Проходження: Expedition
Fire Temple · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 6:52
- 5 гравців
- 12 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 26,5 тис. · 24,9% бою · Місце 2 із 5 · Активний час 4:41
28,5 тис.DPSШкода 8,69 млн
Усе проходження, разом із боями між босами
21,1 тис.Середній DPS
26,5 тис.DPS лічильника
8,69 млнШкода
596HPS
246 тис.Лікування
62,7%Надлишкове лікування
469 тис.Отримана шкода
0Смерті
1 704Удари
63,2%Critical Hit
4:41Активний час
5:27Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit63,2%
Втрачений час14,1%
Back Attack Hits27,8%
Частка влучань100%
Perfect Hits22,8%
Parryнемає
Double Hits17,3%
Найбільше шкоди під ефектом
94,9%Undefeated Mantra
94,6%Sprint Mantra
88,6%Fire Mark
Ключові навички63,5% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 79,9% · Theostone: частка шкоди 0,1%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3,72 млн | 42,8% | 100% | 400 | 258 | 9 302 | |
| 924 тис. | 10,6% | 50% | 26 | 13 | 35,5 тис. | |
| 876 тис. | 10,1% | 43,5% | 262 | 150 | 3 345 | |
| 802 тис. | 9,2% | 40,5% | 284 | 155 | 2 824 | |
| 758 тис. | 8,7% | 45,3% | 86 | 68 | 8 810 | |
| 416 тис. | 4,8% | 96,4% | 165 | 73 | 2 518 | |
| 407 тис. | 4,7% | 45,5% | 167 | 128 | 2 435 | |
| 265 тис. | 3% | 50% | 58 | 29 | 4 569 | |
| 104 тис. | 1,2% | 22,7% | 22 | 11 | 4 747 | |
| 88,7 тис. | 1% | 40% | 30 | 27 | 2 957 | |
| 75,8 тис. | 0,9% | 100% | 15 | 15 | 5 055 | |
| 67,7 тис. | 0,8% | 100% | 25 | 25 | 2 707 | |
| 64,5 тис. | 0,7% | 40% | 5 | 5 | 12,9 тис. | |
| 60,9 тис. | 0,7% | 58,3% | 12 | 11 | 5 075 | |
| 42,7 тис. | 0,5% | 28,6% | 14 | 13 | 3 048 | |
| 9 348 | 0,1% | 0% | 1 | 1 | 9 348 | |
| 6 537 | 0,1% | 47% | 132 | 122 | 50 |
Parry немає · Multi-Hit 716. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 3,86 млн | 44,4% | 64,2% | Вбито на 2:43 | |
| 2,40 млн | 27,6% | 65,6% | Вбито на 1:19 | |
| 1,89 млн | 21,8% | 64,7% | Вбито на 1:25 | |
Flame Spirit | 209 тис. | 2,4% | 39,7% | Вбито 5 |
Silver Blade Rotan | 160 тис. | 1,8% | 64,7% | Вбито на 0:22 |
Merciless Spark Spirit | 123 тис. | 1,4% | 35,5% | Вбито 2 |
Spark Spirit | 47,1 тис. | 0,5% | 50% | Вбито на 0:27 |
DPS за 5 сПік 71,3 тис. · середнє 28,5 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Red Spark IgnusБій 1:20 | Black Smoke MuruteБій 1:00 | Kromede's DesireБій 2:43 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| AL7KomaLudra | 34 485 | 33 972 | 23 610 | 21 075 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| SetsunaTahavatha | 38 469 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 26 430 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| ToMLaROdar | 22 841 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 19 652 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| DurepaNathara | 21 702 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 14 429 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| CleriQKaisinel | 5 784 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 10 880 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AL7KomaLudra | – | Вивантаження проходження цього не вказують | 2 688 | 245 990 | 469 210 | 0 | 3 |
| SetsunaTahavatha | – | 114 889 | 2 330 | 8 463 | 97 263 | 1 | 5 |
| ToMLaROdar | – | 107 511 | 2 224 | 298 018 | 212 623 | 1 | 8 |
| DurepaNathara | – | 120 773 | 2 123 | 31 617 | 186 237 | 2 | 3 |
| CleriQKaisinel | – | 107 938 | 2 317 | 338 834 | 140 770 | 0 | 4 |