Проходження: Expedition
Krao Cave · Conquest [Hard] Бета
- Пройдено
- Час проходження: 8:14
- 5 гравців
- 22 вбивства
- Європа
Розбивка
Шкали скорочено: одне з вивантажень цього проходження пропустило частину шкал і журналів перед смертю, щоб не перевищити ліміт розміру.
Усі бої з босами · DPS лічильника 15,8 тис. · 9,3% бою · Місце 5 із 5 · Активний час 6:20
15,9 тис.DPSШкода 6,23 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
13,3 тис.Середній DPS
16,3 тис.DPS лічильника
6,59 млнШкода
1 208HPS
598 тис.Лікування
59,6%Надлишкове лікування
2 902Щити
282 тис.Отримана шкода
4Смерті
1 110Удари
35,5%Critical Hit
9,1%Частка призваних істот
6:26Активний час
6:43Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit35,2%
Втрачений час3,4%
Back Attack Hits38,7%
Частка влучань100%
Perfect Hits10,8%
Parryнемає
Double Hits8%
Найбільше шкоди під ефектом
90%Light of Protection
80,2%Light of Regeneration70%Earth's Blessing
Ключові навички52,5% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 59,8% · Theostone: частка шкоди 0,6%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2,02 млн | 32,4% | 88,3% | 137 | 119 | 14,8 тис. | |
| 661 тис. | 10,6% | 100% | 11 | 11 | 60,1 тис. | |
| 593 тис. | 9,5% | 25,4% | 130 | 117 | 4 559 | |
| 575 тис. | 9,2% | 25% | 136 | 123 | 4 229 | |
| 541 тис. | 8,7% | 36,8% | 152 | 152 | 3 560 | |
| 388 тис. | 6,2% | 24,6% | 232 | 232 | 1 670 | |
| 385 тис. | 6,2% | 39,4% | 99 | 99 | 3 888 | |
| 303 тис. | 4,9% | 0% | 15 | 15 | 7 290 | |
| 283 тис. | 4,5% | 25% | 40 | 35 | 4 187 | |
| 250 тис. | 4% | 17,4% | 23 | 19 | 5 495 | |
| 101 тис. | 1,6% | 7,1% | 14 | 14 | 7 224 | |
| 50 тис. | 0,8% | 10,8% | 37 | 37 | 1 350 | |
| 46 тис. | 0,7% | 10,3% | 39 | 39 | 1 181 | |
| 35,7 тис. | 0,6% | 50% | 4 | 4 | 8 921 |
Parry немає · Multi-Hit 349. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 2,02 млн | 32,4% | 24,9% | Вбито на 3:23 | |
| 1,82 млн | 29,2% | 43% | Вбито на 1:39 | |
| 1,38 млн | 22,2% | 35,9% | Вбито на 1:30 | |
| 234 тис. | 3,8% | 57,1% | Вбито 5 | |
| 199 тис. | 3,2% | 40,6% | Вбито 3 | |
| 167 тис. | 2,7% | 48% | Вбито 4 | |
| 52,3 тис. | 0,8% | 60% | Вбито 2 | |
Інші цілі | 361 тис. | 5,8% | 39,7% | Не вбито |
DPS за 5 сПік 70,4 тис. · середнє 15,9 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Neglected GadiotonБій 1:30 | Enhanced HarconБій 1:38 | Ultimate BerkБій 3:22 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| TimortEreshkigal | 44 065 | 31 479 | 27 832 | 25 760 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| FaulixOdar | 59 658 | 58 070 | 37 034 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| NelumboEreshkigal | 19 295 | 21 455 | 11 718 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| MinazukiLudra | 66 015 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| Ім’я очікує перевірки · Ranger | 35 012 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| TimortEreshkigal | – | 136 934 | 2 771 | 328 588 | 780 925 | 2 | 6 |
| FaulixOdar | – | 165 814 | 2 749 | 78 891 | 151 119 | 3 | 2 |
| NelumboEreshkigal | – | 130 425 | 2 661 | 597 570 | 282 428 | 4 | 5 |
| MinazukiLudra | – | 169 582 | 2 733 | 26 357 | 435 324 | 4 | 2 |
| Ім’я очікує перевірки · Ranger | – | Буде показано після перевірки гравця | Буде показано після перевірки гравця | 43 821 | 276 533 | 5 | 1 |