Проходження: Expedition
Fire Temple · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 6:52
- 5 гравців
- 12 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 18,4 тис. · 17,3% бою · Місце 4 із 5 · Активний час 4:41
19,8 тис.DPSШкода 6,03 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
14,6 тис.Середній DPS
18,4 тис.DPS лічильника
6,03 млнШкода
76HPS
31,6 тис.Лікування
59,1%Надлишкове лікування
186 тис.Отримана шкода
2Смерті
1 810Удари
53,5%Critical Hit
4:41Активний час
5:27Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit53,5%
Втрачений час14%
Back Attack Hits40,8%
Частка влучань100%
Perfect Hits16%
Parryнемає
Double Hits13,8%
Найбільше шкоди під ефектом
95,6%Sprint Mantra
95,5%Undefeated Mantra
94,1%Precision
Ключові навички39,2% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 69,5% · Theostone: частка шкоди 1,7%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1,13 млн | 18,8% | 49,4% | 591 | 316 | 1 919 | |
| 719 тис. | 11,9% | 100% | 186 | 186 | 3 866 | |
| 509 тис. | 8,4% | 35,8% | 67 | 56 | 6 955 | |
| 475 тис. | 7,9% | 50% | 24 | 24 | 19,8 тис. | |
| 448 тис. | 7,4% | 43% | 107 | 107 | 4 187 | |
| 415 тис. | 6,9% | 41,5% | 41 | 41 | 10,1 тис. | |
| 412 тис. | 6,8% | 57,9% | 19 | 17 | 21,7 тис. | |
| 279 тис. | 4,6% | 45% | 149 | 149 | 1 869 | |
| 251 тис. | 4,2% | 50,3% | 155 | 155 | 1 619 | |
| 244 тис. | 4,1% | 40% | 15 | 13 | 16,3 тис. | |
| 221 тис. | 3,7% | 38,1% | 21 | 19 | 10,5 тис. | |
| 172 тис. | 2,9% | 61,5% | 26 | 22 | 6 627 | |
| 137 тис. | 2,3% | 35,7% | 14 | 14 | 9 816 | |
| 118 тис. | 2% | 42,5% | 120 | 120 | 983 | |
| 113 тис. | 1,9% | 43,1% | 51 | 51 | 2 214 | |
| 107 тис. | 1,8% | 94,5% | 73 | 47 | 1 466 | |
| 104 тис. | 1,7% | 88,9% | 9 | 9 | 11,5 тис. | |
| 91,3 тис. | 1,5% | 33,3% | 114 | 43 | 801 | |
| 83,7 тис. | 1,4% | 46,4% | 28 | 28 | 2 988 |
Parry немає · Multi-Hit 613. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 2,36 млн | 39,1% | 53% | Вбито на 2:43 | |
| 1,72 млн | 28,5% | 59,1% | Вбито на 1:25 | |
| 1,37 млн | 22,7% | 51,8% | Вбито на 1:19 | |
Flame Spirit | 363 тис. | 6% | 54,8% | Вбито 5 |
Merciless Spark Spirit | 115 тис. | 1,9% | 32,8% | Вбито 2 |
Silver Blade Rotan | 72,9 тис. | 1,2% | 35% | Вбито на 0:22 |
Spark Spirit | 33,6 тис. | 0,6% | 62,5% | Вбито на 0:27 |
DPS за 5 сПік 56,1 тис. · середнє 19,8 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Red Spark IgnusБій 1:20 | Black Smoke MuruteБій 1:00 | Kromede's DesireБій 2:43 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| AL7KomaLudra | 34 485 | 33 972 | 23 610 | 21 075 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| SetsunaTahavatha | 38 469 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 26 430 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| ToMLaROdar | 22 841 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 19 652 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| DurepaNathara | 21 702 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 14 429 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| CleriQKaisinel | 5 784 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 10 880 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AL7KomaLudra | – | Вивантаження проходження цього не вказують | 2 688 | 245 990 | 469 210 | 0 | 3 |
| SetsunaTahavatha | – | 114 889 | 2 330 | 8 463 | 97 263 | 1 | 5 |
| ToMLaROdar | – | 107 511 | 2 224 | 298 018 | 212 623 | 1 | 8 |
| DurepaNathara | – | 120 773 | 2 123 | 31 617 | 186 237 | 2 | 3 |
| CleriQKaisinel | – | 107 938 | 2 317 | 338 834 | 140 770 | 0 | 4 |