Проходження: Expedition
Fire Temple · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 9:13
- 5 гравців
- 14 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 14,3 тис. · 18,7% бою · Місце 3 із 5 · Активний час 6:27
14,6 тис.DPSШкода 6,71 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
12,1 тис.Середній DPS
14,3 тис.DPS лічильника
6,71 млнШкода
88HPS
49,3 тис.Лікування
11,4%Надлишкове лікування
250 тис.Отримана шкода
5Смерті
1 793Удари
36,6%Critical Hit
6:27Активний час
7:48Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit36,6%
Втрачений час17,3%
Back Attack Hits44%
Частка влучань100%
Perfect Hits10,4%
Parryнемає
Double Hits10,9%
Найбільше шкоди під ефектом
99,5%Light of Protection
88,9%Fire Mark
82,2%Insignia
Ключові навички56% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 38,6% · Theostone: частка шкоди 0,6%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1,91 млн | 28,5% | 21,5% | 65 | 30 | 29,5 тис. | |
| 1,02 млн | 15,3% | 36,4% | 118 | 118 | 8 679 | |
| 820 тис. | 12,2% | 39,9% | 466 | 187 | 1 759 | |
| 558 тис. | 8,3% | 32,8% | 265 | 53 | 2 105 | |
| 444 тис. | 6,6% | 17,2% | 93 | 61 | 4 342 | |
| 243 тис. | 3,6% | 38,1% | 21 | 21 | 11,6 тис. | |
| 237 тис. | 3,5% | 29,3% | 99 | 99 | 2 390 | |
| 221 тис. | 3,3% | 29,6% | 71 | 71 | 3 107 | |
| 207 тис. | 3,1% | 50% | 26 | 23 | 7 961 | |
| 202 тис. | 3% | 33,3% | 48 | 48 | 4 205 | |
| 189 тис. | 2,8% | 26,8% | 56 | 56 | 3 377 | |
| 162 тис. | 2,4% | 19,4% | 31 | 31 | 4 428 | |
| 123 тис. | 1,8% | 93,3% | 90 | 47 | 1 369 | |
| 99,3 тис. | 1,5% | 25% | 12 | 12 | 8 272 | |
| 84,5 тис. | 1,3% | 32% | 175 | 175 | 483 | |
| 83,3 тис. | 1,2% | 30,8% | 52 | 52 | 1 602 | |
| 62,4 тис. | 0,9% | 43% | 93 | 93 | 671 | |
| 38,5 тис. | 0,6% | 33,3% | 12 | 12 | 3 207 |
Parry немає · Multi-Hit 513. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 3,85 млн | 57,4% | 34,3% | Вбито на 4:13 | |
| 1,33 млн | 19,7% | 43,3% | Вбито на 1:52 | |
| 1,09 млн | 16,3% | 34% | Вбито на 1:32 | |
Spark Spirit | 186 тис. | 2,8% | 48,3% | Залишилось здоров'я 42,8% · Залишилось здоров'я 39,4% · Залишилось здоров'я 23,5% |
Flame Spirit | 95,7 тис. | 1,4% | 41,5% | Вбито 2 |
Merciless Spark Spirit | 79,5 тис. | 1,2% | 35% | Вбито 1 · Залишилось здоров'я 64,1% · Залишилось здоров'я 47,6% |
Lava Spider | 77,8 тис. | 1,2% | 37% | Вбито 4 |
DPS за 5 сПік 66,1 тис. · середнє 14,6 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Red Spark IgnusБій 1:32 | Black Smoke MuruteБій 1:52 | Kromede's DesireБій 4:13 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| IlonaMuskKromede | 34 616 | 29 361 | 16 660 | 19 391 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| SedulousKochi | 21 907 | 20 564 | 12 131 | 13 402 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| KronckTriniel | 17 516 | 24 200 | 6 672 | 10 905 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| idnazLudra | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 15 189 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| KermossTassin | 19 863 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 10 563 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| IlonaMuskKromede | – | 119 690 | 2 371 | 101 384 | 348 356 | 2 | 11 |
| SedulousKochi | – | 108 646 | 2 238 | 954 298 | 249 285 | 0 | 7 |
| KronckTriniel | – | 111 540 | 2 490 | 207 983 | 629 488 | 1 | 5 |
| idnazLudra | – | 113 535 | 2 366 | 49 255 | 250 149 | 5 | 10 |
| KermossTassin | – | 106 154 | 2 119 | 115 422 | 320 245 | 6 | 5 |