Проходження: Expedition
Fire Temple · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 7:50
- 5 гравців
- 18 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 32,4 тис. · 34,3% бою · Місце 1 із 5 · Активний час 5:31
33,2 тис.DPSШкода 12,42 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
26,4 тис.Середній DPS
32,4 тис.DPS лічильника
12,42 млнШкода
1 070HPS
503 тис.Лікування
47,2%Надлишкове лікування
82 тис.Щити
314 тис.Отримана шкода
1Смерті
1 437Удари
57,9%Critical Hit
5:31Активний час
6:23Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit57,9%
Втрачений час13,5%
Back Attack Hits58,5%
Частка влучань100%
Perfect Hits24,2%
Parry0
Double Hits18,1%
Ключові навички51% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 71,8% · Theostone: частка шкоди 0,3%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2,99 млн | 24% | 56,4% | 149 | 137 | 20 тис. | |
| 1,89 млн | 15,2% | 62,5% | 24 | 20 | 78,8 тис. | |
| 1,46 млн | 11,7% | 42,9% | 63 | 57 | 23,2 тис. | |
| 1,42 млн | 11,4% | 52,6% | 137 | 67 | 10,4 тис. | |
| 1,03 млн | 8,3% | 59,6% | 136 | 136 | 7 603 | |
| 940 тис. | 7,6% | 65,3% | 72 | 61 | 13,1 тис. | |
| 600 тис. | 4,8% | 45,1% | 377 | 67 | 1 592 | |
| 599 тис. | 4,8% | 46,3% | 177 | 79 | 3 383 | |
| 480 тис. | 3,9% | 96,4% | 194 | 85 | 2 474 | |
| 330 тис. | 2,7% | 50% | 12 | 11 | 27,5 тис. | |
| 309 тис. | 2,5% | 50% | 18 | 18 | 17,2 тис. | |
| 171 тис. | 1,4% | 25% | 12 | 12 | 14,2 тис. | |
| 87,2 тис. | 0,7% | 91,4% | 35 | 35 | 2 492 | |
| 75,5 тис. | 0,6% | 22,2% | 9 | 9 | 8 390 | |
| 42 тис. | 0,3% | 68,2% | 22 | 19 | 1 911 |
Parry 0 · Multi-Hit 773
DPS за 5 сПік 131 тис. · середнє 33,2 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Red Spark IgnusБій 1:17 | Black Smoke MuruteБій 1:23 | Kromede's DesireБій 3:33 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| RESTBeritra | 26 226 | 20 427 | 15 995 | 15 209 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| NyrixEreshkigal | 25 610 | 22 720 | 13 675 | 14 459 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| xLordxBaba | 36 806 | 53 599 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| FugasAzphel | 21 157 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| АзартОхотыGauss | 19 049 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| RESTBeritra | – | 113 577 | 2 218 | 103 155 | 215 576 | 3 | 12 |
| NyrixEreshkigal | – | 96 042 | 2 100 | 90 128 | 244 771 | 0 | 11 |
| xLordxBaba | – | 140 280 | 2 712 | 503 224 | 314 402 | 1 | 6 |
| FugasAzphel | – | 100 212 | 2 118 | 60 686 | 170 654 | 1 | 10 |
| АзартОхотыGauss | – | 100 304 | 2 202 | 79 522 | 196 891 | 1 | 2 |