Проходження: Expedition
Fire Temple · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 5:39
- 5 гравців
- 12 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 22,8 тис. · 18,4% бою · Місце 3 із 5 · Активний час 3:56
24,4 тис.DPSШкода 6,41 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
18,9 тис.Середній DPS
22,8 тис.DPS лічильника
6,41 млнШкода
90HPS
30,7 тис.Лікування
58,9%Надлишкове лікування
164 тис.Отримана шкода
1Смерті
1 641Удари
50,8%Critical Hit
3:56Активний час
4:41Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit50,8%
Втрачений час16%
Back Attack Hits53,6%
Частка влучань100%
Perfect Hits20,4%
Parry0
Double Hits8,4%
Найбільше шкоди під ефектом
100%Light of Protection
99,8%Speed Scroll
98,3%Courage Scroll
Ключові навички40,1% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 66,4% · Theostone: частка шкоди 4,2%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1,27 млн | 19,8% | 52,8% | 530 | 286 | 2 395 | |
| 721 тис. | 11,2% | 45,5% | 66 | 58 | 10,2 тис. | |
| 581 тис. | 9,1% | 56,8% | 111 | 111 | 5 234 | |
| 505 тис. | 7,9% | 57,9% | 19 | 19 | 26,6 тис. | |
| 334 тис. | 5,2% | 37,5% | 16 | 15 | 20,9 тис. | |
| 294 тис. | 4,6% | 44% | 25 | 25 | 11,8 тис. | |
| 291 тис. | 4,5% | 50% | 14 | 14 | 20,8 тис. | |
| 270 тис. | 4,2% | 51,3% | 150 | 150 | 1 801 | |
| 267 тис. | 4,2% | 66,7% | 12 | 12 | 22,3 тис. | |
| 246 тис. | 3,8% | 45,8% | 24 | 23 | 10,2 тис. | |
| 232 тис. | 3,6% | 41,2% | 17 | 16 | 13,6 тис. | |
| 190 тис. | 3% | 81,8% | 11 | 11 | 17,3 тис. | |
| 190 тис. | 3% | 55,4% | 83 | 83 | 2 286 | |
| 185 тис. | 2,9% | 53,2% | 124 | 124 | 1 490 | |
| 180 тис. | 2,8% | 44,9% | 49 | 49 | 3 674 | |
| 172 тис. | 2,7% | 52,4% | 63 | 63 | 2 732 | |
| 162 тис. | 2,5% | 45,9% | 157 | 62 | 1 033 | |
| 162 тис. | 2,5% | 45,5% | 110 | 110 | 1 473 | |
| 161 тис. | 2,5% | 41,7% | 60 | 60 | 2 684 |
Parry 0 · Multi-Hit 644
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| Kromede's Desire | 2,62 млн | 40,9% | 53,5% | Вбито 1 |
| Black Smoke Murute | 1,80 млн | 28,1% | 52,7% | Вбито 1 |
| Red Spark Ignus | 1,69 млн | 26,3% | 45,1% | Вбито 1 |
| Silver Blade Rotan | 16,6 тис. | 0,3% | 50% | Вбито 1 |
| Інші цілі | 284 тис. | 4,4% | 49,4% | Вбито 6 |
DPS за 5 сПік 51,2 тис. · середнє 24,4 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Red Spark IgnusБій 1:08 | Black Smoke MuruteБій 1:09 | Kromede's DesireБій 2:05 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| SuuniLumiel | 39 249 | 37 866 | 29 910 | 26 678 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| BabsBeritra | 32 996 | 41 759 | 26 019 | 24 779 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| DamdamVaizel | 23 712 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 24 776 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| NebelsternLumiel | 30 252 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 22 411 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| IskxHithanya | 27 205 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 20 932 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SuuniLumiel | – | 156 993 | 2 759 | 586 142 | 192 505 | 0 | 4 |
| BabsBeritra | – | Вивантаження проходження цього не вказують | 2 555 | 147 685 | 255 162 | 0 | 3 |
| DamdamVaizel | – | 124 681 | 2 344 | 28 920 | 99 122 | 1 | 0 |
| NebelsternLumiel | – | 141 589 | 2 624 | 39 649 | 201 895 | 2 | 0 |
| IskxHithanya | – | 126 278 | 2 384 | 30 732 | 164 188 | 1 | 0 |