Проходження: Expedition
Krao Cave · Conquest [Hard] Бета
- Пройдено
- Час проходження: 8:14
- 5 гравців
- 22 вбивства
- Європа
Розбивка
Шкали скорочено: одне з вивантажень цього проходження пропустило частину шкал і журналів перед смертю, щоб не перевищити ліміт розміру.
Ім’я очікує перевірки · Ranger
Усі бої з босами · DPS лічильника 28,9 тис. · 17% бою · Місце 4 із 5 · Активний час 5:51
29 тис.DPSШкода 11,35 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
23 тис.Середній DPS
28,1 тис.DPS лічильника
11,35 млнШкода
88HPS
43,8 тис.Лікування
58,3%Надлишкове лікування
277 тис.Отримана шкода
5Смерті
2 858Удари
27,4%Critical Hit
5:51Активний час
6:43Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit27,4%
Втрачений час10,6%
Back Attack Hits53,7%
Частка влучань100%
Perfect Hits20,5%
Parryнемає
Double Hits9,4%
Найбільше шкоди під ефектом
98,4%Precision
97,5%Light of Protection
93,5%Light of Regeneration
Ключові навички55,8% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 41% · Theostone: частка шкоди 0,1%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2,97 млн | 26,2% | 23% | 61 | 31 | 48,8 тис. | |
| 1,94 млн | 17,1% | 28,2% | 910 | 413 | 2 135 | |
| 1,41 млн | 12,4% | 29,9% | 137 | 60 | 9 846 | |
| 827 тис. | 7,3% | 19,3% | 212 | 208 | 3 583 | |
| 631 тис. | 5,6% | 20,5% | 44 | 39 | 14,4 тис. | |
| 525 тис. | 4,6% | 33,3% | 21 | 20 | 25 тис. | |
| 495 тис. | 4,4% | 30,7% | 199 | 199 | 2 488 | |
| 449 тис. | 4% | 39,6% | 96 | 96 | 4 674 | |
| 328 тис. | 2,9% | 25,1% | 199 | 199 | 1 647 | |
| 310 тис. | 2,7% | 32,1% | 218 | 218 | 1 420 | |
| 262 тис. | 2,3% | 17,2% | 29 | 29 | 9 029 | |
| 258 тис. | 2,3% | 22,2% | 27 | 26 | 9 558 | |
| 205 тис. | 1,8% | 24,1% | 29 | 26 | 7 082 | |
| 204 тис. | 1,8% | 24,6% | 65 | 65 | 3 133 | |
| 184 тис. | 1,6% | 28,6% | 210 | 73 | 876 | |
| 174 тис. | 1,5% | 26% | 169 | 169 | 1 029 | |
| 153 тис. | 1,3% | 20,5% | 73 | 73 | 2 094 | |
| 15,9 тис. | 0,1% | 26,4% | 159 | 149 | 100 |
Parry немає · Multi-Hit 874. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 4,24 млн | 37,3% | 18,2% | Вбито на 3:23 | |
| 3,29 млн | 29% | 32,1% | Вбито на 1:39 | |
| 2,94 млн | 25,9% | 30,9% | Вбито на 1:30 | |
| 206 тис. | 1,8% | 59,5% | Вбито 3 | |
| 193 тис. | 1,7% | 41,2% | Вбито 4 | |
| 115 тис. | 1% | 53,6% | Вбито 4 | |
| 63,1 тис. | 0,6% | 40% | Вбито 2 | |
Інші цілі | 306 тис. | 2,7% | 35,3% | Не вбито |
DPS за 5 сПік 89,9 тис. · середнє 29 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Neglected GadiotonБій 1:30 | Enhanced HarconБій 1:38 | Ultimate BerkБій 3:22 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| TimortEreshkigal | 44 065 | 31 479 | 27 832 | 25 760 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| FaulixOdar | 59 658 | 58 070 | 37 034 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| NelumboEreshkigal | 19 295 | 21 455 | 11 718 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| MinazukiLudra | 66 015 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| Ім’я очікує перевірки · Ranger | 35 012 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| TimortEreshkigal | – | 136 934 | 2 771 | 328 588 | 780 925 | 2 | 6 |
| FaulixOdar | – | 165 814 | 2 749 | 78 891 | 151 119 | 3 | 2 |
| NelumboEreshkigal | – | 130 425 | 2 661 | 597 570 | 282 428 | 4 | 5 |
| MinazukiLudra | – | 169 582 | 2 733 | 26 357 | 435 324 | 4 | 2 |
| Ім’я очікує перевірки · Ranger | – | Буде показано після перевірки гравця | Буде показано після перевірки гравця | 43 821 | 276 533 | 5 | 1 |