Проходження: Expedition
Krao Cave · Conquest [Hard] Бета
- Пройдено
- Час проходження: 8:14
- 5 гравців
- 22 вбивства
- Європа
Розбивка
Шкали скорочено: одне з вивантажень цього проходження пропустило частину шкал і журналів перед смертю, щоб не перевищити ліміт розміру.
Усі бої з босами · DPS лічильника 47,3 тис. · 27,9% бою · Місце 1 із 5 · Активний час 6:28
47,5 тис.DPSШкода 18,62 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
38,5 тис.Середній DPS
47,3 тис.DPS лічильника
19,05 млнШкода
159HPS
78,9 тис.Лікування
83,6%Надлишкове лікування
151 тис.Отримана шкода
3Смерті
3 449Удари
32,8%Critical Hit
37,4%Частка призваних істот
6:38Активний час
6:43Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit32,5%
Втрачений час1,2%
Back Attack Hits62,2%
Частка влучань100%
Perfect Hits17,4%
Parryнемає
Double Hits13,8%
Найбільше шкоди під ефектом
69,3%Speed Scroll
69,1%Courage Scroll
68,9%Element Unification
Ключові навички36,4% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 42,9%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3,07 млн | 16,5% | 32% | 172 | щонайменше 116 | 17,8 тис. | |
| 2,33 млн | 12,5% | 34,6% | 254 | щонайменше 208 | 9 154 | |
| 1,40 млн | 7,5% | 27,8% | 108 | щонайменше 79 | 12,9 тис. | |
| 1,37 млн | 7,4% | 33,1% | 263 | щонайменше 209 | 5 214 | |
| 1,36 млн | 7,3% | 31,2% | 295 | щонайменше 161 | 4 625 | |
| 1,30 млн | 7% | 27,4% | 113 | щонайменше 67 | 11,5 тис. | |
| 952 тис. | 5,1% | 44,2% | 120 | щонайменше 48 | 7 933 | |
| 915 тис. | 4,9% | 31,4% | 350 | щонайменше 282 | 2 614 | |
| 772 тис. | 4,1% | 36,2% | 130 | щонайменше 113 | 5 941 | |
| 673 тис. | 3,6% | 37,8% | 172 | щонайменше 151 | 3 912 | |
| 646 тис. | 3,5% | 22% | 41 | щонайменше 38 | 15,8 тис. | |
| 561 тис. | 3% | 34% | 50 | щонайменше 42 | 5 222 | |
| 442 тис. | 2,4% | 42,4% | 144 | щонайменше 133 | 3 067 | |
| 411 тис. | 2,2% | 24,4% | 41 | щонайменше 38 | 10 тис. | |
| 365 тис. | 2% | 26,1% | 88 | щонайменше 81 | 4 143 | |
| 363 тис. | 1,9% | 31,3% | 240 | щонайменше 218 | 1 513 | |
| 358 тис. | 1,9% | 19,5% | 77 | щонайменше 69 | 4 650 | |
| 350 тис. | 1,9% | 33,3% | 102 | щонайменше 93 | 3 436 | |
| 264 тис. | 1,4% | 29,5% | 78 | щонайменше 72 | 3 388 | |
| 221 тис. | 1,2% | 30,4% | 263 | щонайменше 241 | 839 | |
| 161 тис. | 0,9% | 28,7% | 94 | щонайменше 87 | 1 710 | |
| 116 тис. | 0,6% | 33,3% | 12 | щонайменше 10 | 4 506 | |
| 109 тис. | 0,6% | 22,2% | 9 | щонайменше 6 | 12,1 тис. | |
| 78 тис. | 0,4% | 22,2% | 9 | щонайменше 6 | 8 669 | |
| 14,6 тис. | 0,1% | 100% | 2 | щонайменше 2 | 7 324 | |
| 33,6 тис. | 0,2% | 36,3% | 146 | щонайменше 122 | 230 |
Parry немає · Multi-Hit 1 128. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible. Застосування позначено як «щонайменше»: лічильник рахує до 1024 застосувань за бій.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 7,32 млн | 39,3% | 21,4% | Вбито на 3:23 | |
| 5,04 млн | 27,1% | 41,7% | Вбито на 1:30 | |
| 4,83 млн | 25,9% | 37,2% | Вбито на 1:39 | |
| 446 тис. | 2,4% | 47,3% | Вбито 5 | |
| 382 тис. | 2,1% | 51,2% | Вбито 4 | |
| 280 тис. | 1,5% | 48,6% | Вбито 4 | |
| 127 тис. | 0,7% | 33,3% | Вбито 2 | |
Інші цілі | 193 тис. | 1% | 65,2% | Не вбито |
DPS за 5 сПік 110 тис. · середнє 47,5 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Neglected GadiotonБій 1:30 | Enhanced HarconБій 1:38 | Ultimate BerkБій 3:22 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| TimortEreshkigal | 44 065 | 31 479 | 27 832 | 25 760 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| FaulixOdar | 59 658 | 58 070 | 37 034 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| NelumboEreshkigal | 19 295 | 21 455 | 11 718 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| MinazukiLudra | 66 015 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| Ім’я очікує перевірки · Ranger | 35 012 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| TimortEreshkigal | – | 136 934 | 2 771 | 328 588 | 780 925 | 2 | 6 |
| FaulixOdar | – | 165 814 | 2 749 | 78 891 | 151 119 | 3 | 2 |
| NelumboEreshkigal | – | 130 425 | 2 661 | 597 570 | 282 428 | 4 | 5 |
| MinazukiLudra | – | 169 582 | 2 733 | 26 357 | 435 324 | 4 | 2 |
| Ім’я очікує перевірки · Ranger | – | Буде показано після перевірки гравця | Буде показано після перевірки гравця | 43 821 | 276 533 | 5 | 1 |