Проходження: Expedition
Fire Temple · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 10:29
- 5 гравців
- 16 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 13,4 тис. · 18,1% бою · Місце 3 із 5 · Активний час 7:00
13,6 тис.DPSШкода 6,32 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
10,9 тис.Середній DPS
14 тис.DPS лічильника
6,88 млнШкода
569HPS
358 тис.Лікування
36,8%Надлишкове лікування
92,4 тис.Щити
428 тис.Отримана шкода
5Смерті
1 191Удари
43,9%Critical Hit
7:17Активний час
8:12Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit44%
Втрачений час10,7%
Back Attack Hits68,8%
Частка влучань98,7%
Perfect Hits13,3%
Parry14
Double Hits8,1%
Найбільше шкоди під ефектом
99,3%Sprint Mantra
99,3%Undefeated Mantra
90,5%Protection Circle
Ключові навички57,7% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 57,7% · Theostone: частка шкоди 0,7%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар | Parry |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1,40 млн | 22,2% | 33,6% | 107 | 97 | 13,1 тис. | 1 | |
| 1,33 млн | 21% | 33,3% | 222 | 113 | 5 990 | 5 | |
| 913 тис. | 14,4% | 25% | 24 | 21 | 38 тис. | 1 | |
| 546 тис. | 8,6% | 100% | 23 | 23 | 23,7 тис. | немає | |
| 355 тис. | 5,6% | 43,2% | 95 | 95 | 3 735 | немає | |
| 348 тис. | 5,5% | 100% | 23 | 23 | 15,1 тис. | 1 | |
| 241 тис. | 3,8% | 34,2% | 38 | 34 | 6 332 | 1 | |
| 236 тис. | 3,7% | 23,7% | 131 | 69 | 1 805 | 2 | |
| 226 тис. | 3,6% | 34,3% | 233 | 58 | 968 | 3 | |
| 220 тис. | 3,5% | 36,4% | 22 | 21 | 10 тис. | немає | |
| 214 тис. | 3,4% | 40% | 20 | 20 | 10,7 тис. | немає | |
| 111 тис. | 1,8% | 100% | 102 | 51 | 1 090 | немає | |
| 51 тис. | 0,8% | 90% | 30 | 30 | 1 699 | немає | |
| 41,6 тис. | 0,7% | 33,3% | 6 | 6 | 6 933 | немає | |
| 32 тис. | 0,5% | 50% | 12 | 6 | 2 667 | немає | |
| 29,3 тис. | 0,5% | 33,3% | 3 | 2 | 9 754 | немає | |
| 26,9 тис. | 0,4% | 28,6% | 7 | 7 | 3 841 | немає |
Parry 14 · Multi-Hit 431. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 2,49 млн | 39,3% | 46,8% | Вбито на 4:08 | |
| 1,47 млн | 23,3% | 44,5% | Вбито на 1:45 | |
| 1,32 млн | 20,9% | 38,6% | Вбито на 1:52 | |
Merciless Spark Spirit | 246 тис. | 3,9% | 51,2% | Вбито 2 |
Flame Spirit | 245 тис. | 3,9% | 54,8% | Вбито 2 |
Lava Spider | 190 тис. | 3% | 38,1% | Вбито 4 |
Flame Barghest | 183 тис. | 2,9% | 66,7% | Вбито 1 · Залишилось здоров'я 100% |
Silver Blade Rotan | 177 тис. | 2,8% | 21,6% | Вбито на 1:25 |
DPS за 5 сПік 57,6 тис. · середнє 13,6 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Red Spark IgnusБій 1:52 | Black Smoke MuruteБій 1:45 | Kromede's DesireБій 4:08 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| IlonaMuskKromede | 22 752 | 26 820 | 18 995 | 16 044 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| ColossaMunin | 14 333 | 16 739 | 9 919 | 9 763 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| NamokiMunin | 11 725 | 12 762 | 7 406 | 7 168 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| KristoBeritra | 18 416 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 16 115 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| ZeryaMunin | 17 523 | 17 742 | 10 013 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| IlonaMuskKromede | – | 119 690 | 2 371 | 144 886 | 415 940 | 1 | 15 |
| ColossaMunin | – | 97 088 | 2 149 | 294 040 | 584 945 | 0 | 18 |
| NamokiMunin | – | 94 973 | 2 240 | 943 668 | 287 053 | 2 | 14 |
| KristoBeritra | – | 129 084 | 2 429 | 48 924 | 398 516 | 7 | 11 |
| ZeryaMunin | – | 98 628 | 2 200 | 358 147 | 428 347 | 5 | 12 |