Проходження: Expedition
Fire Temple · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 9:13
- 5 гравців
- 14 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 12,9 тис. · 16,9% бою · Місце 4 із 5 · Активний час 7:37
13,2 тис.DPSШкода 6,04 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
10,9 тис.Середній DPS
12,9 тис.DPS лічильника
6,04 млнШкода
375HPS
208 тис.Лікування
67,4%Надлишкове лікування
94,1 тис.Щити
629 тис.Отримана шкода
1Смерті
1 631Удари
26,2%Critical Hit
7:37Активний час
7:48Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit26,2%
Втрачений час2,3%
Back Attack Hits17,8%
Частка влучань100%
Perfect Hits9,4%
Parryнемає
Double Hits13,7%
Найбільше шкоди під ефектом
97,4%Light of Protection
95,8%Punishing Benediction
94,5%Noble Armor
Ключові навички48,5% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 23,4% · Theostone: частка шкоди 1%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1,11 млн | 18,3% | 16,8% | 173 | 114 | 6 401 | |
| 1,03 млн | 17% | 12,4% | 557 | 218 | 1 844 | |
| 798 тис. | 13,2% | 15,4% | 26 | 20 | 22,3 тис. | |
| 536 тис. | 8,9% | 2,7% | 74 | 37 | 7 246 | |
| 431 тис. | 7,1% | 94,5% | 255 | 117 | 1 691 | |
| 362 тис. | 6% | 24,2% | 33 | 22 | 11 тис. | |
| 360 тис. | 6% | 10,4% | 48 | 37 | 7 503 | |
| 313 тис. | 5,2% | 9,1% | 66 | 52 | 4 743 | |
| 279 тис. | 4,6% | 19,9% | 186 | 186 | 1 501 | |
| 206 тис. | 3,4% | 0% | 14 | 14 | 14,7 тис. | |
| 187 тис. | 3,1% | 17,6% | 17 | 12 | 11 тис. | |
| 132 тис. | 2,2% | 7,1% | 28 | 25 | 4 712 | |
| 108 тис. | 1,8% | 0% | 20 | 16 | 5 424 | |
| 59,5 тис. | 1% | 0% | 9 | 9 | 6 614 | |
| 51,8 тис. | 0,9% | 5% | 20 | 9 | 2 589 | |
| 48,9 тис. | 0,8% | — | 0 | 0 | — | |
| 17,2 тис. | 0,3% | 0% | 5 | 5 | 3 439 | |
| 8 813 | 0,1% | 21,4% | 98 | 77 | 90 | |
| 7 789 | 0,1% | 0% | 2 | 2 | 3 895 |
Parry немає · Multi-Hit 386. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 1,69 млн | 28% | 33,7% | Вбито на 4:13 | |
| 1,50 млн | 24,8% | 19,6% | Вбито на 1:52 | |
| 1,18 млн | 19,6% | 22,6% | Вбито на 1:32 | |
Flame Spirit | 458 тис. | 7,6% | 23,5% | Вбито 3 · Залишилось здоров'я 46,4% |
Silver Blade Rotan | 354 тис. | 5,9% | 19,7% | Вбито на 1:09 |
Merciless Flame Spirit | 223 тис. | 3,7% | 32,1% | Залишилось здоров'я 26,5% |
Spark Spirit | 208 тис. | 3,4% | 34,5% | Вбито 1 · Залишилось здоров'я 42,8% · Залишилось здоров'я 39,4% · Залишилось здоров'я 23,5% |
Lava Spider | 167 тис. | 2,8% | 23,4% | Вбито 4 |
Merciless Spark Spirit | 151 тис. | 2,5% | 40% | Вбито 1 · Залишилось здоров'я 64,1% · Залишилось здоров'я 47,6% |
Flame Barghest | 104 тис. | 1,7% | 14,8% | Залишилось здоров'я 65,2% |
DPS за 5 сПік 71,2 тис. · середнє 13,2 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Red Spark IgnusБій 1:32 | Black Smoke MuruteБій 1:52 | Kromede's DesireБій 4:13 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| IlonaMuskKromede | 34 616 | 29 361 | 16 660 | 19 391 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| SedulousKochi | 21 907 | 20 564 | 12 131 | 13 402 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| KronckTriniel | 17 516 | 24 200 | 6 672 | 10 905 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| idnazLudra | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 15 189 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| KermossTassin | 19 863 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 10 563 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| IlonaMuskKromede | – | 119 690 | 2 371 | 101 384 | 348 356 | 2 | 11 |
| SedulousKochi | – | 108 646 | 2 238 | 954 298 | 249 285 | 0 | 7 |
| KronckTriniel | – | 111 540 | 2 490 | 207 983 | 629 488 | 1 | 5 |
| idnazLudra | – | 113 535 | 2 366 | 49 255 | 250 149 | 5 | 10 |
| KermossTassin | – | 106 154 | 2 119 | 115 422 | 320 245 | 6 | 5 |