Проходження: Expedition
Fire Temple · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 9:13
- 5 гравців
- 14 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 22,9 тис. · 30% бою · Місце 1 із 5 · Активний час 6:53
23,4 тис.DPSШкода 10,74 млн
Усе проходження, разом із боями між босами
19,4 тис.Середній DPS
22,9 тис.DPS лічильника
10,74 млнШкода
183HPS
101 тис.Лікування
31,6%Надлишкове лікування
348 тис.Отримана шкода
2Смерті
3 128Удари
59,5%Critical Hit
6:53Активний час
7:48Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit59,5%
Втрачений час11,6%
Back Attack Hits90,1%
Частка влучань100%
Perfect Hits10,5%
Parryнемає
Double Hits9,2%
Найбільше шкоди під ефектом
99,9%Light of Protection
99,8%Courage Scroll
99,5%Benediction Scroll
Ключові навички50,7% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 74,3% · Theostone: частка шкоди 1,4%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2,62 млн | 24,4% | 58% | 410 | 219 | 6 389 | |
| 2,21 млн | 20,6% | 58% | 112 | 62 | 19,7 тис. | |
| 616 тис. | 5,7% | 53,8% | 519 | 87 | 1 187 | |
| 599 тис. | 5,6% | 59,6% | 426 | 126 | 1 405 | |
| 587 тис. | 5,5% | 53,9% | 330 | 102 | 1 779 | |
| 534 тис. | 5% | 55,6% | 180 | 84 | 2 965 | |
| 530 тис. | 4,9% | 59,8% | 92 | 74 | 5 759 | |
| 527 тис. | 4,9% | 60,8% | 74 | 55 | 7 126 | |
| 437 тис. | 4,1% | 57,9% | 145 | 145 | 3 017 | |
| 403 тис. | 3,8% | 62,4% | 362 | 251 | 1 114 | |
| 326 тис. | 3% | 58,9% | 124 | 124 | 2 631 | |
| 310 тис. | 2,9% | 52,9% | 17 | 11 | 18,3 тис. | |
| 270 тис. | 2,5% | 58% | 112 | 112 | 2 411 | |
| 229 тис. | 2,1% | 99,3% | 140 | 53 | 1 639 | |
| 154 тис. | 1,4% | 36,8% | 19 | 19 | 8 130 | |
| 141 тис. | 1,3% | 69,2% | 39 | 13 | 3 618 | |
| 118 тис. | 1,1% | 70% | 20 | 19 | 5 889 | |
| 106 тис. | 1% | — | 0 | 0 | — | |
| 20,6 тис. | 0,2% | 66,7% | 3 | 3 | 6 855 | |
| 3 638 | 0% | 0% | 4 | 2 | 910 |
Parry немає · Multi-Hit 788. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 4,23 млн | 39,3% | 63,2% | Вбито на 4:13 | |
| 3,18 млн | 29,6% | 54,1% | Вбито на 1:52 | |
| 2,75 млн | 25,6% | 61,4% | Вбито на 1:32 | |
Flame Spirit | 168 тис. | 1,6% | 52,8% | Вбито 3 |
Merciless Spark Spirit | 154 тис. | 1,4% | 51,2% | Вбито на 1:09 |
Lava Spider | 118 тис. | 1,1% | 52,2% | Вбито 4 · Залишилось здоров'я 100% |
Spark Spirit | 85,8 тис. | 0,8% | 50% | Вбито 1 · Залишилось здоров'я 42,8% · Залишилось здоров'я 39,4% · Залишилось здоров'я 23,5% |
Silver Blade Rotan | 64,7 тис. | 0,6% | 20% | Вбито на 1:09 |
DPS за 5 сПік 85 тис. · середнє 23,4 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Red Spark IgnusБій 1:32 | Black Smoke MuruteБій 1:52 | Kromede's DesireБій 4:13 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| IlonaMuskKromede | 34 616 | 29 361 | 16 660 | 19 391 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| SedulousKochi | 21 907 | 20 564 | 12 131 | 13 402 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| KronckTriniel | 17 516 | 24 200 | 6 672 | 10 905 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| idnazLudra | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 15 189 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| KermossTassin | 19 863 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 10 563 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| IlonaMuskKromede | – | 119 690 | 2 371 | 101 384 | 348 356 | 2 | 11 |
| SedulousKochi | – | 108 646 | 2 238 | 954 298 | 249 285 | 0 | 7 |
| KronckTriniel | – | 111 540 | 2 490 | 207 983 | 629 488 | 1 | 5 |
| idnazLudra | – | 113 535 | 2 366 | 49 255 | 250 149 | 5 | 10 |
| KermossTassin | – | 106 154 | 2 119 | 115 422 | 320 245 | 6 | 5 |