Проходження: Expedition
Fire Temple · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 5:39
- 5 гравців
- 12 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 29,9 тис. · 24,1% бою · Місце 2 із 5 · Активний час 3:54
32 тис.DPSШкода 8,41 млн
Усе проходження, разом із боями між босами
24,8 тис.Середній DPS
29,9 тис.DPS лічильника
8,41 млнШкода
435HPS
148 тис.Лікування
57%Надлишкове лікування
255 тис.Отримана шкода
0Смерті
1 319Удари
40,9%Critical Hit
3:54Активний час
4:41Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit40,9%
Втрачений час16,5%
Back Attack Hits23%
Частка влучань100%
Perfect Hits22,6%
Parry0
Double Hits14,9%
Найбільше шкоди під ефектом
99,2%Light of Protection
90,1%Prepare for Battle
85%Bleed
Ключові навички59,5% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 48,4% · Theostone: частка шкоди 2,3%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2,24 млн | 26,6% | 37,2% | 145 | 145 | 15,5 тис. | |
| 1,99 млн | 23,7% | 30% | 290 | 152 | 6 875 | |
| 773 тис. | 9,2% | 40,9% | 22 | 11 | 35,1 тис. | |
| 375 тис. | 4,5% | 30,3% | 66 | 58 | 5 677 | |
| 374 тис. | 4,5% | 98,6% | 144 | 69 | 2 600 | |
| 371 тис. | 4,4% | 39,3% | 145 | 145 | 2 557 | |
| 367 тис. | 4,4% | 17,5% | 80 | 74 | 4 590 | |
| 309 тис. | 3,7% | 30,9% | 81 | 77 | 3 809 | |
| 285 тис. | 3,4% | 46,3% | 80 | 40 | 3 557 | |
| 280 тис. | 3,3% | 44% | 75 | 38 | 3 737 | |
| 252 тис. | 3% | 22,6% | 84 | 80 | 3 000 | |
| 191 тис. | 2,3% | 22,2% | 9 | 9 | 21,2 тис. | |
| 176 тис. | 2,1% | 15,4% | 13 | 13 | 13,5 тис. | |
| 142 тис. | 1,7% | 20% | 5 | 5 | 28,4 тис. | |
| 96,7 тис. | 1,1% | 16,7% | 18 | 9 | 5 371 | |
| 82,9 тис. | 1% | 3,6% | 28 | 14 | 2 962 | |
| 61,2 тис. | 0,7% | 95,8% | 24 | 24 | 2 552 | |
| 42,9 тис. | 0,5% | 100% | 10 | 10 | 4 288 |
Parry 0 · Multi-Hit 831
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| Kromede's Desire | 3,26 млн | 38,7% | 49,4% | Вбито 1 |
| Black Smoke Murute | 2,83 млн | 33,7% | 36,2% | Вбито 1 |
| Red Spark Ignus | 2,22 млн | 26,3% | 33,3% | Вбито 1 |
| Інші цілі | 105 тис. | 1,2% | 38,5% | Вбито 5 |
DPS за 5 сПік 137 тис. · середнє 32 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Red Spark IgnusБій 1:08 | Black Smoke MuruteБій 1:09 | Kromede's DesireБій 2:05 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| SuuniLumiel | 39 249 | 37 866 | 29 910 | 26 678 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| BabsBeritra | 32 996 | 41 759 | 26 019 | 24 779 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| DamdamVaizel | 23 712 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 24 776 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| NebelsternLumiel | 30 252 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 22 411 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| IskxHithanya | 27 205 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 20 932 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SuuniLumiel | – | 156 993 | 2 759 | 586 142 | 192 505 | 0 | 4 |
| BabsBeritra | – | Вивантаження проходження цього не вказують | 2 555 | 147 685 | 255 162 | 0 | 3 |
| DamdamVaizel | – | 124 681 | 2 344 | 28 920 | 99 122 | 1 | 0 |
| NebelsternLumiel | – | 141 589 | 2 624 | 39 649 | 201 895 | 2 | 0 |
| IskxHithanya | – | 126 278 | 2 384 | 30 732 | 164 188 | 1 | 0 |