Проходження: Expedition
Fire Temple · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 6:52
- 5 гравців
- 12 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 30,3 тис. · 28,5% бою · Місце 1 із 5 · Активний час 4:28
32,6 тис.DPSШкода 9,93 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
24,1 тис.Середній DPS
30,3 тис.DPS лічильника
9,93 млнШкода
20HPS
8 463Лікування
46,5%Надлишкове лікування
97,3 тис.Отримана шкода
1Смерті
1 557Удари
62,6%Critical Hit
4:28Активний час
5:27Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit62,6%
Втрачений час18,2%
Back Attack Hits51,5%
Частка влучань100%
Perfect Hits11,3%
Parryнемає
Double Hits17,8%
Найбільше шкоди під ефектом
97,7%Undefeated Mantra
97,2%Sprint Mantra
90,9%Fire Mark
Ключові навички32,9% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 65,6% · Theostone: частка шкоди 1,2%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1,29 млн | 13% | 54,5% | 22 | 11 | 58,5 тис. | |
| 1,02 млн | 10,2% | 52,2% | 67 | 67 | 15,2 тис. | |
| 960 тис. | 9,7% | 55,7% | 115 | 83 | 7 917 | |
| 773 тис. | 7,8% | 100% | 212 | 93 | 3 645 | |
| 695 тис. | 7% | 45,8% | 72 | 61 | 9 652 | |
| 652 тис. | 6,6% | 51,2% | 82 | 80 | 7 484 | |
| 643 тис. | 6,5% | 50,9% | 55 | 47 | 11,7 тис. | |
| 589 тис. | 5,9% | 45,3% | 170 | 34 | 3 465 | |
| 350 тис. | 3,5% | — | 0 | 0 | — | |
| 336 тис. | 3,4% | 43,3% | 60 | 60 | 5 607 | |
| 321 тис. | 3,2% | 99,2% | 131 | 61 | 2 449 | |
| 304 тис. | 3,1% | 55,3% | 47 | 47 | 6 461 | |
| 275 тис. | 2,8% | 40% | 10 | 6 | 27,5 тис. | |
| 275 тис. | 2,8% | 39% | 41 | 41 | 6 705 | |
| 253 тис. | 2,5% | 64,9% | 57 | 57 | 4 439 | |
| 229 тис. | 2,3% | 54,3% | 151 | 151 | 1 515 | |
| 213 тис. | 2,1% | 77,8% | 9 | 6 | 23,6 тис. | |
| 180 тис. | 1,8% | 54,5% | 11 | 11 | 16,3 тис. | |
| 169 тис. | 1,7% | 58,8% | 131 | 131 | 1 294 | |
| 140 тис. | 1,4% | 100% | 7 | 6 | 20 тис. | |
| 110 тис. | 1,1% | 31,1% | 45 | 45 | 2 439 | |
| 95,3 тис. | 1% | 50% | 8 | 8 | 11,9 тис. | |
| 33,8 тис. | 0,3% | 66,7% | 3 | 3 | 11,3 тис. | |
| 27,5 тис. | 0,3% | 66,7% | 51 | 51 | 539 |
Parry немає · Multi-Hit 482. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 4,32 млн | 43,5% | 63% | Вбито на 2:43 | |
| 2,43 млн | 24,5% | 60,2% | Вбито на 1:19 | |
| 2,36 млн | 23,7% | 63,1% | Вбито на 1:25 | |
Flame Spirit | 293 тис. | 3% | 57,1% | Вбито 4 |
Silver Blade Rotan | 264 тис. | 2,7% | 83,9% | Вбито на 0:22 |
Merciless Spark Spirit | 130 тис. | 1,3% | 70% | Вбито 2 |
Spark Spirit | 129 тис. | 1,3% | 40% | Вбито на 0:27 |
DPS за 5 сПік 141 тис. · середнє 32,6 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Red Spark IgnusБій 1:20 | Black Smoke MuruteБій 1:00 | Kromede's DesireБій 2:43 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| AL7KomaLudra | 34 485 | 33 972 | 23 610 | 21 075 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| SetsunaTahavatha | 38 469 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 26 430 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| ToMLaROdar | 22 841 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 19 652 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| DurepaNathara | 21 702 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 14 429 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| CleriQKaisinel | 5 784 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 10 880 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AL7KomaLudra | – | Вивантаження проходження цього не вказують | 2 688 | 245 990 | 469 210 | 0 | 3 |
| SetsunaTahavatha | – | 114 889 | 2 330 | 8 463 | 97 263 | 1 | 5 |
| ToMLaROdar | – | 107 511 | 2 224 | 298 018 | 212 623 | 1 | 8 |
| DurepaNathara | – | 120 773 | 2 123 | 31 617 | 186 237 | 2 | 3 |
| CleriQKaisinel | – | 107 938 | 2 317 | 338 834 | 140 770 | 0 | 4 |