Проходження: Expedition
Fire Temple · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 10:29
- 5 гравців
- 16 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 12,4 тис. · 16,7% бою · Місце 4 із 5 · Активний час 7:28
12,5 тис.DPSШкода 5,84 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
9 763Середній DPS
12,5 тис.DPS лічильника
6,15 млнШкода
467HPS
294 тис.Лікування
32,7%Надлишкове лікування
585 тис.Отримана шкода
0Смерті
1 847Удари
56,5%Critical Hit
7:50Активний час
8:12Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit57,1%
Втрачений час4,6%
Back Attack Hits48,2%
Частка влучань99,9%
Perfect Hits19%
Parry2
Double Hits9,7%
Найбільше шкоди під ефектом
99,8%Speed Scroll
99%Courage Scroll
95,9%Sprint Mantra
Ключові навички41% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 68,5% · Theostone: частка шкоди 1,6%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар | Parry |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 847 тис. | 14,5% | 40,1% | 359 | 178 | 2 360 | немає | |
| 813 тис. | 13,9% | 45,6% | 386 | 192 | 2 105 | немає | |
| 730 тис. | 12,5% | 40,6% | 32 | 14 | 22,8 тис. | немає | |
| 688 тис. | 11,8% | 100% | 51 | 51 | 13,5 тис. | немає | |
| 570 тис. | 9,8% | 100% | 95 | 54 | 6 002 | 1 | |
| 462 тис. | 7,9% | 39,5% | 119 | 102 | 3 882 | немає | |
| 427 тис. | 7,3% | 97,5% | 280 | 116 | 1 523 | немає | |
| 236 тис. | 4% | 39,4% | 66 | 33 | 3 571 | немає | |
| 162 тис. | 2,8% | 33,3% | 21 | 21 | 7 714 | немає | |
| 106 тис. | 1,8% | 37,5% | 40 | 20 | 2 646 | немає | |
| 104 тис. | 1,8% | 66,7% | 9 | 9 | 11,5 тис. | немає | |
| 100 тис. | 1,7% | 34,9% | 43 | 27 | 2 332 | немає | |
| 92,5 тис. | 1,6% | 58,6% | 29 | 29 | 3 191 | немає | |
| 90 тис. | 1,5% | 50% | 32 | 14 | 2 811 | 1 | |
| 87,1 тис. | 1,5% | 46,7% | 45 | 41 | 1 936 | немає | |
| 74,9 тис. | 1,3% | 100% | 41 | 41 | 1 828 | немає | |
| 69,6 тис. | 1,2% | 38,7% | 31 | 28 | 2 245 | немає | |
| 67,6 тис. | 1,2% | 30,3% | 33 | 16 | 2 048 | немає | |
| 47,6 тис. | 0,8% | 21,1% | 19 | 19 | 2 506 | немає | |
| 35,4 тис. | 0,6% | 50% | 10 | 7 | 3 542 | немає | |
| 27,1 тис. | 0,5% | 50% | 2 | 2 | 13,6 тис. | немає |
Parry 2 · Multi-Hit 647. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 2,47 млн | 42,2% | 60,9% | Вбито на 4:08 | |
| 1,46 млн | 25,1% | 55,3% | Вбито на 1:52 | |
| 1,44 млн | 24,7% | 54,1% | Вбито на 1:45 | |
Merciless Spark Spirit | 150 тис. | 2,6% | 46,2% | Вбито 2 |
Lava Spider | 119 тис. | 2% | 53,3% | Вбито 5 |
Flame Spirit | 100 тис. | 1,7% | 63,2% | Вбито 2 · Залишилось здоров'я 52% |
Silver Blade Rotan | 64,5 тис. | 1,1% | 44% | Вбито на 1:25 |
Flame Barghest | 31,9 тис. | 0,5% | 66,7% | Вбито 1 · Залишилось здоров'я 100% |
DPS за 5 сПік 45,5 тис. · середнє 12,5 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Red Spark IgnusБій 1:52 | Black Smoke MuruteБій 1:45 | Kromede's DesireБій 4:08 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| IlonaMuskKromede | 22 752 | 26 820 | 18 995 | 16 044 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| ColossaMunin | 14 333 | 16 739 | 9 919 | 9 763 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| NamokiMunin | 11 725 | 12 762 | 7 406 | 7 168 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| KristoBeritra | 18 416 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 16 115 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| ZeryaMunin | 17 523 | 17 742 | 10 013 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| IlonaMuskKromede | – | 119 690 | 2 371 | 144 886 | 415 940 | 1 | 15 |
| ColossaMunin | – | 97 088 | 2 149 | 294 040 | 584 945 | 0 | 18 |
| NamokiMunin | – | 94 973 | 2 240 | 943 668 | 287 053 | 2 | 14 |
| KristoBeritra | – | 129 084 | 2 429 | 48 924 | 398 516 | 7 | 11 |
| ZeryaMunin | – | 98 628 | 2 200 | 358 147 | 428 347 | 5 | 12 |