Проходження: Expedition
Fire Temple · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 10:29
- 5 гравців
- 16 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 17,4 тис. · 23,5% бою · Місце 2 із 5 · Активний час 6:42
17,6 тис.DPSШкода 8,21 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
13 тис.Середній DPS
16,7 тис.DPS лічильника
8,21 млнШкода
77HPS
48,9 тис.Лікування
7,9%Надлишкове лікування
399 тис.Отримана шкода
7Смерті
2 596Удари
67,7%Critical Hit
6:42Активний час
8:12Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit67,7%
Втрачений час14,4%
Back Attack Hits75,7%
Частка влучань100%
Perfect Hits13,4%
Parryнемає
Double Hits10,1%
Найбільше шкоди під ефектом
96,7%Sprint Mantra
94,8%Undefeated Mantra
93%Exploit Weakness
Ключові навички57% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 70% · Theostone: частка шкоди 2,2%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2,41 млн | 29,4% | 48,3% | 379 | 198 | 6 367 | |
| 1,76 млн | 21,4% | 43,5% | 108 | 64 | 16,3 тис. | |
| 508 тис. | 6,2% | 100% | 321 | 97 | 1 581 | |
| 477 тис. | 5,8% | 100% | 331 | 62 | 1 442 | |
| 444 тис. | 5,4% | 100% | 210 | 78 | 2 113 | |
| 334 тис. | 4,1% | 96,6% | 204 | 83 | 1 635 | |
| 295 тис. | 3,6% | 49,6% | 119 | 119 | 2 482 | |
| 246 тис. | 3% | 50,5% | 382 | 240 | 644 | |
| 238 тис. | 2,9% | 39,2% | 51 | 43 | 4 661 | |
| 231 тис. | 2,8% | 46,4% | 56 | 49 | 4 124 | |
| 228 тис. | 2,8% | 29,1% | 110 | 75 | 2 074 | |
| 191 тис. | 2,3% | 40,4% | 109 | 109 | 1 749 | |
| 181 тис. | 2,2% | 40,9% | 93 | 93 | 1 948 | |
| 163 тис. | 2% | 22,2% | 27 | 22 | 6 019 | |
| 123 тис. | 1,5% | 41,2% | 34 | 15 | 3 618 | |
| 116 тис. | 1,4% | 63% | 27 | 25 | 4 295 | |
| 91,8 тис. | 1,1% | 57,1% | 21 | 13 | 4 370 | |
| 68,4 тис. | 0,8% | 57,1% | 7 | 7 | 9 773 | |
| 67,2 тис. | 0,8% | — | 0 | 0 | — | |
| 35,7 тис. | 0,4% | 42,9% | 7 | 5 | 5 099 |
Parry немає · Multi-Hit 993. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 4,00 млн | 48,8% | 66,5% | Вбито на 4:08 | |
| 1,97 млн | 24% | 65,5% | Вбито на 1:52 | |
| 1,79 млн | 21,9% | 72,2% | Вбито на 1:45 | |
Flame Barghest | 187 тис. | 2,3% | 87,5% | Вбито 1 · Залишилось здоров'я 100% |
Flame Spirit | 85,4 тис. | 1% | 50% | Вбито 2 · Залишилось здоров'я 52% |
Merciless Spark Spirit | 66,1 тис. | 0,8% | 55,6% | Вбито 2 |
Lava Spider | 53,9 тис. | 0,7% | 80% | Вбито 2 |
Silver Blade Rotan | 47,3 тис. | 0,6% | 75% | Вбито на 1:25 |
DPS за 5 сПік 91 тис. · середнє 17,6 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Red Spark IgnusБій 1:52 | Black Smoke MuruteБій 1:45 | Kromede's DesireБій 4:08 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| IlonaMuskKromede | 22 752 | 26 820 | 18 995 | 16 044 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| ColossaMunin | 14 333 | 16 739 | 9 919 | 9 763 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| NamokiMunin | 11 725 | 12 762 | 7 406 | 7 168 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| KristoBeritra | 18 416 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 16 115 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| ZeryaMunin | 17 523 | 17 742 | 10 013 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| IlonaMuskKromede | – | 119 690 | 2 371 | 144 886 | 415 940 | 1 | 15 |
| ColossaMunin | – | 97 088 | 2 149 | 294 040 | 584 945 | 0 | 18 |
| NamokiMunin | – | 94 973 | 2 240 | 943 668 | 287 053 | 2 | 14 |
| KristoBeritra | – | 129 084 | 2 429 | 48 924 | 398 516 | 7 | 11 |
| ZeryaMunin | – | 98 628 | 2 200 | 358 147 | 428 347 | 5 | 12 |