Проходження: Expedition
Fire Temple · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 7:50
- 5 гравців
- 18 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 18,6 тис. · 19,8% бою · Місце 2 із 5 · Активний час 5:54
19,1 тис.DPSШкода 7,15 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
15,2 тис.Середній DPS
18,6 тис.DPS лічильника
7,15 млнШкода
219HPS
103 тис.Лікування
65,3%Надлишкове лікування
216 тис.Отримана шкода
3Смерті
2 272Удари
47,7%Critical Hit
38,3%Частка призваних істот
5:54Активний час
6:23Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit47,7%
Втрачений час7,7%
Back Attack Hits64,9%
Частка влучань100%
Perfect Hits16,6%
Parry0
Double Hits13,5%
Ключові навички34,5% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 56,7% · Theostone: частка шкоди 0,8%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1,26 млн | 17,6% | 50,8% | 65 | 55 | 19,4 тис. | |
| 669 тис. | 9,4% | 41,1% | 141 | 117 | 4 745 | |
| 541 тис. | 7,6% | 43,8% | 80 | 67 | 6 761 | |
| 521 тис. | 7,3% | 47,3% | 169 | 118 | 3 081 | |
| 433 тис. | 6,1% | 44,3% | 149 | 128 | 2 907 | |
| 431 тис. | 6% | 38,5% | 109 | 65 | 3 832 | |
| 419 тис. | 5,9% | 49,1% | 108 | 45 | 3 878 | |
| 363 тис. | 5,1% | 36,7% | 30 | 30 | 12,1 тис. | |
| 334 тис. | 4,7% | 48,9% | 45 | 39 | 3 330 | |
| 287 тис. | 4% | 50,3% | 143 | 143 | 2 010 | |
| 210 тис. | 2,9% | 34,4% | 32 | 32 | 6 576 | |
| 201 тис. | 2,8% | 38,2% | 131 | 100 | 1 532 | |
| 193 тис. | 2,7% | 49,7% | 181 | 153 | 1 067 | |
| 191 тис. | 2,7% | 43,3% | 90 | 90 | 2 122 | |
| 182 тис. | 2,5% | 46,7% | 60 | 60 | 3 028 | |
| 154 тис. | 2,2% | 48,4% | 157 | 157 | 983 | |
| 134 тис. | 1,9% | 92,7% | 109 | 51 | 1 227 | |
| 111 тис. | 1,6% | 46,3% | 218 | 218 | 510 | |
| 86,2 тис. | 1,2% | 36,6% | 41 | 41 | 2 103 | |
| 75,2 тис. | 1,1% | 62,5% | 8 | 8 | 4 188 | |
| 60,3 тис. | 0,8% | 50% | 16 | 16 | 3 772 | |
| 53,6 тис. | 0,7% | 33,3% | 21 | 21 | 2 552 | |
| 47,6 тис. | 0,7% | 34,6% | 26 | 26 | 1 832 | |
| 37,2 тис. | 0,5% | 50% | 6 | 4 | 6 202 | |
| 19,8 тис. | 0,3% | 60% | 5 | 5 | 3 958 | |
| 19,2 тис. | 0,3% | 51,4% | 35 | 35 | 549 | |
| 9 950 | 0,1% | 100% | 1 | 1 | 9 950 | |
| 109 тис. | 1,5% | 47,9% | 96 | 95 | 1 138 |
Parry 0 · Multi-Hit 569
DPS за 5 сПік 61,8 тис. · середнє 19,1 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Red Spark IgnusБій 1:17 | Black Smoke MuruteБій 1:23 | Kromede's DesireБій 3:33 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| RESTBeritra | 26 226 | 20 427 | 15 995 | 15 209 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| NyrixEreshkigal | 25 610 | 22 720 | 13 675 | 14 459 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| xLordxBaba | 36 806 | 53 599 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| FugasAzphel | 21 157 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| АзартОхотыGauss | 19 049 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| RESTBeritra | – | 113 577 | 2 218 | 103 155 | 215 576 | 3 | 12 |
| NyrixEreshkigal | – | 96 042 | 2 100 | 90 128 | 244 771 | 0 | 11 |
| xLordxBaba | – | 140 280 | 2 712 | 503 224 | 314 402 | 1 | 6 |
| FugasAzphel | – | 100 212 | 2 118 | 60 686 | 170 654 | 1 | 10 |
| АзартОхотыGauss | – | 100 304 | 2 202 | 79 522 | 196 891 | 1 | 2 |