Проходження: Expedition
Fire Temple · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 9:13
- 5 гравців
- 14 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 15,9 тис. · 20,7% бою · Місце 2 із 5 · Активний час 7:22
16,2 тис.DPSШкода 7,42 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
13,4 тис.Середній DPS
15,9 тис.DPS лічильника
7,42 млнШкода
1 722HPS
954 тис.Лікування
37,6%Надлишкове лікування
1 458Щити
249 тис.Отримана шкода
0Смерті
1 681Удари
30%Critical Hit
8,3%Частка призваних істот
7:22Активний час
7:48Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit30%
Втрачений час5,5%
Back Attack Hits50,8%
Частка влучань100%
Perfect Hits11,9%
Parryнемає
Double Hits13,4%
Найбільше шкоди під ефектом
91,2%Light of Protection
80,6%Light of Regeneration
71,2%Insignia
Ключові навички58,2% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 39,7%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1,98 млн | 26,7% | 71,8% | 156 | 132 | 12,7 тис. | |
| 1,55 млн | 20,9% | 10,2% | 332 | 132 | 4 668 | |
| 795 тис. | 10,7% | 9,5% | 179 | 142 | 4 441 | |
| 616 тис. | 8,3% | 11,7% | 188 | 188 | 3 279 | |
| 552 тис. | 7,4% | 26,8% | 153 | 153 | 3 611 | |
| 469 тис. | 6,3% | 98,7% | 229 | 111 | 2 048 | |
| 353 тис. | 4,8% | 12,5% | 16 | 16 | 9 075 | |
| 328 тис. | 4,4% | 17% | 247 | 246 | 1 329 | |
| 323 тис. | 4,4% | 13,8% | 29 | 23 | 5 126 | |
| 179 тис. | 2,4% | 0% | 12 | 10 | 14,9 тис. | |
| 101 тис. | 1,4% | 0% | 17 | 17 | 5 913 | |
| 95,2 тис. | 1,3% | 4,1% | 73 | 73 | 1 304 | |
| 67,8 тис. | 0,9% | 4,2% | 48 | 48 | 1 413 | |
| 15 тис. | 0,2% | 0% | 2 | 2 | 3 511 |
Parry немає · Multi-Hit 516. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 3,08 млн | 41,5% | 35,4% | Вбито на 4:13 | |
| 1,95 млн | 26,3% | 26,8% | Вбито на 1:52 | |
| 1,56 млн | 21% | 25% | Вбито на 1:32 | |
Lava Spider | 205 тис. | 2,8% | 30% | Вбито 5 · Залишилось здоров'я 100% |
Merciless Spark Spirit | 160 тис. | 2,2% | 33,3% | Вбито 1 · Залишилось здоров'я 47,6% |
Spark Spirit | 158 тис. | 2,1% | 34,4% | Вбито 1 · Залишилось здоров'я 42,8% · Залишилось здоров'я 39,4% · Залишилось здоров'я 23,5% |
Silver Blade Rotan | 155 тис. | 2,1% | 3,7% | Вбито на 1:09 |
Flame Spirit | 153 тис. | 2,1% | 25% | Вбито 3 |
DPS за 5 сПік 66,1 тис. · середнє 16,2 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Red Spark IgnusБій 1:32 | Black Smoke MuruteБій 1:52 | Kromede's DesireБій 4:13 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| IlonaMuskKromede | 34 616 | 29 361 | 16 660 | 19 391 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| SedulousKochi | 21 907 | 20 564 | 12 131 | 13 402 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| KronckTriniel | 17 516 | 24 200 | 6 672 | 10 905 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| idnazLudra | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 15 189 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| KermossTassin | 19 863 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 10 563 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| IlonaMuskKromede | – | 119 690 | 2 371 | 101 384 | 348 356 | 2 | 11 |
| SedulousKochi | – | 108 646 | 2 238 | 954 298 | 249 285 | 0 | 7 |
| KronckTriniel | – | 111 540 | 2 490 | 207 983 | 629 488 | 1 | 5 |
| idnazLudra | – | 113 535 | 2 366 | 49 255 | 250 149 | 5 | 10 |
| KermossTassin | – | 106 154 | 2 119 | 115 422 | 320 245 | 6 | 5 |