Проходження: Expedition
Fire Temple · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 9:13
- 5 гравців
- 14 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 10,5 тис. · 13,8% бою · Місце 5 із 5 · Активний час 6:09
10,7 тис.DPSШкода 4,93 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
8 905Середній DPS
10,5 тис.DPS лічильника
4,93 млнШкода
208HPS
115 тис.Лікування
61,5%Надлишкове лікування
320 тис.Отримана шкода
6Смерті
1 664Удари
33,6%Critical Hit
44,3%Частка призваних істот
6:09Активний час
7:48Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit33,6%
Втрачений час21,1%
Back Attack Hits50,2%
Частка влучань100%
Perfect Hits14,5%
Parryнемає
Double Hits9%
Найбільше шкоди під ефектом
58,1%Light of Protection
56,6%Element Unification
53,3%All Element Boost
Ключові навички37,5% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 42,1%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 757 тис. | 15,3% | 30,6% | 72 | 66 | 10,5 тис. | |
| 552 тис. | 11,2% | 34,6% | 191 | 157 | 2 889 | |
| 540 тис. | 10,9% | 48,1% | 77 | 47 | 7 008 | |
| 459 тис. | 9,3% | 32,7% | 165 | 103 | 2 784 | |
| 380 тис. | 7,7% | 26,2% | 65 | 59 | 5 843 | |
| 252 тис. | 5,1% | 41,9% | 31 | 31 | 8 143 | |
| 235 тис. | 4,8% | 22,4% | 58 | 33 | 4 058 | |
| 231 тис. | 4,7% | 20,6% | 34 | 30 | 2 675 | |
| 169 тис. | 3,4% | 37% | 27 | 26 | 6 275 | |
| 167 тис. | 3,4% | 16,9% | 59 | 59 | 2 835 | |
| 165 тис. | 3,3% | 48,9% | 90 | 90 | 1 832 | |
| 147 тис. | 3% | 28% | 175 | 157 | 842 | |
| 114 тис. | 2,3% | 24,6% | 57 | 57 | 1 993 | |
| 107 тис. | 2,2% | 55,6% | 81 | 74 | 1 325 | |
| 103 тис. | 2,1% | 36,4% | 44 | 44 | 2 351 | |
| 101 тис. | 2% | 23,5% | 34 | 34 | 2 968 | |
| 91,5 тис. | 1,9% | 30,4% | 115 | 115 | 796 | |
| 82,5 тис. | 1,7% | 30,1% | 173 | 173 | 477 | |
| 75,5 тис. | 1,5% | 50% | 8 | 4 | 9 442 | |
| 59,6 тис. | 1,2% | 40% | 10 | 9 | 2 437 | |
| 53,1 тис. | 1,1% | 35,1% | 37 | 37 | 1 435 | |
| 34,7 тис. | 0,7% | 50% | 10 | 5 | 3 467 | |
| 31,7 тис. | 0,6% | 41,5% | 41 | 41 | 773 | |
| 14,7 тис. | 0,3% | 100% | 2 | 1 | 7 354 | |
| 3 948 | 0,1% | 0% | 1 | 1 | 3 948 | |
| 5 446 | 0,1% | 28,6% | 7 | 7 | 778 |
Parry немає · Multi-Hit 535. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 2,68 млн | 54,3% | 33% | Вбито на 4:13 | |
| 1,62 млн | 32,9% | 33,5% | Вбито на 1:32 | |
| 275 тис. | 5,6% | 32,4% | Вбито на 1:52 | |
Spark Spirit | 148 тис. | 3% | 37,5% | Вбито 1 · Залишилось здоров'я 42,8% · Залишилось здоров'я 39,4% · Залишилось здоров'я 23,5% |
Flame Spirit | 109 тис. | 2,2% | 46,4% | Вбито 2 |
Lava Spider | 53,4 тис. | 1,1% | 30% | Вбито 4 · Залишилось здоров'я 100% |
Merciless Spark Spirit | 43,7 тис. | 0,9% | 40% | Вбито 1 · Залишилось здоров'я 47,6% |
Flame Barghest | 1 378 | 0% | 100% | Залишилось здоров'я 65,2% |
DPS за 5 сПік 56,7 тис. · середнє 10,7 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Red Spark IgnusБій 1:32 | Black Smoke MuruteБій 1:52 | Kromede's DesireБій 4:13 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| IlonaMuskKromede | 34 616 | 29 361 | 16 660 | 19 391 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| SedulousKochi | 21 907 | 20 564 | 12 131 | 13 402 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| KronckTriniel | 17 516 | 24 200 | 6 672 | 10 905 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| idnazLudra | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 15 189 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| KermossTassin | 19 863 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 10 563 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| IlonaMuskKromede | – | 119 690 | 2 371 | 101 384 | 348 356 | 2 | 11 |
| SedulousKochi | – | 108 646 | 2 238 | 954 298 | 249 285 | 0 | 7 |
| KronckTriniel | – | 111 540 | 2 490 | 207 983 | 629 488 | 1 | 5 |
| idnazLudra | – | 113 535 | 2 366 | 49 255 | 250 149 | 5 | 10 |
| KermossTassin | – | 106 154 | 2 119 | 115 422 | 320 245 | 6 | 5 |