис.DPSШкода 6,80 млн
Усе проходження, разом із боями між босами
14,5 тис.Середній DPS
17,7 тис.DPS лічильника
6,80 млнШкода
191HPS
90,1 тис.Лікування
18,9%Надлишкове лікування
54,1 тис.Щити
245 тис.Отримана шкода
0Смерті
1 378Удари
36,6%Critical Hit
6:11Активний час
6:23Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit36,6%
Втрачений час3,2%
Back Attack Hits29,4%
Частка влучань100%
Perfect Hits9%
Parry0
Double Hits10,4%
Ключові навички42% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 47,9% · Theostone: частка шкоди 0,9%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1,14 млн | 16,8% | 36,7% | 166 | 146 | 6 865 | |
| 900 тис. | 13,2% | 32,8% | 475 | 225 | 1 895 | |
| 818 тис. | 12% | 37% | 27 | 22 | 22,9 тис. | |
| 714 тис. | 10,5% | 100% | 75 | 38 | 9 523 | |
| 674 тис. | 9,9% | 25,4% | 114 | 55 | 5 915 | |
| 402 тис. | 5,9% | 34,6% | 26 | 22 | 15,4 тис. | |
| 351 тис. | 5,2% | 31,7% | 60 | 56 | 5 850 | |
| 341 тис. | 5% | 32,4% | 34 | 27 | 10 тис. | |
| 324 тис. | 4,8% | 33,8% | 68 | 60 | 4 767 | |
| 321 тис. | 4,7% | 21,7% | 46 | 41 | 6 987 | |
| 299 тис. | 4,4% | 38,9% | 72 | 66 | 4 155 | |
| 201 тис. | 3% | 35,2% | 176 | 176 | 1 144 | |
| 116 тис. | 1,7% | 45,5% | 11 | 11 | 10,5 тис. | |
| 70,1 тис. | 1% | 50% | 10 | 10 | 7 007 | |
| 64 тис. | 0,9% | — | 0 | 0 | — | |
| 35,2 тис. | 0,5% | 9,1% | 11 | 11 | 3 202 | |
| 28,5 тис. | 0,4% | 14,3% | 7 | 7 | 4 072 |
Parry 0 · Multi-Hit 342
DPS за 5 сПік 68,2 тис. · середнє 18,2 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Red Spark IgnusБій 1:17 | Black Smoke MuruteБій 1:23 | Kromede's DesireБій 3:33 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| RESTBeritra | 26 226 | 20 427 | 15 995 | 15 209 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| NyrixEreshkigal | 25 610 | 22 720 | 13 675 | 14 459 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| xLordxBaba | 36 806 | 53 599 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| FugasAzphel | 21 157 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| АзартОхотыGauss | 19 049 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| RESTBeritra | – | 113 577 | 2 218 | 103 155 | 215 576 | 3 | 12 |
| NyrixEreshkigal | – | 96 042 | 2 100 | 90 128 | 244 771 | 0 | 11 |
| xLordxBaba | – | 140 280 | 2 712 | 503 224 | 314 402 | 1 | 6 |
| FugasAzphel | – | 100 212 | 2 118 | 60 686 | 170 654 | 1 | 10 |
| АзартОхотыGauss | – | 100 304 | 2 202 | 79 522 | 196 891 | 1 | 2 |