Проходження: Expedition
Fire Temple · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 10:29
- 5 гравців
- 16 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 21,5 тис. · 28,9% бою · Місце 1 із 5 · Активний час 7:13
21,7 тис.DPSШкода 10,10 млн
Усе проходження, разом із боями між босами
16 тис.Середній DPS
20,5 тис.DPS лічильника
10,10 млнШкода
230HPS
145 тис.Лікування
17,9%Надлишкове лікування
416 тис.Отримана шкода
1Смерті
3 325Удари
56,1%Critical Hit
7:13Активний час
8:12Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit56,1%
Втрачений час7,8%
Back Attack Hits80,5%
Частка влучань100%
Perfect Hits10,1%
Parryнемає
Double Hits7,4%
Найбільше шкоди під ефектом
99,9%Speed Scroll
99,3%Courage Scroll
99,2%Benediction Scroll
Ключові навички51,1% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 71,3% · Theostone: частка шкоди 1,3%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2,46 млн | 24,4% | 52,5% | 442 | 228 | 5 570 | |
| 1,98 млн | 19,6% | 55% | 111 | 67 | 17,9 тис. | |
| 718 тис. | 7,1% | 58,5% | 627 | 106 | 1 145 | |
| 636 тис. | 6,3% | 54,2% | 382 | 114 | 1 666 | |
| 623 тис. | 6,2% | 63,7% | 91 | 70 | 6 844 | |
| 593 тис. | 5,9% | 48,4% | 494 | 147 | 1 199 | |
| 531 тис. | 5,3% | 54,7% | 179 | 87 | 2 965 | |
| 505 тис. | 5% | 51,6% | 93 | 76 | 5 433 | |
| 400 тис. | 4% | 56,5% | 147 | 147 | 2 718 | |
| 391 тис. | 3,9% | 58,3% | 381 | 245 | 1 026 | |
| 256 тис. | 2,5% | 56,6% | 106 | 106 | 2 413 | |
| 208 тис. | 2,1% | 53,4% | 88 | 88 | 2 361 | |
| 195 тис. | 1,9% | 31,3% | 16 | 12 | 12,2 тис. | |
| 170 тис. | 1,7% | 98% | 102 | 42 | 1 664 | |
| 127 тис. | 1,3% | 47,1% | 17 | 17 | 7 496 | |
| 123 тис. | 1,2% | 70% | 20 | 17 | 6 151 | |
| 103 тис. | 1% | 51,9% | 27 | 10 | 3 797 | |
| 63,4 тис. | 0,6% | — | 0 | 0 | — | |
| 11,9 тис. | 0,1% | 100% | 2 | 1 | 5 962 |
Parry немає · Multi-Hit 814. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 4,72 млн | 46,7% | 58,8% | Вбито на 4:08 | |
| 2,41 млн | 23,9% | 53,5% | Вбито на 1:45 | |
| 2,27 млн | 22,5% | 57% | Вбито на 1:52 | |
Silver Blade Rotan | 190 тис. | 1,9% | 36,2% | Вбито на 1:25 |
Flame Spirit | 159 тис. | 1,6% | 38,5% | Вбито 2 · Залишилось здоров'я 52% |
Lava Spider | 153 тис. | 1,5% | 53,5% | Вбито 5 |
Merciless Spark Spirit | 123 тис. | 1,2% | 45,5% | Вбито 2 |
Flame Barghest | 70,6 тис. | 0,7% | 45,5% | Вбито 1 · Залишилось здоров'я 100% |
DPS за 5 сПік 84,4 тис. · середнє 21,7 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Red Spark IgnusБій 1:52 | Black Smoke MuruteБій 1:45 | Kromede's DesireБій 4:08 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| IlonaMuskKromede | 22 752 | 26 820 | 18 995 | 16 044 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| ColossaMunin | 14 333 | 16 739 | 9 919 | 9 763 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| NamokiMunin | 11 725 | 12 762 | 7 406 | 7 168 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| KristoBeritra | 18 416 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 16 115 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| ZeryaMunin | 17 523 | 17 742 | 10 013 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| IlonaMuskKromede | – | 119 690 | 2 371 | 144 886 | 415 940 | 1 | 15 |
| ColossaMunin | – | 97 088 | 2 149 | 294 040 | 584 945 | 0 | 18 |
| NamokiMunin | – | 94 973 | 2 240 | 943 668 | 287 053 | 2 | 14 |
| KristoBeritra | – | 129 084 | 2 429 | 48 924 | 398 516 | 7 | 11 |
| ZeryaMunin | – | 98 628 | 2 200 | 358 147 | 428 347 | 5 | 12 |