Проходження: Expedition
Krao Cave · Conquest [Hard] Бета
- Пройдено
- Час проходження: 8:14
- 5 гравців
- 22 вбивства
- Європа
Розбивка
Шкали скорочено: одне з вивантажень цього проходження пропустило частину шкал і журналів перед смертю, щоб не перевищити ліміт розміру.
Усі бої з босами · DPS лічильника 45,3 тис. · 26,7% бою · Місце 2 із 5 · Активний час 5:21
45,4 тис.DPSШкода 17,80 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
37,3 тис.Середній DPS
45,7 тис.DPS лічильника
18,42 млнШкода
53HPS
26,4 тис.Лікування
75,9%Надлишкове лікування
435 тис.Отримана шкода
4Смерті
3 841Удари
54%Critical Hit
5:28Активний час
6:43Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit54,1%
Втрачений час18,2%
Back Attack Hits78,4%
Частка влучань99,2%
Perfect Hits9,5%
Parry29
Double Hits7,4%
Найбільше шкоди під ефектом
96,8%Exploit Weakness
96,4%Light of Protection
92,1%Light of Regeneration
Ключові навички58,7% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 71,6% · Theostone: частка шкоди 1,3%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар | Parry |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5,38 млн | 30,2% | 53,3% | 512 | 246 | 10,5 тис. | немає | |
| 3,76 млн | 21,1% | 54% | 139 | 81 | 27,1 тис. | 1 | |
| 1,31 млн | 7,4% | 53,7% | 743 | 118 | 1 766 | 2 | |
| 1,03 млн | 5,8% | 51,1% | 558 | 157 | 1 850 | 4 | |
| 1,01 млн | 5,7% | 54,1% | 399 | 115 | 2 544 | 8 | |
| 836 тис. | 4,7% | 49,5% | 97 | 76 | 8 621 | 2 | |
| 686 тис. | 3,9% | 48,4% | 182 | 105 | 3 768 | 1 | |
| 641 тис. | 3,6% | 50,6% | 89 | 78 | 7 200 | 3 | |
| 582 тис. | 3,3% | 64% | 136 | 136 | 4 276 | немає | |
| 557 тис. | 3,1% | 55,6% | 45 | 32 | 12,4 тис. | 1 | |
| 417 тис. | 2,3% | 47,4% | 156 | 156 | 2 675 | 1 | |
| 303 тис. | 1,7% | 55,6% | 374 | 249 | 809 | 4 | |
| 262 тис. | 1,5% | 55,8% | 86 | 86 | 3 047 | немає | |
| 224 тис. | 1,3% | 53,4% | 88 | 88 | 2 548 | 1 | |
| 184 тис. | 1% | 77,8% | 27 | 10 | 6 815 | немає | |
| 169 тис. | 0,9% | — | 0 | 0 | — | немає | |
| 152 тис. | 0,9% | 100% | 56 | 20 | 2 714 | немає | |
| 139 тис. | 0,8% | 50% | 22 | 16 | 6 323 | немає | |
| 89,8 тис. | 0,5% | 66,7% | 12 | 8 | 7 485 | 1 | |
| 60,3 тис. | 0,3% | 38,9% | 18 | 6 | 3 350 | немає |
Parry 29 · Multi-Hit 2 281. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 5,71 млн | 32,1% | 56,3% | Вбито на 1:39 | |
| 5,35 млн | 30,1% | 55,7% | Вбито на 1:30 | |
| 5,08 млн | 28,5% | 52% | Вбито на 3:23 | |
| 520 тис. | 2,9% | 56,8% | Вбито 4 | |
| 440 тис. | 2,5% | 47,5% | Вбито 4 | |
| 436 тис. | 2,4% | 38,7% | Вбито 4 | |
| 248 тис. | 1,4% | 33,3% | Вбито 2 | |
Інші цілі | 19 тис. | 0,1% | 0% | Не вбито |
DPS за 5 сПік 181 тис. · середнє 45,4 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Neglected GadiotonБій 1:30 | Enhanced HarconБій 1:38 | Ultimate BerkБій 3:22 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| TimortEreshkigal | 44 065 | 31 479 | 27 832 | 25 760 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| FaulixOdar | 59 658 | 58 070 | 37 034 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| NelumboEreshkigal | 19 295 | 21 455 | 11 718 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| MinazukiLudra | 66 015 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| Ім’я очікує перевірки · Ranger | 35 012 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| TimortEreshkigal | – | 136 934 | 2 771 | 328 588 | 780 925 | 2 | 6 |
| FaulixOdar | – | 165 814 | 2 749 | 78 891 | 151 119 | 3 | 2 |
| NelumboEreshkigal | – | 130 425 | 2 661 | 597 570 | 282 428 | 4 | 5 |
| MinazukiLudra | – | 169 582 | 2 733 | 26 357 | 435 324 | 4 | 2 |
| Ім’я очікує перевірки · Ranger | – | Буде показано після перевірки гравця | Буде показано після перевірки гравця | 43 821 | 276 533 | 5 | 1 |