Проходження: Expedition
Fire Temple · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 5:39
- 5 гравців
- 12 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 21,3 тис. · 17,2% бою · Місце 4 із 5 · Активний час 3:28
22,8 тис.DPSШкода 6,00 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
17,7 тис.Середній DPS
21,3 тис.DPS лічильника
6,00 млнШкода
116HPS
39,6 тис.Лікування
73%Надлишкове лікування
34,8 тис.Щити
202 тис.Отримана шкода
2Смерті
1 148Удари
32,1%Critical Hit
3:28Активний час
4:41Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit32,1%
Втрачений час26%
Back Attack Hits42,2%
Частка влучань100%
Perfect Hits15,2%
Parry0
Double Hits11,2%
Найбільше шкоди під ефектом
98,3%Light of Protection
95,2%Punishing Benediction
80,4%Bleed
Ключові навички54,8% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 27,9% · Theostone: частка шкоди 0,3%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1,74 млн | 29% | 18,1% | 171 | 86 | 10,2 тис. | |
| 951 тис. | 15,9% | 24,1% | 162 | 77 | 5 868 | |
| 595 тис. | 9,9% | 14,5% | 255 | 137 | 2 333 | |
| 557 тис. | 9,3% | 0% | 8 | 7 | 69,6 тис. | |
| 553 тис. | 9,2% | 16,7% | 12 | 12 | 46,1 тис. | |
| 413 тис. | 6,9% | 97,7% | 171 | 73 | 2 416 | |
| 246 тис. | 4,1% | 8% | 25 | 23 | 9 830 | |
| 220 тис. | 3,7% | 28,2% | 124 | 124 | 1 778 | |
| 148 тис. | 2,5% | 6,9% | 29 | 27 | 5 107 | |
| 148 тис. | 2,5% | 4,8% | 21 | 20 | 7 048 | |
| 147 тис. | 2,5% | 30,4% | 112 | 112 | 1 316 | |
| 98,8 тис. | 1,6% | 14,3% | 14 | 13 | 7 058 | |
| 62,6 тис. | 1% | 20% | 5 | 5 | 12,5 тис. | |
| 29,6 тис. | 0,5% | 50% | 10 | 5 | 2 961 | |
| 28,8 тис. | 0,5% | 0% | 5 | 5 | 5 759 | |
| 26,1 тис. | 0,4% | 40% | 5 | 5 | 5 214 | |
| 20,7 тис. | 0,3% | 44,4% | 18 | 15 | 1 151 | |
| 10,8 тис. | 0,2% | 0% | 1 | 1 | 10,8 тис. |
Parry 0 · Multi-Hit 463
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| Kromede's Desire | 2,81 млн | 46,8% | 35% | Вбито 1 |
| Red Spark Ignus | 1,96 млн | 32,6% | 26,2% | Вбито 1 |
| Black Smoke Murute | 1,02 млн | 17% | 34,7% | Вбито 1 |
| Інші цілі | 217 тис. | 3,6% | 35,3% | Вбито 3 |
DPS за 5 сПік 59,3 тис. · середнє 22,8 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Red Spark IgnusБій 1:08 | Black Smoke MuruteБій 1:09 | Kromede's DesireБій 2:05 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| SuuniLumiel | 39 249 | 37 866 | 29 910 | 26 678 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| BabsBeritra | 32 996 | 41 759 | 26 019 | 24 779 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| DamdamVaizel | 23 712 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 24 776 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| NebelsternLumiel | 30 252 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 22 411 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| IskxHithanya | 27 205 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 20 932 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SuuniLumiel | – | 156 993 | 2 759 | 586 142 | 192 505 | 0 | 4 |
| BabsBeritra | – | Вивантаження проходження цього не вказують | 2 555 | 147 685 | 255 162 | 0 | 3 |
| DamdamVaizel | – | 124 681 | 2 344 | 28 920 | 99 122 | 1 | 0 |
| NebelsternLumiel | – | 141 589 | 2 624 | 39 649 | 201 895 | 2 | 0 |
| IskxHithanya | – | 126 278 | 2 384 | 30 732 | 164 188 | 1 | 0 |